Co powinieneś obejrzeć, jeśli kochasz Życie seksualne studentek w HBO Max?

Co powinieneś obejrzeć, jeśli kochasz Życie seksualne studentek w HBO Max?

Jeden z przełomowych hitów streamingowych zeszłego roku, The Sex Lives of College Girls powraca z drugim sezonem w HBO Max. Serial odbił się szerokim echem wśród krytyków i widzów, a jeśli należysz do jego fanów, możesz chcieć więcej programów, takich jak The Sex Lives of College Girls, transmitowanych między nowymi odcinkami. Jesteśmy tutaj, aby pomóc.
Zobacz też: Najlepsze oryginalne programy przesyłane strumieniowo na każdej platformie Seksualne życie studentek podąża za czterema młodymi kobietami z Essex College. Przydzieleni do pokoju w akademiku jako współlokatorzy, rozwijają przyjaźń grupową, pomagając sobie nawzajem poruszać się po tajnikach życia studenckiego i związanych z nim seksualnych eksperymentów. Obecnie serial można oglądać w HBO Max, klikając poniższy link. I czytaj dalej o siedmiu innych programach, takich jak The Sex Lives of College Girls, aby sprawdzić w następnej kolejności.
logo HBO MaxHBO MaxHBO Max to Twój dom dla filmów i programów telewizyjnych wyprodukowanych przez Warner Bros, takich jak Władca Pierścieni, superbohaterowie DC Comics i nie tylko. To także dom dla nowych i oryginalnych filmów i programów, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

Programy takie jak Życie seksualne studentek

Dziewczyny

Lena Dunham, Zosia Mamet i Jemima Kirke w Girls - seriale przypominające życie seksualne studentekŻycie seksualne studentek od czasu premiery było najczęściej porównywane do serialu HBO Girls. Podczas gdy oba programy przedstawiają bardzo różne etapy życia, oba skupiają młode kobiety w okresach przejściowych. Lena Dunham występuje w Girls (który również stworzyła) jako niedawna absolwentka college’u, która ma nadzieję znaleźć swój głos jako pisarka, poruszając się po życiu w Nowym Jorku ze swoją małą grupą przyjaciół, równoważąc pracę, rodzinę, seks i związki.

Szczęście

SzczęścieABC’s Felicity to jeden z najlepszych programów uniwersyteckich wszechczasów iz pewnością jeden z najlepszych programów, takich jak The Sex Lives of College Girls. Serial stworzony przez JJ Abramsa i Matta Reevesa opowiada o nieśmiałej nastolatce, która zrywa z wcześniej ustalonej ścieżki, by podążać za chłopakiem, w którym się podkochuje, na Uniwersytecie Nowojorskim. Tam rozpoczyna proces odnajdywania się z nowymi przyjaciółmi w nowym mieście.
Najlepsze logo wideoAmazon Prime VideoAmazon Prime Video oferuje dostęp do tysięcy filmów i programów telewizyjnych do strumieniowego przesyłania. Obejmuje to wspaniałe oryginalne programy i filmy, takie jak The Boys i The Tomorrow War. Możesz także zarejestrować się w innych usługach premium w ramach Amazon Prime Video.

Dorosły

Chloe Bailery, Trevor Jackson i Halle Bailey spacerują po kampusie Grown-ish - najlepsze programy, takie jak życie seksualne studentekSpinoff przebojowego sitcomu stacji ABC Black-ish, Grown-ish opowiada o dzieciakach Johnsonów udających się na studia, gdzie doświadczają dziwnego stanu pośredniego, który pojawia się, gdy wkraczasz w dorosłość. Program taki jak The Sex Lives of College Girls w ten sposób, Grown-ish, stawia czoła wyzwaniom i wolności, które wiążą się z opuszczeniem domu i znalezieniem własnej drogi naprzód.
Logo HuluHuluHulu oferuje nie tylko tysiące filmów i programów telewizyjnych do strumieniowego przesyłania, ale także oryginalne programy i filmy, takie jak Opowieść podręcznej. Możesz uaktualnić do Hulu Plus Live TV, aby uzyskać dostęp do kanałów na żywo, w tym stacji lokalnych.

Niezgłoszone

Fotos promocyjny studentów w świetlicy akademika dla NiezgłoszonychTa krótkotrwała komedia stworzona przez Judda Apatowa, z udziałem tak znanych aktorów, jak Jay Baruchel, Seth Rogen i Charlie Hunnam, nie wywołała wielkiego rozgłosu, gdy została wyemitowana w 2001 roku, ale od tego czasu zyskała coś w rodzaju kultu. Seria opowiada o sześciu studentach, którzy przedzierają się przez życie studenckie, ze wszystkimi jego próbami i udrękami.

Drodzy Białostoczanie

Logan Browning jako Samantha White w Dear White People - najlepsze programy, takie jak życie seksualne studentekInny serialowy oryginał z college’u, Dear White People, oparty jest na filmie o tym samym tytule z 2014 roku. Seria bada problemy dotykające czarnych uczniów przez progresywny obiektyw. Akcja Dear White People, której akcja toczy się w szkole Ivy League, podąża za kilkoma czarnymi postaciami zmagającymi się z tożsamością na różne sposoby.
Ikona NetflixaNetflixNetflix jest nadal wiodącą usługą transmisji strumieniowej premium, z ponad 200 milionami abonentów na całym świecie. Oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do oglądania, w tym stale rosnącą listę oryginalnych filmów i seriali, w tym Stranger Things, Wiedźmin, Bridgerton i wiele innych.

Normalni ludzie

Paul Mescal i Daisy Edgar-Jones na balkonie w Normal People - najlepsze programy, takie jak życie seksualne studentekOparty na bestsellerowej powieści Sally Rooney pod tym samym tytułem, Normal People jest o wiele bardziej dramatyczny i romantyczny niż The Sex Lives of College Girls, ale podobnie bada złożone relacje między młodymi ludźmi w szkole. Po sekretnym związku w szkole średniej popularny sportowiec Connell i nieśmiała kujonowa introwertyczka Marianne ponownie spotykają się na uniwersytecie. Tam dynamika władzy i pozycja społeczna uległy zmianie, ale ich wzajemne przyciąganie pozostaje równie silne.

Wspólnota

wspólnotaNiezwykle popularna komedia o college’u, Community przedstawia bardziej absurdalne podejście do życia na kampusie niż The Sex Lives of College Girls. Mimo to istnieje wiele nakładających się tematów. Seria opowiada o grupie nieprawdopodobnych przyjaciół, którzy tworzą grupę naukową w swoim lokalnym college’u. Chociaż studiują bardzo mało, cała siódemka odnajduje w sobie wspólnotę i wspólnie stawia czoła wyzwaniom szkolnictwa wyższego. Oto kilka programów, takich jak The Sex Lives of College Girls, jeśli jesteś uzależniony od oryginalnego serialu HBO Max i szukasz kolejnej obsesji na punkcie objadania się. Czy sprawdzałeś któryś z nich? Jakie są twoje ulubione? Daj nam znać w komentarzach! Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android