Najlepsze nowe aplikacje – marzec 2022

Najlepsze nowe aplikacje – marzec 2022

Michael Derbort 2 marca 2022 r.

Jak zawsze, tutaj znajdziesz najlepszych przedstawicieli tych aplikacji, które w ostatnich tygodniach trafiły do ​​sklepów z aplikacjami. Miłego przeglądania!

Weganie Biznes:
Beyond Animal – aplikacja wegańska

Skupiasz się na zrównoważonym rozwoju i chciałbyś rozpocząć działalność w tym założeniu? Wbrew wszelkim przepowiedniom zagłady jesteś w bardzo dobrym towarzystwie. Ciekawe jest również to, że istnieje również profesjonalna ochrona takich planów.

„Beyond Animal” to nazwa szwajcarskiej organizacji zajmującej się prowadzeniem startupów z tej dziedziny przez proces założycielski.

Aplikacja, która została teraz dostarczona, ma być rozumiana jako nawigator strony głównej tej organizacji. Własne funkcjonalności są zaimplementowane w dość szczątkowy sposób, przyciski prowadzą do powiązanych stron strony głównej. Z drugiej strony treść jest niezwykle ekscytująca i warta przeczytania oraz zapewnia wgląd w gigantyczny wzrost rynku.

Notatka: Bardzo dobre

Beyond Animal - aplikacja wegańska

Abonament na abonament:
Menedżer haseł Bitdefender

Zrozumiałe jest, że programy antywirusowe i inne aplikacje zabezpieczające muszą być remonetyzowane ze względu na złożoną konserwację bazy danych. Jednak producenci czasami przekraczają cel – i trwale stają się niepopularni wśród użytkowników.

Jeśli masz subskrypcję Bitdefender, możesz wypróbować tę aplikację (przez 90 dni, zanim znów będzie to kosztować), wszyscy pozostali zostaną pominięci i będą mogli zapisać pobieranie.

Ta aplikacja jest menedżerem haseł, małym pomocnikiem, który bezpiecznie przechowuje hasła. Playstore jest pełen tych kandydatów, więc wkład Bitdefender znalazł bardzo niewielu przyjaciół, a następnie otrzymał ostrą krytykę. Wskazane byłoby otwarcie go dla szerszego grona użytkowników.

Notatka: Jelito

Menedżer haseł Bitdefender

Menedżer haseł Bitdefender

Dopasuj w wydaniu:
fitness i dobre samopoczucie

Gdzie znajduje się Issum? Wikipedia wyjaśnia: To miejsce w powiecie Kleve z około 12 000 mieszkańców.

Jeśli należysz do tego znakomitego kręgu, a także lubisz robić coś dla swojej kondycji, to ta aplikacja jest dla Ciebie. W przeciwnym razie prawdopodobnie nie.

Możesz go używać do rezerwowania kursów fitness i pływania, uzyskiwania aktualnych informacji w obszarze wiadomości oraz kilku filmów z ćwiczeniami fitness dla szerszej społeczności użytkowników.

Ta aplikacja to tylko kolejny interfejs między usługodawcami a klientami mobilnymi. Dzięki temu jest doskonale zaprojektowany i atrakcyjny wizualnie. Nie można znaleźć powodów do krytyki.

Nie wiadomo, czy deweloper zamierza rozbudować zawartość. Wtedy ta obiecująca aplikacja byłaby również czymś dla szerszej bazy użytkowników.

Notatka: Bardzo dobre

fitness i dobre samopoczucie

fitness i dobre samopoczucie

Żyj w sposób zrównoważony:
idoplanty

Zasadniczo ważna dla zrównoważonego stylu życia jest potrzeba kwestionowania i analizowania wcześniejszych zachowań. Większość z nas została przygotowana do czasów, kiedy kwestia zrównoważonego rozwoju była mało dyskutowana lub wcale.

Zaczyna się od diety. Sama jestem przerażona: chociaż jestem wegetarianką, ta aplikacja mówi mi, że zostawiam dość duży ślad węglowy. To również ujawnia znaczenie i cel tej aplikacji.

W zasadzie nic nie jest zabronione. To też nie może być celem ćwiczenia. Ważne jest, aby znać własne zużycie CO2 i kompensować to w jakiś sposób poprzez docelowe oszczędności gdzie indziej.

Może to niektórych denerwować, aplikacja jest również dość wymagająca, ale nie możemy już jej obejść. Tak więc idoplantacja jest doskonałym narzędziem do przejścia do bardziej zrównoważonego życia.

Notatka: Wybitny

idoplanty

idoplanty

Dzwonienie było wczoraj:
Dzwonki 2022

Co zrobić, jeśli fabryczne dźwięki w nowym smartfonie są równie ciekawe jak sucha bułka?

Ta aplikacja może między innymi pomóc. Dostępne są niezliczone dzwonki, które można przeglądać i instalować w razie potrzeby. Wszystko to odbywa się bez większego wysiłku, wystarczy kilka dotknięć palcem.

Struktura aplikacji jest w porządku. Tylko poszukiwanie odpowiednich tonów powinno być nieco wygodniejsze. Obejmuje to na przykład bardziej szczegółową kategoryzację stylów muzycznych. Jednak powoduje to tylko niewielkie potrącenia w klasie B.

Notatka: Bardzo dobre

Dzwonki 2022

Dzwonki 2022

Uczymy się rysować – najlepiej:
Pomaluj porady dotyczące rysowania kieszonkowego

Jeśli chcesz nauczyć się rysować, potrzebujesz profesjonalnego doradztwa. Właśnie to chce zrobić aplikacja. Tyle teorii. W rzeczywistości jest jeszcze wiele do zrobienia.

Ta aplikacja składa się z dwóch podstawowych modułów: obszaru samouczka i obszaru roboczego.

Do studiowania tutoriali wymagana jest znajomość języka angielskiego. Teksty są stosunkowo krótkie, po ich wypełnieniu przechodzi się do wspomnianego obszaru rysowania. Jest to bardzo szczątkowe i nie oferuje prawie żadnych funkcji edycyjnych. Cel tej akcji również pozostaje w ciemności. Do tego dochodzą irytująco krótkie interwały reklamowe.

Notatka: Umiarkowany

Pomaluj porady dotyczące rysowania kieszonkowego

Pomaluj porady dotyczące rysowania kieszonkowego

Bankowość w Baden:
BBBank-Bankowość

BBBank to bank z siedzibą w Karlsruhe. Jak przystało na nowoczesny bank, tutaj również powstają cyfrowe transakcje pieniężne. W rezultacie istnieje ta aplikacja.

Jednak ten cyfrowy pomocnik nie jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników, a jedynie służy klientom tego domu. Otrzymują przegląd swoich kont, mogą dokonywać transakcji bankowych bezpośrednio na swoich telefonach komórkowych, obsługiwane są wszystkie popularne metody płatności i TAN, według firmy wkrótce pojawią się płatności cyfrowe za pomocą telefonów komórkowych, a aplikacja jest również wielobankowa. zdolny.

W dającej się przewidzieć przyszłości właściciele magazynów i magazynów również będą mogli przeprowadzać te transakcje za pośrednictwem tej aplikacji. Niektóre funkcje są już zaimplementowane, ale najwyraźniej nadal są dość podatne na błędy. Według oceny użytkowników to narzędzie jest wciąż w powijakach.

Notatka: Bardzo dobre

BBBank-Bankowość

BBBank-Bankowość

Rozrywka dla dzieci:
MówcaKumpla

Spreaker Buddy to rodzaj Alexy dla dzieci. Nie osobistym asystentem w klasycznym tego słowa znaczeniu – raczej osobistym czytelnikiem. Istnieją również osobne tak zwane monety, małe plastikowe żetony, które zawierają, że tak powiem, zawartość. Odtwarzacze CD i płyty CD z radiem były używane do takich celów.

Czasy się zmieniły, dziś istnieje wariant high-tech, który nie różni się tak bardzo od Echo-Dot. I jest ta aplikacja, która pozwala rodzicom kontrolować Laberbox z telefonu komórkowego i ograniczać dostęp dla dzieci.

Nawiasem mówiąc, Speaker Buddy jest dostępny od Lidla, bez niego ta aplikacja jest bezużyteczna.

Notatka: Bardzo dobre

MówcaKumpla

MówcaKumpla

Wykryj AirTag:
Wykrywanie śledzenia

AirTag są przydatne. Te małe przyciski pomagają zlokalizować zagubione przedmioty. Właśnie do tego zostały zaprojektowane. Działają tylko z iPhone’ami i iPadami, ale urządzenia z Androidem mogą je rozpoznać.

Pytanie o przeznaczenie tej aplikacji odpowiada samoistnie, gdy tylko okaże się, że te małe, niepozorne urządzenia również mogą być niewłaściwie używane. Ludzie mogą być śledzeni z dokładnością do licznika. Grupy przestępcze używają nawet tych AirTagów, aby przewidzieć optymalny czas przed kradzieżą.

W tym sensie aplikacja wykrywa wszelkie tagi AirTag obecne w środowisku. Ta aplikacja stara się zapewnić nieco większe bezpieczeństwo użytkownikom Androida. Niestety, AirTag nie są zgłaszane, dopóki telefon użytkownika nie znajdzie się poza ich zasięgiem przez 15 minut.

Notatka: Bardzo dobre

Wykrywanie śledzenia

Wykrywanie śledzenia

Fratzentanz:
Taniec twarzy: animator zdjęć AI

Aplikacje takie jak ta są teraz dostępne w Sklepie Play. Wykonujemy statyczne zdjęcia portretowe śpiewane. Nie jest to zbyt przydatne, ale jest zabawne.

Oprócz irytującej ilości reklam, darmowa wersja oferuje przyzwoity wybór piosenek i kilka przykładowych zdjęć, które pozwalają na eksperymenty bez własnej fizjonomii. Opracowania są następnie wgrywane, przetwarzane na serwerach serwisu za pomocą sztucznej inteligencji, a wynik jest prezentowany użytkownikowi po krótkim czasie.

Istniejąca treść wystarcza na dużo zabawy, ograniczenia i reklamy można wyłączyć za opłatą.

Notatka: Bardzo dobre

Taniec twarzy: animator zdjęć AI

Taniec twarzy: animator zdjęć AI

Aplikacja do odzieży sportowej:
INTERSPORT Niemcy

Nic nie działa bez obecności w Internecie. Wieści rozeszły się do ostatniej wiejskiej piekarni. Większe firmy idą o krok dalej i również tworzą interfejs na urządzenia mobilne.

Podobnie działa sieć artykułów sportowych Intersport. Przedstawia nam bardzo przejrzystą aplikację, w której możesz nie tylko przeglądać oferty, ale także wyszukiwać oddziały. W tym miejscu można również zarządzać wewnętrznym systemem punktów premiowych. Kupujący online również się opłaca: cały proces zamawiania można przetworzyć za pomocą smartfona. Jedynym wymaganiem jest konto klienta.

Notatka: Bardzo dobre

INTERSPORT Niemcy

INTERSPORT Niemcy

Zdrów jak ryba:
Pandocs – fitness, zdrowie psychiczne i odżywianie

Zdrowe życie: każdy tego chce i wielu szuka sposobów, aby to osiągnąć. Domniemane zdrowie, składające się z batonów proteinowych i siłowni, nie jest zrównoważonym sposobem.

Rzućmy okiem na tę aplikację. W pewnym sensie jest to podejście holistyczne. Sprawność fizyczna nie jest definiowana tylko przez treningi na maksa – odpowiednie odżywianie lub podejście medytacyjne również prowadzi do tego celu.

W związku z tym ta aplikacja zawiera również przepisy kulinarne i ćwiczenia medytacyjne. Jednak nie pomagają one w walce ze słynnym słabszym ja. Potrzebna jest motywacja i tam też pojawiają się rozwiązania: wyzwania, które wytrącają nawet ostatniego kanapowego ziemniaka z poduszki sofy.

Przepis dnia (niestety niezbyt przyjazny wegetarianom), pilates, owoce dnia, łamigłówki i wiele innych zachęcają do dbania o zdrowie.

Notatka: Wybitny

Pandocs — fitness i zdrowie

Pandocs — fitness i zdrowie

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android