Mortal Kombat 1 – data premiery, rozgrywka, wojownicy Kameo i wszystko, co wiemy

Mortal Kombat 1 – data premiery, rozgrywka, wojownicy Kameo i wszystko, co wiemy

Minęła ponad dekada, odkąd Mortal Kombat triumfalnie powrócił w erze konsol Xbox 360 i PS3, a po dwóch kolejnych grach z serii ostatecznie zresetowano serię, NetherRealm powraca, by opowiedzieć nową historię walki, krwi i ponadprzeciętne ofiary śmiertelne. Wkrótce ukaże się Mortal Kombat 1, a wraz z nim odświeżona lista ulubionych wojowników, nowa fabuła do odkrycia i mnóstwo krwi. Mając zaledwie kilka miesięcy do wrześniowej premiery, oto wszystko, co do tej pory wiemy o Mortal Kombat 1.

Fabuła

Pod koniec Mortal Kombat 11 i jego rozszerzenia Aftermath rzeczywistość została zresetowana dzięki nowo wzmocnionemu Liu Kangowi i mechanizmowi klepsydry pozostawionemu przez Kronikę. Ta oś czasu, określana jako Nowa Era, jest chroniona przez Kanga i zawiera znajome twarze w odtworzonych rolach. Jednak niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają, a jak widać w ujawnionym zwiastunie, klasyczni wrogowie, tacy jak Shang Tsung, wciąż nie mają dobrych zamiarów, nawet po tym, jak otrzymali nową szansę na spokojne życie.

Data wydania

Mortal Kombat 1 zadebiutuje 18 września 2023 r., a wczesny dostęp rozpocznie się 14 września, jeśli zamówisz w przedsprzedaży specjalne edycje gry.

Platformy

Będziesz mógł pobrać grę na PC, PS5 i Xbox Series X|S, chociaż wersje na PS4 i Xbox One nie będą dostępne. Co ciekawe, Mortal Kombat 1 będzie również dostępny na Nintendo Switch, jako pełnoprawna wersja, która jest opracowywana przez Shiver Entertainment i Saber Interactive, a NetherRealm zapewnia nadzór. Jeśli chodzi o wersję PC, QLOC ją rozwija.

Nowe systemy rozgrywki

NetherRealm nie pokazało jeszcze żadnej rozgrywki, ale deweloper twierdzi, że Mortal Kombat 1 będzie zawierał nowy system walki, tryby gry, miażdżące kości ciosy kończące i nie tylko. Jednym z tych nowych systemów jest Kameo Fighters, który niestety nie jest powiązany ze świetną grą na konsolę Xbox 360. Zamiast tego Kameo Fighters to unikalny wybór partnerów, którzy będą ci towarzyszyć podczas meczów i są wybierani niezależnie od głównego składu wojowników.

Mortal Kombat 1 beta i wczesny dostęp

Zamawiając grę w przedsprzedaży na PS5 i Xbox Series X|S, otrzymasz dostęp do wersji beta Mortal Kombat 1 w sierpniu.

Wczesny dostęp do Mortal Kombat 1

Wczesny dostęp do gry od 14 września będzie dostępny dla każdego, kto zakupi Edycję Premium lub Edycję Kolekcjonerską.

Lista

Jak dotąd NetherRealm potwierdziło, że lista będzie składać się z uznanych postaci z wczesnych gier Mortal Kombat. Podczas gdy Johnny Cage nie pojawił się w ujawnionym zwiastunie, NetherRealm potwierdził, że pojawi się w grze i że będzie dostępna do pobrania skórka legendy Hollywood, Jean-Claude Van Damme. Kombat Pack wprowadzi więcej postaci, a przeciek mógł ujawnić, kto pojawi się w MK1.

Mortal Kombat 1 cena

Brak napisówMortal Kombat 1 będzie sprzedawany w cenie 70 USD na PC, PS5, Xbox Series X|S i Switch. Ta cena będzie dotyczyć wersji podstawowej, podczas gdy Mortal Kombat 1 Premium Edition będzie kosztować 110 dolarów, a Edycja Kollector’s 250 dolarów. NetherRealm wspomniał również o walucie w grze, Smoczych Kryształach, ale ich dokładne ceny nie są jeszcze dostępne.

Edycje specjalne i bonusy przedpremierowe

Wszystkie zamówienia przedpremierowe Mortal Kombat 1 odblokują Shang Tsunga jako grywalną postać, podczas gdy droższe wersje będą zawierały DLC i fizyczne gadżety, w zależności od tego, które otrzymasz.Wersja standardowaEdycja premiumWczesny dostęp do gry 141 250 Smoczych Kryształów Skórka postaci Johnny’ego Cage’aJean-Claude Van Damme Wczesny dostęp do sześciu nowych grywalnych postaciPięciu nowych wojowników KameoWydanie kolekcjonerskieWczesny dostęp do gry 141 250 Smoczych Kryształów Skórka postaci Johnny’ego Cage’aJean-Claude Van Damme Wczesny dostęp do sześciu nowych grywalnych postaciPięciu nowych wojowników Kameo16,5-calowa rzeźba Liu KangaTrzy wyjątkowe grafiki artystyczneStalowa obudowaDodatkowe 1450 Smoczych Kryształów (waluta w grze) Produkty omówione tutaj zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games