Kierowanie na Xiaomi: Lenovo planuje bardzo wyjątkowy smartfon z najwyższej półki

Kierowanie na Xiaomi: Lenovo planuje bardzo wyjątkowy smartfon z najwyższej półki

Jest wielu chińskich producentów smartfonów. Xiaomi, Oppo, Vivo, OnePlus i Spółka chcą podbić europejski rynek. Wraz z Lenovo dodano teraz kolejnego producenta, który wcześniej latał pod radarem, ale teraz jest coraz bardziej zauważalny dzięki ekscytującym produktom. Nowy smartfon może zapewnić przełom.

Lenovo „Halo” Legion: gamingowy smartfon o normalnym wyglądzie

Xiaomi oferuje obecnie najpotężniejszy gamingowy smartfon na świecie. Ale Black Shark 4S Pro również wygląda jak smartfon do gier. Nie wszystkim się to podoba, Lenovo też tak myślało i planuje wysokiej klasy smartfon z serii Legion Gaming z „Halo”, który wygląda jak normalny telefon komórkowy . Profesjonalny przeciek Evan Blass opublikował nie tylko zdjęcie, ale także specyfikacje:

6,67-calowy wyświetlacz POLED 144 Hz Snapdragon 8 Gen 1 8/12/16 GB RAM 128/256 GB pamięci wewnętrznej Potrójny aparat 50 MP Bateria 5000 mAh z ładowaniem 68 W

Pomimo tego, że jest smartfonem do gier , będzie wyglądał jak zwykły telefon:

Dzięki nowemu procesorowi ten smartfon Lenovo mógłby zdetronizować Xiaomi i stać się najszybszym telefonem komórkowym – jeśli chińska firma się na to postawi. Najlepszą wartość osiąga się często w testach porównawczych, których nigdy nie można sprawdzić w rzeczywistym użytkowaniu. Niemniej jednak Lenovo pokaże, co tak naprawdę firma może zrobić z tym smartfonem. Wyświetlacz o częstotliwości 144 Hz nie był do tej pory dostępny w zwykłych telefonach komórkowych. Lenovo miałoby tutaj dużą przewagę.

Lenovo wdrożyło o wiele więcej szalonych pomysłów:

Lenovo opracowuje specjalny tablet do gier

Oprócz smartfona Legion, Lenovo opracowuje również tablet Legion z bardzo specjalnym wyświetlaczem. Ma proporcje 21:10, co pozwala zobaczyć więcej gry i skutecznie daje przewagę. Lenovo odpowiada więc na potrzeby użytkowników, a nie tylko rozwija nowe produkty, które potem nie przynoszą pozytywnego efektu. Oznacza to, że Lenovo mogłoby stać się jednym z najciekawszych producentów w tym roku – jeśli urządzenia trafią również do nas i nie są zarezerwowane tylko dla Chin.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android