Najlepsze gry, łamigłówki i quizy WhatsApp

Najlepsze gry, łamigłówki i quizy WhatsApp

WhatsApp służy nie tylko do czatów, ale także do wysyłania memów lub łamigłówek. Zebraliśmy dla Ciebie najlepsze gry, łamigłówki i quizy WhatsApp.

Gry WhatsApp są często nieprzewidywalne. Przede wszystkim nigdy nie wiesz, czy twój przeciwnik gra uczciwie. W grze typu „wybierz liczbę od 1 do 50 i wyślij ją do mnie” nie wiesz, czego się spodziewać. Wysyłasz 25, a twój przeciwnik myśli, że musisz go zaprosić na obiad. Zagadki na WhatsApp często przypominają rozrywki podczas przerw szkolnych: „Przychodzą do Ciebie nieoczekiwani goście. W domu masz sok, wodę i herbatę. Co robisz najpierw? Prawidłowa odpowiedź to „Drzwi”. Z drugiej strony gry quizowe na WhatsApp są często zabawne. Na przykład musisz odgadnąć tytuły filmów złożone z emotikonów. Znaleźliśmy dla Ciebie wszystko.

Fajne gry WhatsApp na czas pomiędzy

Gry WhatsApp zazwyczaj polegają na tym, że jedna osoba wyznacza zadanie, a druga musi je wykonać, aby uzyskać wynik.

łańcuchy brzeczki

Na gra w łańcuch słów musisz się skoncentrować. Jeden z was zaczyna od słowa złożonego, twój odpowiednik musi je kontynuować w taki sposób, aby jego słowo zaczynało się od drugiej połowy słowa. Lubię to:

Szopa ogrodowa → dozorca → egzamin mistrzowski → pytanie egzaminacyjne → znak zapytania

1-50

W grze WhatsApp ”1-50“ należy wyjaśnić, że nie pogodzisz się z każdym nonsensem. Otrzymasz wiadomość, która brzmi następująco:

„Wybierz numer od 1 do 50 i wyślij go do mnie. Ale jeśli weźmiesz udział, naprawdę MUSISZ wykonywać swoją pracę.”

Oczywiście w zależności od sytuacji może to okazać się pułapką. Jakie intencje ma drugi gracz.

Te gry WhatsApp, takie jak 1-50, zaczynają się nieszkodliwie…

Popularne rozwiązanie gry WhatsApp „1-50” wygląda następująco:

Wyślij mi swoje zdjęcie Zrób zdjęcie z kimś z rodziny (matką, ojcem, bratem, siostrą) Mogę wybrać zdjęcie, które chcesz wykorzystać jako zdjęcie profilowe na 1 godzinę Nic Napisz w swoim statusie, że jesteś napalony Jak myślisz, że jestem stary Chodźmy razem tańczymy kurwa nic napisz moje imię z sercem w swoim statusie i zostaw to tak na jeden dzień Zrób sobie zdjęcie ze znakiem z moim imieniem napisz w swoim statusie, że jesteś Czy jesteś gejemOdpowiedz mi szczerze na trzy pytania?
jestem gruby
Pocałujesz mnie?
Czy uważasz, że trzmiele są nękane przez pszczoły, ponieważ są za grube 🙂 Przynieś tekst na podryw osobie, której nie lubisz. Ze zrzutem ekranu Wyślij mi zdjęcie swojej toalety Wyślij mi zdjęcie swoich najlepszych przyjaciół Zróbmy coś razem? Zmień swój status na: Zrób zdjęcie swojego tyłka w bieliźnie. mi twoje zdjęcie w bieliźnieNixZrób trzy wybrane przeze mnie zadania 🙂 Napisz w swoim statusie jaka jestem napalona :)Wyjdź za mnie na FacebookuZróbmy razem zdjęciaWyślij zdjęcie w strojach kąpielowychUbij wypchanego zwierzaka za pomocą dowodów wideoWyczyść zęby musztardą za pomocą dowodów wideoNixI’ wolno mi wybrać zadanieNarysuj zdjęcie tego, jak mnie znalazłeś i wyślij do mnie 🙂 Opisz mnie w trzech słowach Ile jestem dla Ciebie wart? Chodźmy razem napić sięW ciągu miesiąca będziemy razem świętowaćCzy zrobiłeś już coś, co nie wolno im było robić? NicPowiedz komuś, że jesteś ze mną i wyślij mi zrzut ekranu sprawdzający, czy masturbujesz się? seks oralny? :DKiss?Zabawmy się razemNicMuszę cię zaprosić na obiad :)Zapraszasz mnie na obiad :)Najlepszy gangsterski rap?Zdjęcie twojego dekoltu 🙂 lub jako chłopięce zdjęcie twoich oczu

To tylko jedno z możliwych rozwiązań. Liczby i odpowiedzi różnią się. W tej wersji najlepszą odpowiedzią jest prawdopodobnie 47. Zakładając, że chcesz zjeść z kimś takim.

Wyślij mi 25. zdjęcie

Ta gra jest bardziej o efekcie łańcuszka.

Otrzymasz następującą wiadomość i powinieneś odpowiednio zareagować:

„Wyślij mi 25. zdjęcie z aparatu w telefonie. Ale nie oszukuj. Uczciwość jest nagradzana. Następnie wyślij tę wiadomość do 8 osób i zobacz, jakie zdjęcia otrzymasz.”

Oczywiście nie wszyscy wezmą udział, ale jeśli to zrobisz, na pewno będziesz się dobrze bawić.

Zagadki WhatsApp

Szczerze mówiąc, większość łamigłówek WhatsApp jest bardziej na poziomie dzieci. Oto kilka przykładów – w tym rozwiązanie:

Puzzle WhatsApp ze stopami stojącymi w pokoju

Ta zagadka WhatsApp polega na uważnym czytaniu, a następnie myśleniu. Wskazówka: nie myśl o liczbie zwierząt i liczbie ich łap!

Wchodzisz do pokoju. Na łóżku są 3 psy, 4 koty, królik i świnia. Wokół lampy latają trzy kanarki, a na karniszu wisi nietoperz. Pytanie: Ile stóp jest w pokoju?

Jak powiedziałem: GDZIE są wszystkie zwierzęta? Żaden nie dotyka ziemi. Więc w pokoju są twoje dwie stopy, a także cztery stopy łóżka. Rozwiązanie jest tutaj: 6.

Pytanie WhatsApp: Co otwierasz jako pierwsze?

OK, ta zagadka WhatsApp dotyczy podstawowej kolejności akcji. Aby go rozwiązać, wystarczy pomyśleć przez chwilę, jak zrobiłbyś to sam w domu.

Siedzisz w domu i nagle zaskakujesz gości dzwoniąc do drzwi. Twój wybór napojów nie jest zbyt duży. W ofercie piwo, woda, napoje gazowane, wino musujące i kawa. Co otwierasz najpierw?

Rozwiązanie tej zagadki WhatsApp ma związek z logiką. masz gości Co otwierasz najpierw? Drzwi!

Podobnie jest:

„Dzwonek do drzwi dzwoni bardzo wcześnie rano, nadal jesteś w łóżku. To nieoczekiwany gość. Twój kumpel chce zjeść z tobą śniadanie. Masz w domu dżem, miód, nutellę i ser. Co otwierasz najpierw?

Tutaj drzwi nie są właściwą odpowiedzią. W końcu jest wcześnie rano, więc rozwiązanie jest takie: otwierasz oczy.

Puzzle WhatsApp z zamkiem

Tutaj wynik jest nieoczekiwany. Swoją drogą rozwiązanie to 7… ale dlaczego?

Żyjesz w średniowieczu i chcesz najechać na dobrze strzeżony zamek. Aby to jednak zrobić, musisz podać rycerzowi przy bramie poprawne hasło. Aby ich szpiegować, chowasz się w fosie. Przychodzi handlarz i prosi o przyjęcie. Rycerz mówi „28”! Jaka jest twoja odpowiedź? Krupier odpowiada „14” i wchodzi. Następna osoba prosi o przyjęcie i otrzymuje numer „8”. Odpowiada „4” i zostaje wpuszczony. Następna osoba odpowiada na numer „16” z „8” i wchodzi. Teraz idź tam i zdobądź numer „20”. Na co musisz odpowiedzieć, aby zostać wpuszczonym?

Rozwiązanie właściwie ma niewiele wspólnego z arytmetykami. Dostajesz numer, na przykład osiem. To Brzeczka Osiem składa się z czterech liter, to jest rozwiązanie. Więc jeśli dostaniesz 20 (dwadzieścia), musisz po prostu policzyć litery. Dwadzieścia ma siedem liter – odpowiedź to 7.

Zagadki WhatsApp: Cytaty filmowe

W tej układance WhatsApp musisz rozpoznać film po jednym cytacie filmowym. Może to być dowolny cytat, który pojawia się w filmie. Co powiesz na Masz ochotę na zagadkę? Podajemy kilka cytatów. Ale nie oszukuj z Google!

CytatFilmUkrzyżowanie to nonsens!Życie BrianaMultipass!Piąty elementSzkoda, że ​​nie przeżyje…ale kogo to obchodzi?Blade RunnerLudzie nie zawsze mówią ci, co myślą. Po prostu upewniają się, że nie zajdziesz dalej w życiu.HannibalOuch! Uderzyłeś mnie, dupku! Austin Powers – Szpieg w Tajnej Misjonarzu Potrafię to zrobić. Widzę prześwietlenia! Człowiek, który spadł z nieba

Quiz filmowy WhatsApp

Wśród gier WhatsApp, quiz filmowy jest nadal tym, w którym większość ludzi może wziąć udział. Oto kilka wskazówek dotyczących fajnych pytań filmowych.

Wzór jest oczywiście zawsze taki sam:

Chodzi o tytuł filmu. Druga osoba musi go odgadnąć. Aby mu się udało, próbujesz upakować główną historię w kilka emotikonów.

Oto kilka pytań quizowych, które możesz samodzielnie odtworzyć. Poniżej znajdziesz rozwiązania.

Stary człowiek, chłopak, dom, balony – co to jest?

Mężczyzna rodzi się jako starzec, a potem z dnia na dzień staje się młodszy.

OK, to jest trudniejsze. Po pierwsze, film jest znacznie starszy. Ponadto dane liczbowe nie mogą być przedstawione we właściwy sposób.

Diabeł i buty?

To nie Madagaskar! Pomyśl “Planeta”!

Ring… liczba mnoga… i starszy mężczyzna.

To wszystko tam jest. Księżyc, (latający) rower, dotykające palce i kosmita.

Pieniądze i Indianin w turbanie powinny wystarczyć, prawda?

Szkło powiększające do poszukiwań i mała tropikalna rybka…

Fajne okulary przeciwsłoneczne w połączeniu z obcym…

OK, to nie jest film dla wszystkich. Ale jeden lub drugi musiał go widzieć.

Pełny tytuł filmu jest już na zdjęciu tutaj.

Trochę starszy, ale potem zrobiono z tego nawet serię: Policjant… broń…

Tytuł to nie misie sztuk walki!

Młody człowiek ma na imię Edward i nie jest wampirem ani fryzjerem.

Wskazówka: piłka nazywa się Wilson!

Chodź, to proste!

Nie tak łatwe i trudne do zaprezentowania. Rozwiązanie najprawdopodobniej znajduje się w “Strażniku”…

Wszystko, czego potrzebujesz, jest na zdjęciu…

To nie jest Władca Pierścieni!

Rozwiązania quizów filmowych

Cóż, znałeś wszystkie rozwiązania?

GIGA poleca

Meistgelesene Whatsapp-Artykuł

Sonda: Odnowiony czy nowy?

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android