Najlepszy dostawca transmisji strumieniowych: ten rywal pokonuje Disney+ i Netflix

Najlepszy dostawca transmisji strumieniowych: ten rywal pokonuje Disney+ i Netflix

Disney+, Netflix, Amazon Prime, WOW, Joyn, Paramount+ i wiele innych – rynek transmisji strumieniowych to bardzo konkurencyjne miejsce. A każdy dostawca chce być najlepszy. Prawdziwa gwiazda wśród wszystkich tych platform jest rzadko wspominana: Apple TV+.

Apple TV+ to pozycja obowiązkowa dla fanów seriali

Rynek transmisji strumieniowych eksplodował w ciągu ostatnich pięciu lat. Coraz więcej dostawców walczy o przychylność fanów filmów i seriali. Ale jeden dostawca szczególnie wyróżnia się spośród wszystkich subskrypcji i ekskluzywnych treści: Apple TV+.

Powiemy Ci cztery dobre powody, dla których usługa subskrypcji Pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika seriali Jest:

Punkt 1: jakość zamiast ilości

Dostawcy tacy jak Netflix i Amazon Prime prawie codziennie publikują nowe treści. Przeciętny użytkownik jest dosłownie przytłoczony nadpodażą. Z drugiej strony Apple TV+ udostępnia znacznie mniej treści. Wszystkie treści są produkowane w wysokiej jakości i są dostępne tylko u tego dostawcy transmisji strumieniowej.

Ponadto serie Apple pojawiają się w klasycznym formacie Więc jeden odcinek na tydzień. W rezultacie jako użytkownik nigdy nie masz poczucia braku połączenia ani presji związanej z oglądaniem sezonu w weekend, ponieważ następna seria zostanie wydana w przyszłym tygodniu.

Punkt 2: serial na poziomie kinowym

Nie jest tajemnicą, że Apple ma gigantyczny kapitał. I to widać w ich produkcjach. Na przykład seria See ma 15 milionów dolarów za odcinek koszt (źródło: Collider). Konkurencja ma w swoim asortymencie również serie, które kosztują podobną kwotę lub nawet więcej, ale różnica tkwi w szczegółach. Dzięki Apple TV+ prawie wszystkie filmy i seriale są produkowane w niezwykle wysokiej jakości. Masowa produkcja innych dostawców nie nadąża.

Ta seria Amazon Prime jest uważana za najdroższą serię na świecie. Więcej na kino.de:

Wskazówki dotyczące czytania

Krystyna Kiełblok

Punkt 3: innowacyjność i kreatywność

Kreatywność to wielka rzecz w Apple TV+. Oczywiście jest też Netflix and Co. nietypowe koncepcje lub szalone pomysłyale i tutaj Apple ma przewagę.

Aby przytoczyć kilka przykładów, akcja serialu „See” rozgrywa się w przyszłości, w której wszyscy są ślepi. Podczas rozmów jako widz widzisz tylko sygnały dźwiękowe, podczas gdy rozwija się emocjonująca historia. A założeniem wielokrotnie nagradzanej serii Severance jest wyjątkowy mindfuck i nie jest to takie łatwe do wyjaśnienia.

Zobacz: Realm of the Blind – zwiastun niemiecki

Punkt 4: Cena tworzy muzykę

Podczas gdy Netflix kilkakrotnie podniósł cenę w ostatnich latach i standardowa subskrypcja kosztuje teraz 12,99 euro, Apple pobiera tylko 6,99 euro miesięcznie. I bez systemu poziomów. Za tę cenę otrzymujesz również rozdzielczość 4K.

Zasięg seriali i filmów w Apple TV+ to względnie do opanowaniaale zadaj sobie pytanie: Wolałbyś zapłacić 6,99 euro za 20 topowych serii czy 12,99 euro za 100 serii, z których tylko 10 naprawdę warto zobaczyć?

Apple 2022 Apple TV 4K Wi-Fi z 64 GB Speicher (3. generacji)

Apple 2022 Apple TV 4K Wi‑Fi z 64 GB pamięci masowej (3. generacji)

Teraz cena może być wyższa. Cena od 26.05.2023 05:59

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech