Tank Apps: Porównaj 3 najlepsze darmowe aplikacje cen gazu

Tank Apps: Porównaj 3 najlepsze darmowe aplikacje cen gazu

Koszt benzyny jest obecnie najwyższy w historii. Każdy, kto nadal nie może lub nie chce się obejść bez samochodu, jest oczywiście bardzo zainteresowany dowiedzeniem się, gdzie można tanio zatankować. Darmowe aplikacje tankowania na smartfony są dobre do porównywania cen paliw. W naszym artykule dowiesz się, które z tych aplikacji na Androida i iOS najlepiej wykorzystać, aby zaoszczędzić pieniądze podczas tankowania.

Oprócz obecnie wysokiego poziomu, ceny paliwa również podlegają krótkoterminowym wahaniom i mogą różnić się na poszczególnych stacjach benzynowych, dlatego warto rozejrzeć się za najtańszymi obecnie opcjami paliw. wspierać cię w tym dostępne za darmo Aplikacje czołgowez których poniżej przedstawiamy trzy najlepsze na Androida i iOS:

TankenApp: łatwa w użyciu aplikacja porównująca z prognozą cen

TankenApp z trendami cen paliw jest szczególnie łatwą w użyciu aplikacją do określania cen paliw: wystarczy określić wymagany rodzaj paliwa i promień, w którym chcesz zatankować, a wyświetlą się najtańsze oferty w Twojej okolicy. Możesz również ustawić maksymalny wiek ceny zgłaszanej przez stację benzynową i istnieje praktyczna prognoza ceny.

Notatka we własnym imieniu: TankenApp jest produktem firmy Ströer Media Brands GmbH, do której należy również GIGA.DE. Sprawozdawczość jest jednak redakcyjnie niezależna. Testowaliśmy wersję 2.9.1 na Samsungu Galaxy S10+.

Zalety Wady Bezpłatne Nieskomplikowana obsługa Praktyczna prognoza cen Z reklamami, możliwość wyłączenia w płatnej wersji Pro

Android:

TankenApp z trendem cen benzynyTankenApp z trendem cen benzyny

Deweloper: Ströer Media Brands GmbH

iPhone/iPad:

TankenApp z trendem cen benzynyTankenApp z trendem cen benzyny

Deweloper: Stroer Media Brands GmbH

Clever-tanken.de: Wyczyść aplikację zbiornika z problemami z prędkością

Clever-tanken.de to łatwa w użyciu aplikacja do tankowania, która pokazuje stacje benzynowe w Twojej okolicy wraz z cenami po ich przefiltrowaniu. Promień wyszukiwania i żądany rodzaj paliwa można dostosować. Wyniki są wyraźnie wyświetlane przez aplikację i można je przewijać.

Wyniki wyszukiwania można również sortować według ceny, odległości lub alfabetycznie. Dostępny jest również widok mapy z funkcją nawigacji, która umożliwia dostęp do Map Google. Jako bonus, istnieją okazjonalne kody rabatowe dla niektórych stacji benzynowych, dostępne za pomocą przycisku „Clever Deal”.

Zalety Wady Przejrzysty układ Łatwy w użyciu Niskie zużycie danych Czasem dość niezgrabny

Android:

sprytny-tanken.desprytny-tanken.de

Deweloper: infoRoad GmbH

iPhone/iPad:

sprytny-tanken.desprytny-tanken.de

Deweloper: infoRoad GmbH

Aplikacja cen paliw ADAC: wydajna i bez reklam

w Aplikacja cen paliw ADAC najpierw określasz swoją lokalizację, wybierasz rodzaj paliwa, a następnie możesz wyświetlić dostępne stacje benzynowe w okolicy w widoku mapy lub w formie listy.

W widoku listy wyniki można sortować według odległości, ceny i alfabetycznie. Dostępna jest również nawigacja i zintegrowany skaner korków.

Zalety Wady Szybko Brak reklam Planowanie trasy Ograniczony wybór rodzajów paliwa

Android:

Ceny paliw ADACCeny paliw ADAC

Entwickler: ADAC eV

iPhone/iPad:

Ceny paliw ADACCeny paliw ADAC

Entwickler: ADAC eV

Wniosek

TankenApp zdobywa punkty dzięki prostej obsłudze i praktycznej prognozie cen, ale zawiera reklamy w wersji darmowej. Aplikacja Clever-tanken jest przejrzysta i łatwa w użyciu, ale podczas korzystania z niej potrzebujesz trochę cierpliwości, ponieważ czasami reaguje wolno. Aplikacja cen paliw ADAC jest bardzo szybka i wolna od reklam, ale nie ma alternatywnych rodzajów paliw.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android