Hit MediaMarkt: Google Pixel 7 Pro z taryfą 15 GB w okazyjnej cenie

Hit MediaMarkt: Google Pixel 7 Pro z taryfą 15 GB w okazyjnej cenie

Chcesz obecnego flagowego Google Pixel 7 Pro i pierwszorzędnej taryfy na telefon komórkowy w okazyjnej cenie? W takim razie MediaMarkt ma teraz dla Ciebie odpowiednią ofertę. Otrzymasz smartfon z taryfą 15 GB w absolutnie okazyjnej cenie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i powiemy Ci, dlaczego warto skorzystać z oferty pakietowej.

MediaMarkt: Pixel 7 Pro z taryfą 15 GB za 29,99 € miesięcznie

Dzięki Pixelowi 7 Pro Google ma absolutnie topowy smartfon doskonały stosunek jakości do ceny dostarczony. W MediaMarkt dostaniesz go z taryfą „Zielone LTE” w sieci Vodafone 29,99 euro miesięcznie. Obejmuje to Allnet-Flat z bogatym 15 GB wolumenu danych LTE (Zobacz ofertę w MediaMarkt). Jednorazowe koszty wynoszą 168,99 euro za dopłatę i cenę połączenia. Ponadto otrzymujesz 50 euro premii za przeniesienie numeru telefonu. Nasza faktura pokaże Ci, że jest to bardzo dobra oferta.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: zielona sieć LTE: Vodafone
15 GB Wolumen danych LTE (maks. 50 MBit/s) ryczałtowa opłata w całej sieci, koszt SMS-a 0,19 EUR Roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
50 euro premii za przeniesienie numeru telefonu

Pixel 7 Pro z umową z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
29,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 129 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) za darmo

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
888,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 719,99 euro

Premia przy przenoszeniu numeru

50 Euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia i bonusy) 118,76 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
4,95 Euro

Do oferty w MediaMarkt

The Google Pixel 7 Pro z 128 GB i 12 GB RAM Według porównania cenowego idealo kosztuje obecnie co najmniej 720 euro. Jeśli odejmiesz tę kwotę i 100 euro zwrotu gotówki od całkowitych kosztów w ciągu 24 minimalnych okresów, pozostanie 118,76 euro dla taryfy. Odpowiedni 4,95 euro miesięcznie – więc otrzymujesz ryczałtową stawkę za całą sieć z wolumenem danych 15 GB w absolutnej okazyjnej cenie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją co miesiąc anulować.

Możesz zobaczyć, do czego zdolny jest Pixel 7 Pro w naszym filmie testowym:

Co oferuje Google Pixel 7 Pro?

Smartfon jest najnowocześniejszy z wyświetlaczem AMOLED 120 Hz, procesorem Tensor G2, aparatem 50 MP i baterią 5000 mAh, którą można szybko naładować z mocą 30 W. Urządzenie posiada stopień ochrony IP68 Jest odporne na wodę i kurz oraz, oprócz zwykłego aparatu oferuje również teleobiektyw i obiektyw szerokokątny oraz funkcję ładowania bezprzewodowego – więcej na ten temat w naszej recenzji Pixela 7 Pro. Więc tutaj dostajesz solidny smartfon w absolutnie okazyjnej cenie.

Do oferty w MediaMarkt

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android