Klienci ING: Wkrótce będziesz mógł zaoszczędzić prawdziwe pieniądze dzięki tym funkcjom aplikacji

Klienci ING: Wkrótce będziesz mógł zaoszczędzić prawdziwe pieniądze dzięki tym funkcjom aplikacji

Wraz z końcem darmowej karty giro ING obraził niektórych klientów. Ponieważ tak naprawdę stopniowo znosisz darmowe konto. Każdy, kto korzysta z aplikacji ING „Banking to Go”, może łatwo pozbyć się dodatkowych kosztów.

Wraz z najnowszą aktualizacją aplikacji „Banking to Go”, bank bezpośredni ING zrobił krok w kierunku swoich klientów. Po tym, jak nadchodząca wycena karty giro ostatnio wywołała niezadowolenie, nowa funkcja powinna teraz działać dobrze.

ING ułatwia oszczędzanie: anuluj płatne karty giro za pośrednictwem aplikacji

Użytkownicy aplikacji ING mogą za jej pomocą bezpośrednio anulować swoją kartę żyro, bez większego wysiłku, dzięki czemu można zaoszczędzić sobie kolejnych formularzy. A propos oszczędności: ci, którzy zrezygnują z karty giro w odpowiednim czasie , unikną dodatkowych kosztów od marca 2022 roku . ING następnie pobiera od posiadaczy kart opłatę w wysokości 99 centów miesięcznie.

Oficjalnie funkcja powinna być dostępna dopiero od początku grudnia (źródło: ING). Jednak użytkownicy zgłaszają, że można go już znaleźć w aplikacji. W związku z tym możliwe było anulowanie karty giro przez kilka dni z aktualną aktualizacją aplikacji „Banking to Go”:

Klienci ING powinni poczekać z anulowaniem

Warto jednak poczekać trochę dłużej. Karta giro ING zostanie obciążona dopiero wiosną przyszłego roku, pierwsze obciążenie nastąpi w kwietniu 2022 roku. Jeśli jednak zrezygnujesz z karty za pośrednictwem aplikacji lub bankowości internetowej, natychmiast stanie się ona bezużyteczna. Powinieneś być pewien, że już ich nie potrzebujesz.

Kilka wskazówek może również pomóc zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów online. Możesz dowiedzieć się, jak to zrobić w filmie :

Jeśli zdecydujesz inaczej, możesz zamówić nową kartę giro. Powinno to być również możliwe za pośrednictwem aplikacji – przynajmniej jeśli zrezygnowałeś już jako istniejący klient ING.

Nie dotyczy to nowych klientów, oni również otrzymują bezpłatną kartę giro po otwarciu konta. Jeśli nie chcesz za niego płacić od marca, musisz sam zrezygnować z subskrypcji. Nie ma specjalnych okresów wypowiedzenia, możesz pozbyć się irytujących kosztów co miesiąc. Jeśli to dla Ciebie za dużo, w naszym artykule znajdziesz bezpłatne rachunki rozliczeniowe.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android