Oto, gdzie możesz kupić Nintendo Switch

Oto, gdzie możesz kupić Nintendo Switch

Nintendo Switch, podobnie jak większość konsol podczas pandemii, kiedyś brakowało. Na szczęście detaliści tacy jak Best Buy, Amazon i Walmart rutynowo zaopatrują teraz Nintendo Switch, Switch Lite i zmodernizowany model Switch OLED w wielu konfiguracjach kolorów, dając tym, którzy trafili, wiele okazji do zakupu wszechstronnej konsoli Nintendo. Jeśli nie masz pewności, gdzie możesz teraz kupić Switch, sprawdziliśmy zapasy i zaokrągliliśmy, gdzie możesz kupić Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite i nowy model Nintendo Switch OLED online i w- sklep. Przeszukaliśmy także sieć pod kątem wszelkich pakietów, które wydają się być dobrą ofertą, a także zniżek, które mogą mieć zastosowanie.

Gdzie kupić Nintendo Switch

Gdzie mogę teraz kupić Nintendo Switch?

Jeśli chcesz odebrać samodzielną konsolę z czerwonymi i niebieskimi Joy-Cons, możesz to zrobić za 299,99 USD w Best Buy, Target, Amazon i Woot. Ten ostatni sprzedawca oferuje również członkom Amazon Prime 20 USD z konsoli, obniżając ostateczną cenę sprzedaży do 279,99 USD. Jeśli wolisz model z szarymi Joy-Cons, jest on obecnie dostępny w Best Buy, Target i GameStop za 299,99 USD, typową cenę detaliczną. Jeśli szukasz pakietu, Amazon sprzedaje pakiet z czerwonymi i niebieskimi Joy-Cons oraz 64 GB kartą microSD SanDisk za 312,82 USD (7,16 USD taniej). Jeśli potrzebujesz dodatkowej pamięci, Amazon oferuje również kartę microSD o pojemności 128 GB za 319,85 USD, zniżkę w wysokości 15 USD, a także kartę z kartą microSD SanDisk o pojemności 256 GB za 340,49 USD, czyli 12 USD. The Animal Crossing: New Horizons Edition na Nintendo Switch jest również dostępny do kupienia w GameStop, Target i Best Buy za 299,99 USD, jak zwykle w cenie detalicznej. Jeśli nie masz nic przeciwko kupowaniu używanej lub odnowionej konsoli, zajrzyj do sklepu internetowego GameStop i Nintendo, gdzie często można znaleźć oferty na odnowione konsole Switch. W tej chwili na przykład GameStop sprzedaje modele pierwszej i drugiej generacji do 20 USD taniej.

Przełącznik Nintendo

Nintendo Switch oferuje 6,2-calowy ekran dotykowy, trzy style gry i połączenie Wi-Fi, umożliwiając w ten sposób rozgrywkę wieloosobową (z subskrypcją Nintendo Switch Online).

Gdzie mogę teraz kupić konsolę Nintendo Switch Lite?

Nintendo Switch Lite ma wiele wspólnego ze standardowym Switchem, poza kilkoma kluczowymi różnicami. Lite działa tylko jako konsola podręczna — co oznacza, że ​​nie można go podłączyć do telewizora — i jest mniejszy, lżejszy i wytrzymalszy niż jego odpowiednik dokujący. Posiada również D-pad i może grać we wszystkie te same gry, z wyjątkiem tych, które wymagają odłączanych kontrolerów Joy-Con (których jest bardzo niewiele). Niezależnie od tego, jest to świetny ręczny system dla tych, którzy wolą grać w podróży. Amazon, Best Buy i większość innych głównych sprzedawców detalicznych mają obecnie konsolę Nintendo Switch Lite jako samodzielną konsolę, jednak kolory są ograniczone. Amazon sprzedaje turkusowe i niebieskie modele za 199,99 USD, ich zwykłą sugerowaną cenę detaliczną, a Walmart sprzedaje różową wersję za tę samą cenę. Target ma również turkusowy Switch Lite w cenie 199,99 USD, podczas gdy Best Buy sprzedaje modele turkusowe, różowe i niebieskie w tej samej cenie. W międzyczasie Amazon sprzedaje Switch Lite wraz z kartą microSD SanDisk 64 GB za 213,81 USD, z rabatem 6 USD. Jeśli chcesz więcej miejsca, możesz także kupić Switch i kartę microSD 256 GB za 241,98 USD (11 USD zniżki) lub kartę microSD 128 GB SanDisk za 220,84 USD, z rabatem 14 USD. Pamiętaj, że niezależnie od wybranego pakietu wybór kolorów jest ograniczony. Jeśli nie masz nic przeciwko płaceniu za pakiet, Adorama sprzedaje turkusową konsolę Nintendo Switch Lite z Animal Crossing: New Horizons i kartą microSD o pojemności 128 GB za 289,99 USD. Jeśli wolisz inny tytuł, ten sam zestaw jest dostępny z Metroid Dread za 293,97 USD. Adorama sprzedaje również edycję inspirowaną Pokémonami z kartą microSD o pojemności 128 GB, Pokemon Brilliant Diamond i Pokemon Shining Pearl za 359,99 USD.

Nintendo Switch Lite

Mniejszy i lżejszy Switch Nintendo ułatwia granie w swoją kolekcję gier Switch w podróży.

Nintendo Switch z ekranem OLED

Nintendo

Gdzie mogę teraz kupić model Nintendo Switch OLED?

Nintendo Switch OLED oficjalnie trafił do sprzedaży w październiku za 349,99 USD i oferuje mnóstwo ulepszeń, w szczególności żywy 7-calowy wyświetlacz OLED i ulepszoną podpórkę, która zapewnia znacznie większą stabilność. Głośniki stają się nieco głośniejsze i zapewniają większą klarowność dotyku, a przewodowy port Ethernet jest wbudowany bezpośrednio w stację dokującą. Podczas gdy podaż zaczyna nadrabiać zaległości, model Switch OLED nadal może być stosunkowo trudny do zdobycia. Teraz jednak możesz kupić model z białymi lub czerwono-niebieskimi Joy-Cons w Best Buy za 349,99 USD, jego standardową cenę detaliczną. Zarówno konfiguracje czerwona, jak i niebieska i biała są również dostępne w Amazon, ale ta ostatnia z opóźnioną wysyłką.

Model Nintendo Switch OLED (czerwony i niebieski)

Klasyczna neonowa czerwień i neonowa niebieska kolorystyka dla modelu Nintendo Switch OLED. Ma 7-calowy wyświetlacz OLED i inne ulepszenia, ale zawiera znane, żywe projekty Joy-Con wprowadzone w oryginalnym Switchu.

Jakie akcesoria muszę kupić do konsoli Nintendo Switch?

Szczerze mówiąc, Switch ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć i dobrze się bawić. Jednak kilka dodatkowych zakupów może pomóc ci wydobyć trochę więcej z konsoli, a w niektórych przypadkach pomóc jej przetrwać zużycie, które bez wątpienia będzie znosić.

Karta microSD SanDisk 200 GB

Nintendo Switch jest dostarczany z 32 GB pamięci wewnętrznej, co nie zaprowadzi Cię daleko, jeśli chodzi o pobieranie gier. Dodanie karty microSD o pojemności 200 GB to inteligentny, stosunkowo niedrogi sposób na zwiększenie pamięci. Po pierwsze, karta microSD pomoże Ci rozszerzyć domyślne 32 GB pamięci Switcha, szczególnie w przypadku każdej gry o rozmiarze pobierania od 1 GB do dziesiątek gigabajtów. W Amazon karta microSD o pojemności 400 GB kosztuje obecnie 44,99 USD, co jest o 36 procent niższe od typowej ceny detalicznej. Karty microSD firmy SanDisk są również w sprzedaży w innych konfiguracjach rozmiarów, w tym model 200 GB za 24,99 USD, który wciąż jest na tyle duży, że nie powinieneś mieć problemów z przechowywaniem kilku tytułów.

Kontroler Nintendo Switch Pro

Pełnowymiarowy kontroler gier jest przeznaczony do konsoli Nintendo Switch i jest wygodniejszą alternatywą dla kontrolerów Joy-Con. Porozmawiajmy szybko o kontrolerach. Switch Joy-Cons mają nieco niekonwencjonalny wygląd. Niemniej jednak kontroler Pro jest świetną alternatywą do grania w większość gier Switch, chociaż niektóre tytuły Mario Party wymagają do grania Joy-Cons. Jeśli szukasz kontrolera Switch Pro, Amazon, GameStop i Best Buy mają obecnie kontroler dostępny za około 69 USD, co jest pełną sugerowaną ceną detaliczną.

Switch nie zawiera osłony ekranu, więc spraw, aby była to jedna z pierwszych rzeczy, które kupujesz. Zdjęcie: Amelia Holowaty Krales / The Verge Następnie zdobądź osłonę ekranu ze szkła hartowanego. Wyświetlacz w Switchu i Switch Lite jest pokryty plastikiem i po prostu prosi o zarysowanie, gdy tylko wyjmiesz go z pudełka. Uratuj złamane serce, kupując niedrogie, łatwe w aplikacji szklane etui w Amazon. W tej chwili możesz na przykład kupić dwa szklane ochraniacze ekranu Orzly za 9,61 USD. Jeśli chcesz grać online ze znajomymi, upewnij się, że masz kopię zapasową swoich danych w chmurze i uzyskaj dostęp do wielu gier na żądanie z oryginalnej konsoli Nintendo i ery konsoli SNES, zechcesz uzyskać Nintendo Switch Online Subskrypcja. To 19,99 USD rocznie dla jednego użytkownika konsoli lub 34,99 USD rocznie dla maksymalnie ośmiu użytkowników na różnych konsolach. Dla tych, którzy szukają więcej gier retro, Nintendo wprowadziło również niedawno subskrypcję Nintendo Switch Online + Expansion Pack, która zapewnia dostęp do klasycznych gier Nintendo 64 i Sega Genesis za roczną opłatą. Indywidualna subskrypcja kosztuje 49,99 USD rocznie, a wspólny plan rodzinny kosztuje 79,99 USD rocznie. Lista dostępnych gier stale się powiększa, ale obecnie obejmuje takie tytuły jak Golden Axe, Super Mario 64, The Legend of Zelda: Majora’s Mask oraz szereg innych popularnych tytułów z czasów świetności obu konsol.

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android