6 najlepszych aplikacji do konwertowania wideo i kompresorów na Androida

6 najlepszych aplikacji do konwertowania wideo i kompresorów na Androida

Konwersja i kompresja wideo mają obecnie duże znaczenie. Telefony mogą nagrywać w 4K, HDR i 60FPS. Jednak większość dzisiejszych popularnych amatorskich serwisów do strumieniowego przesyłania wideo, takich jak TikTok i Instagram Stories, nie obsługuje tak dużych filmów. W związku z tym kompresja wideo do mniejszych, łatwiejszych w zarządzaniu rozmiarów plików dla tego rodzaju usług stała się wielkim biznesem. Oto najlepsze aplikacje konwertera wideo i kompresora na Androida.

Najlepsze aplikacje konwertera wideo i kompresora na Androida


Kompresor wideo Alyaanah

Cena £: Bezpłatnie / 1,99 USD miesięcznie / 9,99 USD rocznie / 19,99 USD jednorazowoAlyaanah Video Compressor zrzut ekranu 2022Alyaanah Video Compressor jest kompresorem doskonale nadającym się do serwisowania. Może kompresować do różnych formatów, w tym popularnych, takich jak MP4, MKV, AVI, FLV, WMV i innych. Obsługuje również kodek HEVC i możesz zmienić rozdzielczość podczas kompresji wideo. Istnieją inne niszowe funkcje, takie jak kompresja poprzez zmniejszanie rozdzielczości i szybkości transmisji bitów, a także narzędzie do porównywania, aby zobaczyć, jak skompresowany film wygląda obok oryginału. Jest to trochę drogie, ale doceniamy, że istnieje jeden koszt, aby uniknąć miesięcznej opłaty.


Konwerter wideo Inverse.AI

Cena £: Bezpłatnie / 1,99 USD miesięcznie / 13,99 USD rocznie / 19,99 USD jednorazowoInverseAI Video Converter zrzut ekranu 2022Konwerter wideo Inverse.AI to doskonała aplikacja w tej przestrzeni. Obsługuje różne kodeki wraz z rozdzielczościami do 4K. Inne opcje obejmują liczbę klatek na sekundę do 240 klatek na sekundę, obsługę napisów, narzędzie do przycinania wideo i narzędzie do scalania do łączenia dwóch filmów. Nie jest to pełnowymiarowy edytor wideo, ale może zrobić wystarczająco dużo, aby złożyć coś takiego jak wideo TikTok lub Story na Instagramie, o ile nie jest to zbyt skomplikowane. Oczywiście narzędzie do kompresji wideo jest również opcją z większością wcześniej wymienione funkcje. Konkuruje również z innymi aplikacjami do kompresji wideo pod względem ceny.


Kompresor wideo

Cena £: Bezpłatnie / 2,99 USDZrzut ekranu kompresora wideo 2022Kompresor wideo jest tanim i łatwym narzędziem do tego typu zadań. Obsługuje tylko wideo MP4 i dźwięk MP3, ale zamiast tego może robić inne fajne rzeczy. Na przykład może wyrwać dźwięk z wideo i utworzyć dla niego plik MP3. Dostępne jest również narzędzie do cięcia i przycinania, opcja kompresji partii i selektor jakości na wypadek, gdybyś chciał zachować wysoką jakość. To wszystko, co robi, więc ci, którzy szukają listy funkcji do prania, powinni szukać gdzie indziej. To powiedziawszy, ten kosztuje 2,99 USD, co jest tańsze niż większość innych aplikacji do kompresji wideo, więc dostajesz to, za co płacisz.


Konwerter wideo VidSoftLab

Cena £: BezpłatnyZrzut ekranu VidSoftLab Video Converter 2022VidSoftLab to jedna z bardziej popularnych opcji w tej przestrzeni. Jak większość, obsługuje szeroką gamę kodeków, rozdzielczości i klatek na sekundę. Może nawet konwertować formaty DVD na formaty inne niż DVD, jeśli jest to potrzebne do tego celu, chociaż nie mamy pojęcia, skąd wziąłby się taki plik na początek. Istnieje również obsługa H265, niestandardowych rozdzielczości, a w razie potrzeby możesz przycinać i przycinać swoje filmy. Zawiera nawet obsługę wideo 8K, co jest dobre, ponieważ większość dzisiejszych flagowych telefonów ma nagrywanie 8K. Jest bezpłatny, ale ma reklamy, które czasami mogą być denerwujące, więc uważaj na to.


YouCut od InShot

Cena £: Bezpłatnie / 7,99 USD rocznie / 18,99 USD jednorazowoZrzut ekranu YouCut 2022Joe Hindy / Android AuthorityYouCut to coś więcej niż tylko kompresor wideo. To edytor wideo z wieloma narzędziami, które obejmują kompresję wideo. Istnieje lista funkcji prania, od przycinania wideo po tworzenie pokazów slajdów ze zdjęciami. Możesz nawet zmienić prędkość wideo od 0,2 do 100 razy większą niż oryginalna prędkość. Otrzymasz również kilka ładnych, mniejszych akcentów. Na przykład bezpłatna wersja zawiera reklamy, ale zazwyczaj nie wyświetla reklam podczas edytowania filmu. Lubimy takie rzeczy. Cena jest konkurencyjna w tej przestrzeni i otrzymujesz więcej funkcji niż w przypadku większości aplikacji do kompresji wideo.


Twój ulubiony edytor wideo

Cena £: Free / Varies Oczywiście, pełnowymiarowy edytor wideo to dobry wybór do kompresji wideo. Możesz wstawić wideo do edytora, a następnie ponownie renderować je w innym formacie. W tej przestrzeni jest kilka świetnych aplikacji, w tym PowerDirector, Adobe Premiere Rush, Kinemaster i wiele innych. Mamy naszą najlepszą listę połączoną pod przyciskiem pobierania. Zyskujesz możliwość edycji wideo i jego kompresji, a te aplikacje zwykle obsługują wiele kodeków, rozdzielczości i klatek na sekundę. Warto sprawdzić pełny edytor wideo, jeśli zamierzasz robić to dość często. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android