Najlepsze ładowarki do szybkiego ładowania Pixela Folda

Najlepsze ładowarki do szybkiego ładowania Pixela Folda

Jonathan Feist / Android Authority W końcu ogłoszono Google Pixel Fold i od razu można go zamówić w przedsprzedaży. Chociaż ten błyszczący nowy składany telefon od Google zajmie trochę czasu, zanim zostanie wysłany, musisz upewnić się, że masz odpowiednią ładowarkę, zanim dotrze. Oto, co musisz wiedzieć o ładowaniu Pixel Fold i niektóre z naszych zaleceń dotyczących najlepszych ładowarek Pixel Fold i ładowarek bezprzewodowych, które powinieneś kupić. Zobacz cenę na AmazonGoogle Pixel FoldDwa jasne i piękne ekrany • Inteligentny aparat Pixel na składanym • Wydajność Tensor G2

Co musisz wiedzieć o sytuacji ładowania Pixel Fold

Google Pixel Fold obsługuje przewodowe szybkie ładowanie do 21 W dzięki specyfikacji USB Power Delivery 3.0 PPS. Ta liczba jest niższa, ponieważ widzimy stosunkowo szybsze prędkości ładowania na innych urządzeniach Google, takich jak Pixel 7 Pro (23 W). Naładowanie baterii Pixel Fold o pojemności 4821 mAh od 0% do 100% zajmie ponad półtorej godziny. W porównaniu z konkurencją, Pixel Fold ładuje się wolniej niż Samsung Galaxy Z Fold 4. Galaxy Z Fold 4 ładuje się w maksymalnie 25 W dla mniejszej baterii 4410 mAh. W efekcie osiągasz 100% na tej mniejszej baterii w około 85 minut. Część zasług za szybki czas ładowania przypada na szybsze prędkości ładowania, a nie tylko na mniejszą baterię.

Nie, Pixel Fold nie jest dostarczany z ładowarką w pudełku

Pomimo ceny 1799 USD, Pixel Fold nie jest dostarczany z adapterem do ładowania w pudełku. Użytkownicy będą musieli kupić nową do użytku z telefonem lub zadowolić się starszą ładowarką, którą już posiadają. Wydałeś już tyle pieniędzy na swój telefon, więc radzimy wydać trochę więcej na dobrą, przyszłościową ładowarkę, która wystarczy ci na kilka lat.Scott trzyma Google Pixel Fold 3Edgar Cervantes / Android Authority Do Pixel Fold potrzebujesz ładowarki USB Power Delivery zgodnej z PPS, więc zwróć uwagę na wybór odpowiedniej ładowarki dla swojego urządzenia. Ponieważ Pixel Fold jest dostarczany z kablem USB-C na USB-C w pudełku, potrzebujesz ładowarki z portem USB-C. Umożliwi to korzystanie z kabla dołączonego do zestawu i zaoszczędzi konieczności kupowania go osobno. Szybkość ładowania Pixel Fold 21 W jest wciąż stosunkowo niska, więc niekoniecznie potrzebujesz ładowarki GaN. Ładowarki GaN zapewniają wyższe prędkości ładowania w mniejszej obudowie, ale są również droższe. Jednak ładowarki GaN doskonale nadają się do ładowania wielu urządzeń, a większość renomowanych marek akcesoriów będzie przechodzić na technologię GaN w swoich najlepszych ofertach.Google Pixel Fold złożony i zamknięty na stole obok innych urządzeń GoogleKris Carlon / Android Authority Pixel Fold obsługuje również ładowanie bezprzewodowe 7,5 W, a aby skorzystać z tej funkcji, musisz kupić ładowarkę bezprzewodową. Jednak Pixel Fold nie obsługuje zwrotnego ładowania bezprzewodowego.


Najlepsze ładowarki do Pixela Folda

Ładowarka Google 30 W USB-C

Ładowarka sieciowa USB C Google 30 W stojąca obok pudełkaRobert Triggs / Android Authority Ładowarka Google USB-C o mocy 30 W pozostaje rekomendacją dla Pixel Fold, jeśli chcesz trzymać się ładowarek pierwszej firmy. Obsługuje standard USB PD 3.0 PPS, dzięki czemu można nim ładować również inne urządzenia. Dzięki maksymalnej mocy wyjściowej 30 W może to z łatwością obsłużyć Pixel Fold. Jednak ponieważ jest to akcesorium pierwszej firmy, jego cena jest wyższa, biorąc pod uwagę niewielką listę funkcji, którą otrzymujesz. Na rynku można znaleźć inne ładowarki innych firm, które oferują lepszą wartość lub więcej funkcji, takich jak inne z tej listy.

Anker 511 Nano 3 (30W)

Ładowarka Anker 511 30W GaNAnker 511 Nano 3 to mała ładowarka, ale nie daj się zwieść jej rozmiarom. Dzięki zastosowaniu technologii GaN ta kompaktowa ładowarka może generować moc 30W. Co więcej, obsługuje ładowanie USB PD PPS przez pojedynczy port USB-C, dzięki czemu idealnie uzupełnia Pixel Fold. Anker 511 Nano 4 jest dostępny w pięciu różnych kolorach. W zestawie z ładowarką nie ma kabla. Możesz użyć kabla otrzymanego z Pixel Fold lub kupić kabel w kolorze osobno od firmy Anker.
Ładowarka Anker 713 Nano II 45W
Anker ma solidne portfolio ładowarek GaN w małych i kompaktowych obudowach. Są również jednymi z nielicznych producentów tych ładowarek GaN z jednym portem USB-C. Jeśli chcesz ograniczyć rozmiar cegły do ​​minimum, Anker 713 Nano 2 (45 W) jest jedną z lepszych ładowarek, które możesz zdobyć, jeśli chcesz ładuj swojego Pixela Folda i używaj tej samej ładowarki do innych urządzeń, takich jak Macbook Air czy laptop Dell XPS. Obsługuje 45 W USB PD PPS, co zapewnia kompatybilność ze wszystkimi tymi urządzeniami. Zwróć uwagę, że w zestawie z ładowarką nie ma kabla. Anker sprzedaje również 715 Nano 2 (65 W), który zachowuje ten sam współczynnik kształtu, ale generuje jeszcze wyższą moc 65 W. Jednak w tym momencie sensowne jest wybranie ładowarki wieloportowej do jednoczesnego ładowania.

Najlepsze wieloportowe ładowarki do Pixela Folda

Ładowarki z jednym portem mają sens, jeśli chcesz trzymać się niewielkich rozmiarów. Jeśli masz budżet, powinieneś wybrać wieloportową ładowarkę, która ma o wiele większą elastyczność i wszechstronność. Dzięki drugiemu portowi możesz ładować smartwatch lub słuchawki douszne w tym samym czasie, co Pixel Fold, oszczędzając sobie kłopotów z ciągłą zamianą kabli. Aby wybrać dobrą wieloportową ładowarkę, oceń, ile urządzeń potrzebujesz do regularnego i jednoczesnego ładowania, jaka jest ich maksymalna prędkość ładowania i jakich portów potrzebują. Google oferuje Pixel Watch jako bonus w przedsprzedaży dla użytkowników Pixel Fold. Pixel Watch jest dostarczany z zastrzeżonym krążkiem ładującym, który wykorzystuje USB-C na jednym końcu. Jeśli więc wybierasz wieloportową ładowarkę do zegarka, zalecamy wybranie takiej z co najmniej dwoma portami USB-C. Z drugiej strony, jeśli używasz Pixel Buds A z Pixel Fold, otrzymasz Kabel USB-A do USB-C do ładowania słuchawek. W takim przypadku możesz wybrać wieloportową ładowarkę z jednym portem USB-A i jednym portem USB-C, chyba że nie masz nic przeciwko zamianie kabli lub zakupieniu innego kabla.Ogólną rekomendacją dla maksymalnej wszechstronności jest zakup ładowarki wieloportowej z co najmniej jednym portem USB-C o dużej mocy i co najmniej jednym portem USB-A.

Iniu 45W ładowarka USB PD

Iniu 45W ładowarka USB PD PPSUżytkownikom Pixel Fold, którzy chcą jednocześnie ładować co najmniej Pixel Watch lub parę wkładek dousznych za pomocą składanego, zalecamy uaktualnienie do tej ładowarki Iniu 45 W GaN. Górny port USB-C ma moc do 45 W, a dolny port USB-A do 18 W, gdy jest używany indywidualnie. Gdy są używane jednocześnie, otrzymujesz 30 W plus 12 W, co pozostaje idealne do ładowania Pixel Fold wraz z parą wkładek dousznych lub innymi akcesoriami. Należy pamiętać, że w zestawie z ładowarką nie ma kabla USB.

Ładowarka Tecknet 45W USB PD z dwoma portami

Ładowarka Tecknet 45W z podwójnym portem USB CTa ładowarka Tecknet GaN jest idealna, jeśli wraz z zamówieniem w przedsprzedaży Pixel Fold kupiłeś zegarek Pixel Watch, ale chcesz też czegoś, co może naładować MacBooka Air. Posiada dwa porty USB-C, które mogą być używane jednocześnie do ładowania 20 W plus 25 W. Dolny port USB-C ma maksymalną moc 45 W, gdy jest używany indywidualnie, co jest więcej niż wystarczające, aby spełnić wymagania Pixel Fold 21 W i w sam raz dla cienkich i lekkich laptopów, takich jak Macbook Air. Zwróć uwagę, że w zestawie z adapterem nie ma kabla USB. W przeciwieństwie do innych ładowarek, które mają główny port na górze, ładowarka Tecknet 45W USB PD ma główny port na dole, więc miej to na uwadze podczas korzystania z produktu. Nawet jeśli użyjesz górnego portu, otrzymasz ładowanie 20 W dla Pixel Fold, czyli tylko nieznacznie mniej niż maksymalne 21 W, które Pixel Fold może zaakceptować. Pamiętaj, że w zestawie z ładowarką nie ma kabla.

Anker 735 Nano 2 (65W)

Ankera 735Jeśli chcesz jeszcze więcej mocy, ładowarka Anker 735 Nano 2 65W jest świetną opcją. Ta ładowarka GaN osiąga maksymalną moc 65 W, gdy port USB-C jest używany samodzielnie i 22,5 W dla portu USB-A. Przy jednoczesnym wykorzystaniu wszystkich trzech portów ładowarka osiąga maksymalną moc 64 W (40 W + 12 W + 12 W). Środkowy port USB-C spada do 12 W, gdy jakikolwiek inny port jest używany jednocześnie. Tak naprawdę nie potrzebujesz całej tej mocy, jeśli planujesz tylko naładować Pixel Fold. Jeśli jednak masz potężnego Macbooka Pro o mocy 65 W lub masz kilka akcesoriów, które wymagają częstego jednoczesnego ładowania, ta ładowarka jest doskonałym dodatkiem do Twojego zestawu. Anker to także niezawodna marka, która staje się najważniejsza, gdy mamy do czynienia z większą mocą. Nic dziwnego, że wszystko to wiąże się z wyższymi kosztami i nie ma też dołączonego kabla.

Najlepsze bezprzewodowe ładowarki do Pixela Folda

Pixel Fold obsługuje ładowanie bezprzewodowe 7,5 W. Jednak poza oryginalnymi podstawkami Pixel Stand drugiej generacji nie zalecamy stojących ładowarek bezprzewodowych. Pixel Fold ma znaczny garb aparatu, co utrudnia dopasowanie cewki ładowania bezprzewodowego telefonu do cewki stojącej ładowanie bezprzewodowe. W związku z tym nasze zalecenia dotyczące ładowarek bezprzewodowych innych firm do Pixel Fold będą nadal ograniczone do podkładek ładujących. Łatwiej będzie Ci idealnie dopasować telefon do takich ładowarek. Co więcej, trzymaj Pixel Fold złożony podczas umieszczania go na dowolnym typie ładowarki, aby uzyskać wyższy wskaźnik sukcesu, ponieważ rozłożony stan zwiększa szanse na błędne ustawienie.

Stojak Google Pixel (2. generacji, 23 W)

Przód Google Pixel Stand Gen 2Robert Triggs / Android Authority Google Pixel Stand obsługuje bezprzewodowe ładowanie do 23 W, co czyni go dość przesadnym w przypadku skromnego bezprzewodowego ładowania Pixel Fold 7,5 W. Niemniej jednak Google sprzedaje Pixel Stand jako jedyne akcesorium do ładowania bezprzewodowego, więc jeśli szukasz akcesorium własnej firmy, pozostaje to jedyną opcją. Tylne wsparcie Pixel Stand jest również dość krótkie, co pozwala mu obsługiwać aparat Pixel Fold wygodnie się potknąć. To sprawia, że ​​jest to jedna z niewielu ładowarek bezprzewodowych typu podstawkowego, które obsługują Pixel Fold. Podstawka Pixel Stand jest dostarczana w zestawie z ładowarką Google USB-C o mocy 30 W i kablem USB-C na USB-C. Jeśli więc chcesz kupić kostkę ładującą, kabel i podstawkę do ładowania bezprzewodowego do swojego Pixel Fold, Pixel Stand to dobra opcja do obejrzenia, ponieważ zapewnia wszystkie trzy.

Podkładka do ładowania bezprzewodowego Qi Amazon Basics 15 W

Podkładka do ładowania bezprzewodowego Qi Amazon Basics 15 WBezprzewodowa podkładka ładująca Qi Amazon Basics 15 W to akcesorium, które wykona zadanie bez żadnych problemów. Z łatwością naładuje Pixel Fold do maksymalnej prędkości ładowania bezprzewodowego 7,5 W. W przeciwieństwie do innych ładowarek bezprzewodowych w tej kategorii, ta jest wyposażona w port USB-C i zawiera kabel USB-A do USB-C. Pamiętaj, że dioda LED może być trochę za jasna, jeśli rozważasz umieszczenie jej na szafce nocnej obok łóżko do ładowania podtrzymującego Pixela Folda przez noc. Być może trzeba będzie również zachować ostrożność podczas prawidłowego ustawiania Pixel Fold na podkładce ładującej. Zarówno telefon, jak i podkładka ładująca powinny wskazywać, że trwa ładowanie.

Często zadawane pytania

Jak szybkie jest przewodowe ładowanie Pixela Folda? Za pomocą przewodowej ładowarki Pixel 7a może ładować do 21 W. Czy mogę używać ładowarki o mocy 65 W z Pixel Foldem? Do ładowania Pixela Folda możesz użyć dowolnej ładowarki USB-C. Będzie jednak ładować tylko z prędkością do 21 W, ponieważ jest to maksymalna obsługiwana prędkość ładowania. Czy muszę kupić ładowarkę marki Google do Pixela Folda? Nie, możesz kupić i używać ładowarki dowolnej niezawodnej marki. Tak długo, jak ładowarka obsługuje co najmniej 21 W USB PD PPS i używasz dobrej jakości kabla, będziesz mógł ładować Pixel Fold z maksymalną możliwą prędkością ładowania. Jak szybko ładuje się bezprzewodowo Pixel Fold? Za pomocą ładowarki bezprzewodowej Pixel Fold może ładować do 7,5 W. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android