Call Of Duty: Warzone i Vanguard Sezon 4 – godziny rozpoczęcia i szczegóły

Call Of Duty: Warzone i Vanguard Sezon 4 – godziny rozpoczęcia i szczegóły

Nowa zawartość pojawi się w Vanguard i Warzone wraz z premierą Call of Duty Season 4 22 czerwca. Sezon 4 nazywa się Mercenaries of Fortune, a jego motywem przewodnim są niegdyś sojuszniczy operatorzy Vanguard, którzy teraz walczą o mnóstwo złota.

Godziny rozpoczęcia sezonu 4 Call of Duty

Aktualizacje sezonu 4 będą dostępne do pobrania o 9 AM PT / 12 PM PT 21 czerwca dla Vanguard i 9 AM PT / 12 PM ET 22 czerwca dla Warzone, ale zawartość sezonu 4 Mercenaries of Fortune zostanie oficjalnie udostępniona po aktualizacji Warzone . Rozmiar:640 × 360480 × 270 Chcesz, żebyśmy zapamiętali to ustawienie dla wszystkich Twoich urządzeń? Zarejestruj się lub Zaloguj się teraz! Aby oglądać filmy, użyj przeglądarki obsługującej wideo HTML5. Ten film ma nieprawidłowy format pliku.

Warunki użytkowania i polityka prywatnościWprowadź teraz odtwarzane: COD Vanguard & Warzone – zwiastun filmowy „Mercenaries of Fortune” czwartego sezonu

Czego można się spodziewać po sezonie 4

Nowi operatorzy, broń i ograniczone czasowo wydarzenie Warzone

Plan Mercenaries of Fortune szczegółowo opisuje nowy zestaw operatorów przybywających do Vanguard i Warzone wraz z wprowadzeniem Special Operations Task Force Immortal. Jak zwykle w przypadku nowych sezonów, gracze mogą spodziewać się, że przepustka bojowa sezonu 4 będzie zawierała 100 poziomów nowej zawartości, z dwoma nowymi broniami DLC w bezpłatnych poziomach. Special Operations Task Force Immortal będzie zawierać kapitana Vanguard Butchera jako operatora znajdującego się w poziomy premium przepustki bojowej sezonu 4. Callum Hendry i Ikenna Olowe z Task Force Immortal pojawią się w dalszej części sezonu, prawdopodobnie jako pakiety kosmetyczne w sklepie w grze. Na bezpłatnych poziomach przepustki bojowej znajdzie się nowy pistolet maszynowy Marco 5 i lekka maszyna UGM-8 pistolet. W dalszej części sezonu wyzwania odblokowujące będą dostępne dla narzędzia do walki wręcz Push Dagger i karabinu szturmowego Vargo-S. Wydarzenie Mercenaries of Fortune w Warzone będzie działać podobnie do poprzednich wydarzeń Call of Duty, z zestawem ośmiu wyzwań do ukończenia, aby zdobyć nagrody, takie jak celownik, amulet broni, emblemat, naklejka i wizytówka, a także kamuflaże broni. Ukończenie wszystkich ośmiu wyzwań odblokuje złotą skórkę dla opancerzonego SUV-a Warzone. cod ww2 black friday.

Strefa wojny

Nowa mapa Resurgence, aktualizacje Caldery i nowe funkcje

Mercenaries of Fortune wprowadza zupełnie nową mapę Fortune’s Keep Resurgence, która według Activision jest mniej więcej tego samego rozmiaru co Rebirth Island i będzie zawierała podobną akcję z bliska i odradzanie się. Motywem przewodnim Fortune’s Keep jest kryjówka najemników zbudowana na wyspie z luksusowym miastem i zamkiem. Zbliżoną wycieczkę po Fortune’s Keep można obejrzeć w ujawnionym zwiastunie nowej mapy.Aktywacja potwierdziła mapę drogową sezonu 4, że Fortune’s Keep nie zastąpi na stałe Rebirth Island, ale starsza mapa będzie tymczasowo niedostępna.W przypadku Caldery gracze mogą spodziewać się kilku zmian na wyspie. Jedną z największych aktualizacji jest to, że sezon 4 usunie 50% roślinności wyspy, aby poprawić widoczność na mapie. Oprócz lepszego widzenia gracze będą mieli również więcej okazji do grabieży. Mapa drogowa zawiera kilkanaście interesujących miejsc, które zostały zmienione lub dodane do kaldery, takie jak obozy najemników i wiele budynków w stolicy. Punkt zainteresowania pamięci masowej również powraca ze starej mapy Verdansk. Dodatkowe funkcje mapy Caldera w Warzone obejmują bankomaty zdobywające dodatkową gotówkę na tryby Plunder oraz wprowadzenie opancerzonych SUV-ów. Golden Plunder będzie nadchodzącym ograniczonym czasowo trybem Caldery. Zestaw zasad Golden Plunder jest podobny do wariantu Plunder’s Blood Money, ale ze zwiększoną liczbą graczy do 120. Gracze upuszczą więcej gotówki po śmierci, a ilość gotówki wymagana do wygranej zostanie zwiększona do 5 milionów dolarów.

Poseł Awangardy

Call of duty cold war wersja cyfrowa cz

Gracze mogą spodziewać się dwóch map na sezon 4. Na początku sezonu pojawi się USS Texas 1945, który jest „przeobrażeniem” mapy pancernika z Call of Duty: WWII. W dalszej części sezonu gracze otrzymają nową mapę Desolation, która jest opisana jako mała i średnia mapa osadzona w gęstej wiosce zaśmieconej zniszczeniem. Debiutuje tryb wieloosobowy Call of Duty Blueprint Gun Game. Podobnie jak w przypadku standardowego meczu Gun Game, gracze chcą jako pierwsi przejść przez wszystkie 18 rodzajów broni, aby wygrać mecz każdy na każdego. Gracze muszą wyeliminować wroga, aby przejść do następnej broni, ale mogą cofnąć innych graczy, walcząc z nimi w zwarciu, co spowoduje cofnięcie przeciwnika o jedną broń.Mapa Shi No Numa w Vanguard ZombiesGallery

Zombie

Powraca tradycyjny tryb Zombie

Mapa Shi No Numa, pierwotnie pojawiająca się w Call of Duty: World at War, powraca, aby wprowadzić do Vanguard klasyczne, oparte na rundach zombie. Treyarch porzucił mapy w stylu celów Vanguard na rzecz bardziej tradycyjnej gry Zombie, a Shi No Numa będzie „ulepszoną” wersją tej klasycznej mapy. Treyarch mówi, że gracze mogą oczekiwać, że ta wersja Shi No Numa będzie zawierać nową obszar do odkrycia, poboczne pisanki, misja Cudownej Broni i nie tylko. Chociaż Treyarch nie potwierdził, czy będzie działać tak samo, Cudowna Broń prezentowana na blogu mapy drogowej Activision jest bardzo podobna do Cudownej Broni Wunderwaffe DG-2, która pierwotnie była prezentowana na mapie Shi No Numa. Ta wersja będzie również zawierała tradycyjne pułapki Flogger i elektryczne pułapki Shi No Numy, ale gracze nadal będą mieli dostęp do funkcji Straży Przedniej, takich jak Ołtarz Przymierzy i Księga Rytuałów. Narracja eteru. Ta główna pisanka jest opisywana jako „wieloetapowa misja, której kulminacją jest niszczycielska bitwa”, a ukończenie zadania w całości nagrodzi graczy wizytówką. po premierze Call of Duty: Modern Warfare 2. Oto pierwszy zwiastun Modern Warfare 2, a misja kampanii „Dark Water” w grze była również pokazana na niedawnym Summer Games Fest. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych. Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games