Pixel-Watch: Przeciek pokazuje Smartwatch Google na pierwszych zdjęciach

Pixel-Watch: Przeciek pokazuje Smartwatch Google na pierwszych zdjęciach

Plotki o własnym smartwatchu Google o nazwie Pixel Watch stały się prawie pewne: znany przeciek Jon Prosser opublikował oficjalne zdjęcia smartwatcha według własnych oświadczeń. Potwierdzają to, co nie zostało jeszcze uznane za pewne.

Aktualizacja z 6 grudnia 2022 r.: Ledwie fale znów uderzą po najnowszym raporcie na temat planów Google dotyczących własnego Smartwatcha w przyszłym roku, pojawiły się wiadomości o Pixel Watch. Znany przeciek i YouTuber Jon Prosser opublikował w filmie oficjalne obrazy marketingowe ze źródeł wewnętrznych w Google, zgodnie z własnymi oświadczeniami:

Zdjęcie PR Google Pixel Watch

Powinni potwierdzić nie tylko istnienie Google Smartwatch, ale także design, który Prosser już pokazał w renderowaniu, a także nazwę: Pixel Watch. Zbiegają się one również z informacjami, które Business Insider niedawno pozyskał z własnych źródeł (więcej na ten temat przeczytasz w poniższym artykule). Dla fanów Google i wszystkich, którzy chcą kupić smartwatch, to dobry znak, że chcą spełnić własne wymagania w Google: zbudować smartwatch, który pokaże innym produktom, co jest możliwe.

Oryginalny artykuł:

Smartwatch Google: wyciek pierwszych funkcji

Niewiele wiadomo o plotkach Google dotyczących własnego smartwatcha w nadchodzącym roku, ale zasłona powoli się podnosi. Z informacji wewnętrznych wynika, że Google realizuje tę samą strategię w przypadku smartwatcha, który często określany jest mianem „Pixel Watch” – nazwa nie jest pewna – jak w przypadku smartfonów Pixel: Pokaż klientom i konkurencji, co jest możliwe.

Galaxy Watch 4 korzysta już z WearOS, opracowanego wspólnie przez Google i Samsunga. Jednak nie można jeszcze mówić o przełomie systemu, niektórych funkcji wciąż brakuje kilka miesięcy po wprowadzeniu na rynek. Jak ujawnia insider, własny smartwatch Google powinien zamiast tego pokazywać, co jest możliwe, gdy sprzęt i oprogramowanie są idealnie ze sobą powiązane (źródło: Business Insider za pośrednictwem The Verge).

Szczegóły są nadal omówione. Kilka wglądów w plany Google nie wygląda na przełomowe: Podobno powinien być pomiar tętna i licznik kroków – to absolutne podstawy. Integracja aplikacji Fitbit z Google Smartwatch, która prawdopodobnie również jest przygotowywana, może być ekscytująca. Jest jeszcze wiele do zrobienia przed startem smartwatcha, który ma powstać pod nazwą projektu „Rohan”.

Konkurent Apple Watch: Google chce zobaczyć pieniądze

Według The Verge smartwatch Google – podobnie jak obecne telefony Pixel – nie będzie modelem podstawowym. Zamiast tego będą konkurować ceną z Apple Watch. Oczekiwano by wtedy od 400 euro w górę. Aby to zrobić, Google musi również dostarczać funkcje, które są warte swojej ceny.

Przed zakupem smartwatcha warto rozważyć kilka rzeczy:

Nie można po prostu zorientować się w Apple, jeśli chodzi o przedział cenowy. W dużej mierze uwikłana integracja z własnymi usługami Google może być również wielką zaletą dla Pixel Watch.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android