Jak oglądać Apple TV Plus na Roku

Jak oglądać Apple TV Plus na Roku

Na początku może się to wydawać sprzeczne z intuicją, ale możesz oglądać oryginalne filmy i programy w Apple TV Plus, korzystając z wielu urządzeń, których Apple nie produkuje. Chociaż firma chciałaby, abyś kupił iPhone’a lub Apple TV 4K, chce subskrybentów wszędzie tam, gdzie może ich zdobyć. Oto jak oglądać Apple TV Plus na Roku, w tym koszty i kompatybilne urządzenia.
Czytaj więcej: Wszystko, co musisz wiedzieć o Apple TV Plus

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Apple TV Plus jest dostępny na Roku za pośrednictwem Channel Store i powinien działać z każdym urządzeniem Roku wyprodukowanym w ciągu ostatnich kilku lat. Kosztuje 4,99 USD miesięcznie po siedmiodniowym okresie próbnym lub możesz otrzymać trzy miesiące za darmo przy zakupie urządzenia Apple. Jest również dołączony do każdej subskrypcji Apple One.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Czy Apple TV Plus jest dostępny na moim Roku?

Roku streaming stick 4k obok pudełkaRyan Haines / Android AuthorityPrawie na pewno, w tym telewizory Roku od producentów takich jak RCA i TCL. Chociaż nie możemy objąć pełnej gamy zgodnych telewizorów, oto dodatkowe urządzenia Roku obsługiwane przez Apple, podzielone według typu i numeru modelu:

Wyrazić

Express 3900X, 3930X Express Plus 3910X, 3931X, 3941X

Premiera

Premiere 3920X, 4620X Premiere Plus 3921X, 4630X

Streaming Stick (w tym modele 4K)

Streaming Stick 3600X, 3800X, 3820X Streaming Stick Plus 3810X, 3811X, 3821X

Ultra

Ultra 4640X, 4660X, 4661X, 4670X, 4800X Ultra LT 4662X

Soundbary

Inteligentny soundbar 9100X, 9101X, 9102X

Różnorodny

Roku HD 3932X Roku 2 4210X, 4205X Roku 3 4200X, 4230X

Jak uzyskać Apple TV Plus na Roku

Aplikacja Apple TV w Roku Channel StoreRoger Fingas / Android AuthorityAplikację Apple TV można znaleźć i zainstalować, przeszukując Channel Store, uzyskując dostęp Kanały strumieniowe na ekranie głównym Roku lub odwiedzając stronę internetową Roku. W tym miejscu warto przypomnieć, że z technicznego punktu widzenia aplikacja nie jest przeznaczona tylko dla Apple TV Plus — wszystkie filmy kupione lub wypożyczone od Apple również pojawią się tutaj, podobnie jak wszelkie usługi wideo innych firm, które subskrybujesz za pośrednictwem swojego konta Apple. Ale ponieważ te treści są zwykle dostępne w innych miejscach na Roku, Plus jest główną atrakcją. Niezależnie od tego, jak korzystasz z aplikacji, potrzebujesz Apple ID. Jeśli nie pojawi się monit przy pierwszym otwarciu aplikacji, przejdź do Ustawienia > Konta > Zaloguj sięa następnie wybierz Stwórz identyfikator Apple jeśli go nie masz, bo inaczej Zaloguj się na urządzeniu mobilnym lub Zaloguj się na tym telewizorze. Logowanie mobilne polega na zeskanowaniu kodu QR lub ręcznym wprowadzeniu kodu na stronie Activate.apple.com. Jedną z opcji rozpoczęcia oglądania Apple TV Plus jest zlokalizowanie przycisku subskrypcji podczas przewijania Patrz teraz patka. Jednak najłatwiejszym sposobem rejestracji jest strona internetowa Apple TV Plus, ponieważ będziesz mógł wprowadzać dane znacznie szybciej za pomocą myszy, klawiatury i/lub ekranu dotykowego.

Ile kosztuje Apple TV Plus na Roku?

Seria Foundation TV w Apple TV PlusKoszt na Roku jest taki sam jak na innych platformach. W Stanach Zjednoczonych oznacza to 4,99 USD miesięcznie po ukończeniu siedmiodniowego bezpłatnego okresu próbnego. Jeśli kupiłeś urządzenie Apple, takie jak iPhone lub iPad, w ciągu ostatnich 90 dni, możesz przedłużyć ten okres próbny do trzech miesięcy. Tak czy inaczej, pamiętaj, aby anulować ponad 24 godziny przed końcem okresu próbnego, jeśli nie chcesz, aby naliczono Ci opłaty.Aplikacja Apple TV Plus jest również dostępna za pośrednictwem Apple One, abonamentu parasolowego obejmującego Apple Music, Apple Arcade i dodatkową przestrzeń dyskową w iCloud. W przypadku osób fizycznych Apple One zaczyna się od 14,95 USD miesięcznie. Istnieje również warstwa rodzinna za 19,95 USD, która umożliwia udostępnianie pięciu innym osobom i zwiększa pamięć iCloud z 50 GB do 200 GB. Plan Premier o wartości 29,95 USD jest oparty na opcji rodzinnej, ale dodaje Apple Fitness Plus, Apple News Plus i 2 TB miejsca na iCloud.


Czytaj więcej: Najlepsze urządzenia do strumieniowego przesyłania multimediów, jakie możesz kupić

Często zadawane pytania

Czy możesz pobrać Apple Music na Roku?Czy możesz przesyłać Apple TV Plus na Roku?Oprócz AirPlay jedyną opcją jest dublowanie ekranu oparte na Google lub Windows z Internetu i / lub komputera Mac lub Windows PC. Dzieje się tak, ponieważ jedyny klient dla Androida dla tej usługi jest hostowany na Android TV. Metody tworzenia kopii lustrzanych będą się różnić w zależności od produktu.Na urządzeniu Roku przejdź do Ustawienia > System > Kopia lustrzana ekranu i przełącz tryb dublowania na Podpowiedź lub Zawsze pozwalać. Jeśli wybierzesz to pierwsze, będziesz musiał autoryzować za pomocą pilota za każdym razem, gdy chcesz coś zdublować. Jeśli używasz telewizora Roku lub listwy dźwiękowej, upewnij się również, że Szybki start TV jest włączony, przechodząc do Ustawienia > System > Zasilanie.
Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android