Niesamowita akcja Vodafone: Galaxy S22 Ultra z bezpłatnym tabletem Samsung & Buds Pro

Niesamowita akcja Vodafone: Galaxy S22 Ultra z bezpłatnym tabletem Samsung & Buds Pro

Vodafone prowadzi obecnie kampanię, w której nie tylko otrzymujesz 20-procentową zniżkę na wszystkie taryfy Red i Young, ale możesz także odkurzyć zupełnie nowego Galaxy S22 Ultra z dwoma dużymi bonusami. Przez krótki czas zarówno Galaxy Tab A8, jak i Buds Pro są bezpłatne. Wyjaśnimy, jakiego kodu potrzebujesz i jak dobra jest oferta.

Samsung Galaxy S22 Ultra w Vodafone: Tab A8 i Buds Pro za darmo

Taryfy na telefony komórkowe bezpośrednio od Vodafone nie są dokładnie znane ze swoich niskich cen. Tym bardziej cieszy, gdy pojawia się mocna wiązka taryfowa. Vodafone niedawno rozpoczął kampanię, w której 20% zniżki na wszystkie taryfy Red i Young dostaje. Bez względu na to, czy masz telefon komórkowy, czy nie, zniżka jest dostępna co miesiąc przez minimalny okres umowy wynoszący 24 miesiące. Wszystko, co musisz zrobić, aby skorzystać z tej promocji, to wpisać kod kuponu OKAZJA20 wejdź w kasie. Oferta jest ważna do włącznie 6. Kwiecień 2022.

Szczególnie interesująca jest umowa wraz z zupełnie nową Samsung Galaxy S22 Ultra z taryfą Red M z wolumenem danych 20 GB LTE/5G. Tutaj dopłata to tylko 49,90 euro, a podstawowa opłata dzięki kodowi bonu to 79,99 euro (zamiast 89,99 euro). Ponadto obecnie otrzymujesz dwa dodatki o wartości ponad 300 euro za flagowy smartfon. do Samsung Galaxy Tab A8 Aby otrzymać go w prezencie, musisz kupić Galaxy S22 Ultra od Vodafone do 16 marca 2022 roku i zarejestrować się na stronie kampanii do 15 kwietnia 2022 roku. Z drugiej strony dostajesz parę Galaxy Buds 2 Pro, jeśli kupisz urządzenie do 10 marca 2022 r. i zarejestrujesz je w firmie Samsung do 21 kwietnia 2022 r. Możesz także wymienić swój stary smartfon i wstać do 150 Euro al Cashback uzyskać.

Zobacz ofertę w Vodafone

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Taryfa: Red M Sieć: Vodafone
20 GB LTE/5G (maks. 500 Mbit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym w UE z 24-miesięcznym okresem umowy, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Samsung Galaxy S22 Ultra z umową Vodafone: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
79,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo, na początku umowy) 49,90 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka (jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
1.969,66 Euro

wartość urządzenia
(Najlepsza cena online według idealo.de) 1249 euro (telefon komórkowy), 205 euro (tablet), 107 euro (pąki)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 408,66 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
17 Euro

Zobacz ofertę

Samsung Galaxy S22 Ultra (128 GB) właśnie został wydany i kosztuje 1249 euro (RRP), według idealo.de Galaxy Tab A8 kosztuje obecnie 207 euro, a Galaxy Buds 104 euro. Jeśli odejmiecie te wartości od całkowitych kosztów, do taryfy pozostanie 408,66 euro. Jeśli podzielisz tę kwotę przez okres 24 miesięcy, płacisz 17 euro miesięcznie dla taryfy. Dobra cena za 20 GB danych z obsługą 5G bezpośrednio od Vodafone, bo normalnie nie ma ani 20% rabatu, ani dodatkowych urządzeń w pakiecie. Jeśli podstawowa opłata jest zbyt wysoka i wolisz zamiast tego zaakceptować droższą dopłatę, powinieneś zapoznać się z tą alternatywną ofertą firmy Logitel.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

Zobacz ofertę w Vodafone

Galaxy S22 Ultra: obecnie najlepszy smartfon Samsung

Model Ultra z serii Galaxy S22 pasuje do jednego 6,8 cala Krawędź WQHD+ Wyświetlacz AMOLED aż do Częstotliwość odświeżania 120 Hz Na początku. Jeśli chodzi o aparaty, Ultra idzie o krok dalej w porównaniu do swoich 2 siostrzanych modeli i otrzymuje przedni aparat 40 MP. Zapewniona jest odpowiednia wydajność – zupełnie nowy procesor Exynos 2200 taktuje maksymalnie 2,8 GHz i ma zintegrowaną jednostkę graficzną AMD. Więcej o Galaxy S22 Ultra przeczytacie w teście GIGA.

Możesz zobaczyć, jak Samsung Galaxy S22 Ultra czuje się w naszych rękach Wideo zobaczyć:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech