Apple Watch w Aldi: Smartwatch jest sprzedawany w cenie Purzel

Apple Watch w Aldi: Smartwatch jest sprzedawany w cenie Purzel

Powinien to być zegarek Apple? W takim razie masz szczęście w nowym roku: w tym tygodniu Aldi oferuje kultowy smartwatch za niewielkie pieniądze. Powiemy Ci, czy transakcja jest tego warta – ponieważ istnieją dwa zastrzeżenia do rozważenia.

Aktualizacja, 24 stycznia 2022: Aldi Süd oferuje w tym tygodniu (od 27 stycznia 2022) Apple Watch Series 3 o średnicy 38 mm za 169 euro. W porównaniu z grudniową ofertą (patrz niżej) cena nieznacznie wzrosła, ale poza tym nie ma zmian.

Wiadomość oryginalna:

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia: za niecałe trzy tygodnie nadchodzi wielkie dawanie prezentów. Każdy, kto bawi się pomysłem zakupu zegarka Apple Watch, jako prezentu dla innych lub dla siebie, wkrótce będzie miał szansę na naprawdę dobrą okazję w Aldi.

Aldi Nord oferuje Apple Watch Series 3 za 155 euro

Od dziś, 13 grudnia, Aldi Nord oferuje Apple Watch Series 3 w niskiej cenie 155 euro . Dyskont podcina cenę w samym Apple aż o 64 euro. Mały model dostępny jest z kopertą o średnicy 38 mm.

Zanim jednak uderzysz, powinieneś zdawać sobie sprawę z dwóch ograniczeń: Po pierwsze, nie jest to nowy produkt. Aldi sprzedaje odnowione zegarki Apple . Są to smartwatche, które były już używane, ale zostały odnowione i teraz znów trafiają do sprzedaży. Jeśli natomiast kupujesz od samego Apple, otrzymujesz nowy towar. Każdy musi sam zdecydować, czy warto dopłacić 64 euro.

Ponadto seria 3 ma już kilka lat. Smartwatch został wydany w 2017 roku i technicznie pozostaje w tyle . Wiele nowych funkcji watchOS nie jest dostępnych na smartwatchu, a ze względu na małą ilość pamięci Apple zaleca nawet sparowanie zegarka z iPhonem przed aktualizacją do nowej wersji systemu operacyjnego. Wątpliwe jest, czy Apple Watch Series 3 otrzyma watchOS 9 w nadchodzącym roku.

Oto, co potrafi obecny system watchOS 8:

Apple Watch Series 3 w Aldi Nord: kupować czy nie kupować?

Pozostaje pytanie: kupić czy zostawić na półce? Z oferty Aldi Nord może skorzystać każdy, kto nie ma problemów z odnawianymi towarami i chce tylko otrzymywać powiadomienia i korzystać z niektórych funkcji sportowych z Apple Watchem. Zalecamy wszystkim innym wydać trochę więcej pieniędzy i kupić Apple Watch SE (zobacz go na Amazon).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech