Hit MediaMarkt: Google Pixel 6a z taryfą Telekom w okazyjnej cenie

Hit MediaMarkt: Google Pixel 6a z taryfą Telekom w okazyjnej cenie

Chociaż Google Pixel 6a nie jest już aktualny, to nadal jest jednym z najlepszych kompaktowych smartfonów z Androidem. Otrzymujesz telefon komórkowy z ryczałtem Allnet i SMS oraz 10 GB wolumenu danych w atrakcyjnej cenie. Pokażemy Ci, dlaczego umowa jest tego warta.

MediaMarkt Tarifwelt: Google Pixel 6a z 10 GB i Allnet-/SMS-Flat w okazyjnej cenie

W świecie taryf MediaMarkt tak właśnie jest Google Pixel 6a z „zielone LTE“-Taryfa szczególnie tanio można kupić w sieci Telekom (zobacz ofertę w MediaMarkt). Do 17,99 Euro miesięcznie otrzymasz ryczałt Allnet i SMS oraz 10 GB wolumenu danych LTE z prędkością do 25 MBit/s. Ponadto istnieje jednorazowa opłata w wysokości 48,99 euro za dodatkową płatność, opłatę za połączenie i wysyłkę.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: zielona sieć LTE: Telekom
10 GB LTE-Wolumen danych (maks. 25 MBit/s) Allnet-/SMS-Flat EU-Roaming, w tym 24-miesięczny okres umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
Google Pixel Buds A-Series za darmo

Google Pixel 6a w MediaMarkt: Dlatego pakiet taryfowy jest tego wart

Koszty oferty w skrócie

Opłata podstawowa
(na miesiąc)
17,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 9 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo na początku umowy) 39,99

Wysyłka
(jednorazowo) za darmo

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
480,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 348,94 euro (smartfon) + 78,90 (słuchawki)

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 52,91 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
2,20 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Według porównania cenowego idealo, Google Pixel 6a ze 128 GB kosztuje obecnie około 349 euro. Ponadto otrzymujesz tutaj słuchawki Bluetooth Google Pixel Buds A-Series, które kosztują około 79 euro w porównaniu cenowym. Jeśli odejmie się te wartości od całkowitych kosztów 480,75 euro (po 24 miesiącach) dla taryfy, pozostanie 52,91 euro. Więc płacisz tylko bardzo tanie 2,20 euro miesięcznie za taryfę.

Do oferty w MediaMarkt

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją co miesiąc anulować.

To jest Pixel 6a

Dobre oprogramowanie, długie aktualizacje, żywy design – tak chyba najlepiej można podsumować smartfony z serii Google Pixel. Oczywiście dotyczy to również Pixela 6a, czyli nieco odchudzonej i częściowo ulepszonej wersji starszego Google Pixela 6. Oto nasz film porównawczy dla Google Pixel 6:

Mocne strony Pixela 6a tkwią przede wszystkim w Zdjęcie oraz inteligentne oprogramowanie z wieloma sprytnymi funkcjami dostępnymi wyłącznie w Pixelu. Pixel 6a jest nieco mniejszy od swojego starszego brata, Pixela 6. Jednak wydajność wbudowanego w oba urządzenia chipa Google Tensor wciąż plasuje się w górnym zakresie. Wyświetlacz OLED ma taką samą rozdzielczość jak Pixel 6, ale 6a oferuje tylko częstotliwość odświeżania 60 Hz. Projekt jest dość przyciągający wzrok ze względu na pasek przyłbicy zawierający kamery oraz zielone i białe warianty kolorystyczne.

Zabezpiecz Google Pixel 6a w okazyjnej cenie

Pomimo ulepszeń oprogramowania, czujnik linii papilarnych na wyświetlaczu również nie wygrał żadnych konkursów szybkości. W porównaniu do znacznie droższego, większego siostrzanego urządzenia, Pixela 6 Pro, trzeba obejść się bez wyświetlacza 120 Hz i teleskopowego zoomu w aparacie. Przy obecnej umowie taryfowej w MediaMarkt z efektywnym zyskiem można jednak łatwo poradzić sobie z tymi wadami.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android