Destiny 2: Jak zdobyć klucze ratunkowe i ukończyć sezon nowej aktywności w Głębi

Destiny 2: Jak zdobyć klucze ratunkowe i ukończyć sezon nowej aktywności w Głębi

Rozpoczął się nowy Sezon Głębin w Destiny 2 i, podobnie jak w poprzednich sezonach, dostępne są nowe działania z dobieraniem graczy. W tym sezonie będziesz mógł wykonać dwie takie czynności, ponieważ Deep Dive to krótka zabawa, która będzie ewoluować w ciągu tygodni, a Salvage to bardziej tradycyjna dobierana aktywność. Jeśli spędziłeś trochę czasu w Defiant Battlegrounds, Heist Battlegrounds lub Ketchcrash, znasz ten tryb, który obsługuje do sześciu graczy. To seria szybkich aren, zadań do wykonania i walki z wielkim bossem na końcu . Jak zwykle, będziesz mógł zdobyć wspaniałe łupy z tej aktywności, a także niektóre z nowego sprzętu sezonowego, reputację sprzedawcy i postępy w premiach sezonowych. Oto spojrzenie na działanie Salvage w Season of the Deep.

Faza 1: Oczyść teren i wypełnij cele

Pierwsza część Salvage jest zasadniczo połączeniem akcji oczyszczania pomieszczenia z żonglowaniem celem. Ta druga część pierwszej fazy obejmuje jedno z czterech losowych zadań, a podczas naszych rozgrywek naszym zadaniem było niszczenie kryształów, noszenie ciężkich kluczy i rozbrajanie bomb, które aktywowały nasze wspomnienia Więzienia Starszych. Te cele mogą się nieznacznie różnić, ale w większości przypadków będziesz musiał je szybko osiągnąć i odeprzeć Roje lub Upadłych w okolicy.

Faza 2: Jak pokonać Azshradata

Brak napisówPo wyczyszczeniu pomieszczeń nadszedł czas, aby udać się nieco głębiej do obiektów Tytana i zmierzyć się z wielkim złym szefem, który na ciebie czeka. Istnieją dwa różne bossy, zgodnie z Triumfami, z których drugim jest Uorgotha, Plaga Głębin. Na razie czas skupić się na bossie Hive przed tobą, ponieważ ta walka ma kilka interesujących mechanik do opanowania. Azshradat będzie chroniony tarczą, której nie przebije twoja broń, a ponadto strzegą go Rycerze Roju znani jako Strażnicy Run. Najpierw musisz uważać na Runę Roju, która pojawi się w powietrzu, a następnie musisz znaleźć tabliczkę pasującą do symbolu. Gdy to zrobisz, zyskasz wzmocnienie „Haniebny Dobrze” i możesz zacząć łamać tarcze Strażników Run, stojąc na płycie. Gdy tarcze opadną, będziesz mógł wyjść z płyty i zacząć zadawać im obrażenia. Gdy Rycerze zostaną wyeliminowani z akcji, możesz powtórzyć ten proces i zacząć topić tarczę Azshradata. Gdy jego obrona jest osłabiona, możesz zacząć wyładowywać na nim wszystko, co masz, a jeśli jesteś wystarczająco szybki, możesz z łatwością zdjąć go w tej fazie sam, zanim skończy się czas twojego wzmocnienia. Jeśli nie uda ci się wyeliminować Azshradata w tej fazie, możesz po prostu powtórzyć ten proces, aby wyeliminować Strażników Run i ponownie obniżyć jego obronę. Po wykonaniu tej czynności możesz udać się do skrzyń z ratunkiem i odebrać swoje łupy. Jeśli masz jakieś klucze Salvage, możesz je wymienić na dodatkowe nagrody.

Jak zdobyć klucze ratunkowe

Będziesz mógł zdobyć dwa klucze Salvage w tym sezonie na ścieżce premium przepustki sezonowej, ponieważ te klucze można odebrać jako nagrody rangi 12 i 52. Aby uzyskać klucze bardziej konsekwentnie, będziesz musiał brać udział w aktywnościach na playlistach, ponieważ działania w Tyglu, Straży Przedniej i Gambicie od czasu do czasu upuszczają je jako nagrody. Alternatywnie, możesz zdobyć klucze ratunkowe jako nagrodę za awans u nowego sprzedawcy w HELM. Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games