Samsung cracker: Galaxy S22 Ultra z taryfą tańszą niż bez + Xbox za darmo

Samsung cracker: Galaxy S22 Ultra z taryfą tańszą niż bez + Xbox za darmo

Smartfon Samsung Galaxy S22 UltraGalaxy S22 UItra jest wreszcie dostępny w przystępnej cenie. (Źródło obrazu: GIGA)


Obecnie w MediaMarkt dostępna jest świetna oferta na flagowy smartfon Samsunga, Galaxy S22 Ultra. Tam możesz dostać topowy telefon komórkowy na krótki czas w szczególnie niskiej cenie z hojną taryfą 5G w sieci Telekom. Jako bonus, jest Xbox Series S za darmo. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego jest to umowa pierwszej klasy.

MediaMarkt: Samsung Galaxy S22 Ultra z taryfą 20 GB

To był długi czas Galaxy S22 Ultra jeden z najdroższych smartfonów Samsunga na rynku i wcale nie tani nawet z umową. Jednocześnie jest bardzo popularny, ponieważ rysik S Pen to wyjątkowa zaleta, która odróżnia go od innych urządzeń z Androidem. w Rynek mediów możesz kupić S22 Ultra ze 128 GB pamięci za jedyne 39,96 euro miesięcznie w pakiecie z taryfą „Magenta Mobil M” (zobacz ofertę w MediaMarkt). Taryfa obejmuje 20 GB 5Gwolumen danych oraz ryczałt za Allnet i SMS. Dopłata to 99 euro, a cena połączenia to jednorazowa opłata 39,99 euro. Możesz także 50 Euro Zmień bonus, a także Xbox Series S za darmo wycofać się.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Netz: Telekom Taryfa: Magenta Mobil M
20 GB Wolumen danych 5G (maks. 300 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
50 euro premii przy przenoszeniu numeru
Microsoft Xbox Series S za darmo

Galaxy S22 Ultra z umową Telekom: Dlatego oferta jest tego warta

Samsung Galaxy S22 Ultra + Magenta Mobil M: Przegląd kosztów

Opłata podstawowa (miesięczny)
39,96 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo, na początku umowy) 99 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) 3,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
1.101,98 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 901,90 EUR + 268,95 EUR premii za przeniesienie numeru 50 EUR

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) -118,87 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
-4,95 Euro

Zobacz ofertę

Według porównania cenowego idealo, Galaxy S22 Ultra (128 GB) kosztuje obecnie od renomowanych sprzedawców 902 euro, a Xbox Series S co najmniej 267 euro. Jeśli te wartości i premię za zabranie ze sobą numeru telefonu odejmiemy od całkowitego kosztu umowy, smartfon Samsunga i konsolę dostaniemy razem w umowie w MediaMarkt za mniej niż kupowanie ich osobno! Absolutnie najlepsza oferta, która jest dostępna tylko przez krótki czas.

Do oferty w MediaMarkt

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale będzie można ją anulować co miesiąc od 2022 roku.

S22 Ultra: smartfon Galaxy dla fanów Note’a

Wraz z Galaxy S22 Ultra Samsung w zasadzie wypuścił następcę Galaxy Note 20 – i jednocześnie porzucił serię Note. Więcej informacji na temat high-endowego smartfona z rysikiem S Pen można znaleźć w teście GIGA dla Galaxy S22 Ultra lub w naszym praktycznym filmie:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android