Banger Nintendo: Switch OLED z taryfą 20 GB i kuponem Amazon za niewielką cenę

Banger Nintendo: Switch OLED z taryfą 20 GB i kuponem Amazon za niewielką cenę

Jeśli chcesz w końcu zadzwonić do przełącznika OLED na własną rękę i możesz korzystać z taryfy na telefon komórkowy, powinieneś rzucić okiem na aktualną ofertę firmy Logitel. Tam można dostać konsolę Nintendo i Pro Controller w taryfie 20 GB w sieci Vodafone.

Łamanie taryf: Zmień kupon OLED i Amazon w Logitel

W firmie Logitel nie tylko to otrzymujesz w tej chwili Wersja OLED the Przełącznik Nintendoale też jeden Kupon Amazon o wartości 30 euro do taryfy telefonii komórkowej. Surfujesz z 20 GB w Sieć Vodafone a zryczałtowana stawka Allnet i SMS jest tylko dla 19,99 Euro miesięcznie również w cenie (zobacz ofertę). Dodatkowo za konsolę płacisz tylko 1 euro. Możesz odzyskać cenę połączenia w wysokości 39,99 euro za pośrednictwem aplikacji „My Otelo”. Istnieje również premia za wymianę w wysokości 10 euro.

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: taryfa Vodafone: Otelo Allnet-Flat Classic20 GB Wolumen danych LTE (maks. 50 MBit/s) Allnet i SMS z płaskim roamingiem UE w cenie Minimalny okres 24 miesięcy, okres wypowiedzenia 1 miesiąc

Nintendo Switch z taryfą w sieci Vodafone: Dlatego oferta jest taka dobra

Aby taryfa była porównywalna z innymi umowami na telefon komórkowy tylko z kartą SIM, obliczamy efektywne koszty taryfy. Oto, ile zapłacisz wyłącznie za taryfę 20 GB, jeśli odejmiesz koszty Nintendo Switch, kupon Amazon i premię za zamianę:

Koszty pakietu taryfowego w skrócieOpłata podstawowa
(na miesiąc)19,99 Eurododatkowa opłata
(jednorazowo na początku umowy) 1 euroopłata za połączenie
(jednorazowo na początku umowy) nie dotyczy (poprzez zwrot kosztów)Wysyłka
(jednorazowo) za darmoCałkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)480,76 Eurowartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 325 euro (konsola) + 30 euro (voucher) + 10 euro premii za zmianęefektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 115,76 euroEfektywna taryfa kosztowa miesięcznie4,82 EuroZobacz ofertę

Według porównania cenowego idealo, Nintendo Switch z wyświetlaczem OLED kosztuje obecnie co najmniej 325 euro. Jeśli odejmie się tę wartość oraz kupon i premię za zmianę w wysokości 10 euro od całkowitego kosztu pakietu taryfowego, faktycznie pozostaje 115,76 euro na taryfę. Podzielone przez minimalny okres 24 miesięcy, odpowiada to 4,82 euro miesięcznie – co jest bardzo niską ceną za ryczałt Allnet i SMS z 20 GB wolumenu danych w sieci Vodafone.

Zobacz ofertę Flymobile

Co potrafi Nintendo Switch OLED?

Nintendo Switch OLED nie można tak naprawdę zaliczyć do nowej generacji konsol, ale ma do zaoferowania pewne innowacje i ulepszenia. Przede wszystkim nowy wyświetlacz OLED zachwyca bardziej intensywnymi kolorami i wyższym kontrastem. Rozmiar również został nieco spieprzony, a wyświetlacz urósł teraz do 7 cali. Pamięć wewnętrzna została podwojona do 64 GB, a tylna podstawa została wzmocniona, dzięki czemu ekran nie wydaje się tak chwiejny.

Przełącznik Nintendo z ekranem OLED (źródło obrazu: Nintendo)

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android