Czy Catalyst Black obsługuje kontroler?

Czy Catalyst Black obsługuje kontroler?

Możliwość grania w grę tak, jak chcesz, może mieć duże znaczenie. Na przykład granie w Genshin Impact za pomocą kontrolera lub myszy i klawiatury jest z pewnością wygodniejsze niż używanie mobilnych elementów sterujących na ekranie — przynajmniej dla niektórych osób. Dla innych granie w Genshin Impact jest wygodniejsze dzięki tym kontrolkom na ekranie. Kiedy ustalasz swój optymalny styl gry, monitorowanie dostępnych opcji sterowania dla każdej gry jest koniecznością. Jakie są więc dostępne opcje sterowania dla Catalyst Black? Czy Catalyst Black obsługuje kontroler?
CZYTAJ WIĘCEJ: Czarny katalizator: Jak korzystać z wyposażenia

KRÓTKA ODPOWIEDŹ
Aby użyć kontrolera z Catalyst Black, otwórz ustawienia Bluetooth na swoim urządzeniu. Na kontrolerze wejdź w tryb parowania. Znajdź kontroler w menu Bluetooth na swoim urządzeniu, a następnie sparuj go. Po podłączeniu kontrolera do urządzenia wprowadź dopasowanie w Catalyst Black, aby zacząć używać kontrolera.


KLUCZOWE SEKCJE

Czy Catalyst Black obsługuje kontroler?

Jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć, zanim spróbujesz zagrać w Catalyst Black za pomocą kontrolera. Po pierwsze, tak, Catalyst Black obsługuje kontrolery Bluetooth. Jeśli kontroler Bluetooth może połączyć się z urządzeniem mobilnym, będzie działał z Catalyst Black. Podstawowym problemem jest to, że przyciski są nieco wybredne. W naszych testach prawy spust na kontrolerze Xbox Series X – który ma wyzwalać twoją podstawową broń – nic nie zrobił. W rzeczywistości żaden z dostępnych przycisków nie aktywował naszej podstawowej broni.C. Scott Brown / Android Authority Drugą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jest to, że nie możesz kontrolować gry i nawigować w niej całkowicie za pomocą kontrolera. Nadal będziesz musiał używać ekranu dotykowego, ponieważ kontroler działa tylko podczas meczów. Aby poruszać się po menu, nadal musisz używać elementów sterujących na ekranie. Zalecamy korzystanie z elementów sterujących na ekranie dla Catalyst Black. Jeśli twoje doświadczenie jest inne i możesz sprawić, by twoja główna broń i pierwotna forma działały na twoim kontrolerze, to zrób to. Jednak w naszych testach żadna z tych funkcji nie działała na naszym kontrolerze.

Jak podłączyć kontroler Bluetooth do urządzenia mobilnego?

Sparowanie kontrolera do gier z urządzeniem mobilnym umożliwi korzystanie z niego z Catalyst Black. Aby to zrobić bezprzewodowo, musi mieć włączony Bluetooth.Włącz Tryb parowania na kontrolerze Bluetooth. W przypadku oficjalnych kontrolerów Xbox Series X musisz nacisnąć i przytrzymać synchronizacja w górnej części kontrolera, aż logo Xbox z przodu zacznie migać.sparuj kontrolerCurtis Joe / Android AuthorityNa urządzeniu przejdź do Ustawienia Bluetooth w menu Ustawienia. Poszukaj dostępnych urządzeń do sparowania, a następnie dotknij nazwy kontrolera gier.sparuj kontroler za pomocą ustawieńCurtis Joe / Android Authority

Jak używać kontrolera Bluetooth z Catalyst Black

OK, więc sparowałeś swojego gamepada z urządzeniem. Miły! Następnym krokiem jest nauczenie się, jak używać go z Catalyst Black. Na początku, po uruchomieniu gry, możesz zauważyć, że kontroler nie reaguje. Jest to normalne, ponieważ funkcja kontrolera nie zostanie aktywowana, dopóki nie wejdziesz do gry.

Jak sprawić, by kontroler reagował w kolorze Catalyst Black?

Aby kontroler zareagował, otwórz grę w telefonie i dotknij BAWIĆ SIĘ przycisk.katalizator przycisku odtwarzaniaCurtis Joe / Android AuthorityWybierz dowolny tryb, a następnie dotknij BAWIĆ SIĘ przycisk.uruchom trybCurtis Joe / Android Authority Po wpisaniu meczu przełącz się na kontroler. Zareaguje, a ty możesz manewrować swoją postacią i grać za pomocą kontrolera. Czy mogę zmienić przypisanie elementów sterujących do mojego kontrolera? W kolorze Catalyst Black? Nie. Catalyst Black nie pozwala na zmianę mapowania elementów sterujących kontrolera.

STEROWANIE KONTROLEREM (KONTROLER XBOX SERII X)
Poruszanie się po mapie = lewy dżojstik Celowanie broni = prawy dżojstik Główny = ??? Ciężki = RB Umiejętność = X Unik = A / LB Przekształcenie w pierwotny = ??? Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android