DAZN kosztuje 2022: Ogromny wzrost cen subskrypcji transmisji strumieniowej

DAZN kosztuje 2022: Ogromny wzrost cen subskrypcji transmisji strumieniowej

To, co Netflix, Disney+ i spółka reprezentują dla fanów filmów i seriali, DAZN powinien być dla entuzjastów sportu: serwisem streamingowym oferującym dostęp do licznych wydarzeń sportowych, transmisji na żywo i powtórek. Teraz usługa strumieniowania sportów ogłosiła ogromny wzrost cen za swoją subskrypcję. Możesz dowiedzieć się o kosztach i co za nie otrzymasz tutaj w GIGA.

DAZN cena

DAZN działa podobnie do Netflixa. Za miesięczną opłatę abonamentową otrzymujesz dostęp zryczałtowany. Dzięki subskrypcji DAZN możesz streamować wszystkie treści, które oferuje usługa – nie ma dodatkowych pakietów ani konkretnych wydarzeń, które są płatne.

Czym dokładnie jest DAZN, wyjaśniamy krótko i zwięźle w poniższym filmie:

Ogromny wzrost cen w DAZN

DAZN wcześniej podniósł cenę usługi streamingu sportowego, ale było to tylko 2-3 euro więcej miesięcznie – teraz cena ma prawie się podwoić . Nowi klienci, którzy wykupią subskrypcję DAZN od 1 lutego 2022 r., będą musieli zapłacić 29,99 EUR miesięcznie zamiast dotychczasowych 14,99 EUR. Każdy, kto wykupi abonament roczny jednorazowo, musi zapłacić 274,99 euro zamiast dotychczasowych 149,99 euro.

Dla dotychczasowych klientów cena pozostanie bez zmian do 31 lipca 2022 r. W zależności od tego, czy masz abonament miesięczny, czy roczny, rachunek zostanie wtedy również dostosowany do nowych podwyższonych cen od sierpnia 2022 r., co sam DAZN wyjaśnia na poniższej grafice:

Dazn cena 2022

DAZN kosztuje wzrost ceny

„Netflix des Sports” wystartował w sierpniu 2016 r. Trzy lata po rozpoczęciu miesięczne koszty abonamentu wzrosły o 2 euro. Wraz z rozszerzeniem pakietów praw do Ligi Mistrzów i Bundesligi nastąpiła kolejna znacząca korekta cen w wysokości 3 euro w 2021 roku. Nie było jednak wzrostu cen porównywalnego z tym w 2022 roku.

DAZN: koszty abonamentu na transmisje sportowe

Abonament kosztuje obecnie 14,99 euro miesięcznie . Dla nowych klientów od 1 lutego 2022 29,99 euro miesięcznie . Alternatywnie możesz również wykupić roczną subskrypcję za 149,99 EUR . Dla nowych klientów od 1 lutego 2022 274,99 euro rocznie lub alternatywnie 24,99 euro miesięcznie. W każdej chwili możesz zrezygnować z DAZN, umowa będzie wtedy obowiązywać do końca zawartego przez Ciebie okresu umowy – tj. dotychczasowych 30 dni (abonament miesięczny) lub 365 dni (abonament roczny). Alternatywnie możesz wstrzymać swoją subskrypcję DAZN pod koniec bieżącego okresu. Jest to możliwe przez maksymalnie 4 miesiące. Nie ma różnych pakietów subskrypcji, które obejmują tylko transmisje sportowe lub tylko transmisje piłkarskie w USA. W cenie otrzymujesz dostęp do wszystkich dostępnych treści z programu DAZN. dazn-sport

Strumienie sportowe są dostępne w przeglądarce. Dzięki odpowiednim aplikacjom możesz także oglądać transmisje sportowe online za pośrednictwem smartfonów i tabletów z systemem Android oraz urządzeń z systemem iOS.

Android

Apple (iPhone, iPad)

Sport i ligi w programie DAZN oferta

Jakie treści oferuje DAZN? Zgodnie z oczekiwaniami, piłka nożna naturalnie dominuje, ale fani innych sportów również otrzymują bogatą ofertę z DAZN. Na DAZN można między innymi oglądać mecze lub konferencje następujących lig piłkarskich:

Bundesliga (Niemcy) Liga Mistrzów UEFA Liga Mistrzów UEFA Kobiet LaLiga & Copa Del Rey (Hiszpania) Serie A & Coppa Italia Frecciarossa (Włochy) Ligue 1 & Coupe de France (Francja) FA Cup & Carabao Cup (Wielka Brytania) Puchar Afryki i więcej

Fani sportu oprócz piłki nożnej mogą również zobaczyć wiele meczów, rozgrywek i wydarzeń z następujących lig i organizatorów:

Futbol amerykański (NFL) Koszykówka (NBA, College Basketball) Piłka ręczna (Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej, Liga Europy EHF) Baseball (MLB) Hokej na trawie (FIH) Tenis (Australian Open, ATP) Rzutki (Mistrzostwa William Hill, Puchar Świata w rzutkach) Biathlon ( Puchar Świata IBU) Narciarstwo alpejskie i skoki narciarskie (Puchar Świata FIS, Turniej Czterech Skoczni) Boks WWE

Ponadto masz możliwość oglądania kanałów NFL i MLB Networks, telewizji NBA, piłki nożnej Sportdigital i Eurosportu 1 i 2 w transmisji na żywo za pośrednictwem DAZN. To dodatkowo zwiększa zakres różnych sportów i wydarzeń. W sumie DAZN chce transmitować na żywo ponad 8000 wydarzeń rocznie.

Treść jest tworzona specjalnie dla krajów niemieckojęzycznych w Niemczech, Austrii i Szwajcarii – więc korzysta się z niemieckich komentatorów. W tym celu powołano zespół redakcyjny liczący ponad 100 osób. Słychać liczne, dobrze znane głosy ze świata transmisji sportowych. Oprócz transmisji na żywo wiele gier, meczów, wydarzeń i nie tylko można również oglądać jako powtórki wideo na żądanie. Ponadto rośnie zakres produkcji własnych, takich jak talk-show sportowe i filmy dokumentalne.

W innym miejscu pokazujemy, na jakich platformach działa DAZN. Obecnie nie istnieje zwykły miesiąc próbny, więcej o nim przeczytasz tutaj: DAZN – gdzie podział się darmowy dostęp testowy?

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech