Aplikacje pocztowe na Androida: 5 najlepszych alternatyw Gmaila dla Twojego telefonu komórkowego

Aplikacje pocztowe na Androida: 5 najlepszych alternatyw Gmaila dla Twojego telefonu komórkowego

Gmail, Samsung Email i inne preinstalowane aplikacje pocztowe na Androida nie dorównują innym aplikacjom pod każdym względem. Jeśli nie jesteś zadowolony z istniejącego klienta poczty e-mail na swoim smartfonie, powinieneś przyjrzeć się bliżej tym alternatywnym. Tutaj przedstawiamy nasze rekomendacje: 5 najlepszych aplikacji pocztowych na Androida.

Wersja:36.2.11

Języki: niemiecki, angielski, francuski

Licencja: bezpłatna

Platformy: Linux

Komunikacja ze sprzedawcami internetowymi, władzami i pracą odbywa się zwykle za pośrednictwem poczty elektronicznej. Z tego powodu wiele osób musi zarządzać wieloma kontami e-mail jednocześnie. Niezawodny klient może pomóc Ci śledzić.

Jeśli chodzi o komunikatory, jesteśmy przyzwyczajeni do instalowania naszych preferencji, takich jak WhatsApp, Signal, Skype lub inne. Jeśli chodzi o klienta pocztowego, większość ludzi po prostu korzysta z preinstalowanej aplikacji – ale tutaj jest tak wiele różnic. Jeśli nie podobają Ci się funkcje, nawigacja w menu lub zabezpieczenia preinstalowanej aplikacji pocztowej, możesz znaleźć alternatywy w Sklepie Play.

Ekonomiczny klient pocztowy typu open source – FairEmail

FairEmail to minimalistyczny, ale jednocześnie bardzo wszechstronny klient poczty elektronicznej dla systemu Android. Projekt open source jest stale utrzymywany i zawiera obszerne FAQ. Aplikacja koncentruje się na prywatności przy jak najmniejszej powierzchni (około 20 MB), a także oszczędzaniu baterii i danych.

Korzystanie z klienta jest całkowicie bezpłatne. Jeśli chcesz wesprzeć programistę, możesz odblokować wersję Pro za darowiznę w wysokości 5,99 euro, która zawiera kilka wygodnych funkcji, takich jak zaawansowane ustawienia dźwięków powiadomień, indywidualne kolory kont i folderów czy uwierzytelnianie za pomocą funkcji biometrycznych (odcisk palca, skaner tęczówki oka) ) ofert smartfonów.

Źródło obrazu: Marcel Bokhorst
FairEmail, e-mail dbający o prywatnośćFairEmail, e-mail dbający o prywatność

Marcel Bokhorst, FairCode BV

Kompleksowe rozwiązanie – BlueMail

BlueMail to wielosystemowy klient poczty e-mail dostępny dla wszystkich popularnych systemów operacyjnych na smartfony i komputery stacjonarne. Dzięki obsłudze IMAP, POP3 i Exchange (ActiveSync i EWS) każdy dostawca poczty powinien być obsługiwany w kliencie.

Wersja na Androida oferuje łatwe sterowanie poprzez przesuwanie, ma zintegrowany kalendarz, można ją połączyć z Androidem Wear i oferuje tryb ciemny.

BlueMail Blix Inc.Źródło obrazu: Blix Inc
Email Blue Mail - KalendarzEmail Blue Mail – Kalendarz

Firma Blix sp.

Klient poczty Windows na Androidzie? Microsoft Outlook

Choć Outlook nie jest ani „najlepszym klientem poczty e-mail” na komputer, ani na urządzenia mobilne, jak chwali się Microsoft cytatami w opisie produktu, Outlook ma jedną zdecydowaną zaletę: przyzwyczajenie!

Każdy, kto zawsze zarządzał swoją pocztą e-mail na komputerze za pomocą Outlooka i komu oferowane przez niego funkcje zawsze były wystarczające, najprawdopodobniej będzie zadowolony z Outlooka dla Androida.

Wskazówki dotyczące czytania

Marka Kratzenberga

Microsoft OutlookMicrosoft Outlook

Korporacja Microsoft

Szczególnie intuicyjny klient – ​​Aqua Mail

Jeśli nie potrzebujesz wielu opcji ustawień innych klientów, powinieneś przyjrzeć się bliżej Aqua Mail. Jak sama nazwa wskazuje, wszystko ma tu „płynąć” – dlatego też wyraźnie postawiono na prostą i intuicyjną obsługę.

Aqua Mail obsługuje wszystkie popularne protokoły i konfiguruje Twoje konta e-mail niemal automatycznie; często nie musisz wprowadzać niczego poza danymi logowania i osobistymi preferencjami. Dzięki edytorowi tekstu sformatowanego umiejętnie sformatujesz teksty na swoim smartfonie, a dzięki widżetowi najważniejsze informacje zobaczysz od razu na ekranie głównym.

Źródło obrazu: MobiSystems
Aqua Mail – szybko i bezpiecznieAqua Mail – szybko i bezpiecznie

Wodna poczta

Bezpieczna aplikacja e-mail na Androida – K-9 Mail

K-9 Mail to klient poczty e-mail typu open source dla systemu Android, który szczególnie wyróżnia się elastycznością i opcjami ustawień. Dzięki protokołom IMAP i POP3 możesz uzyskać dostęp do wiadomości e-mail z wielu kont i zarządzać nimi we wspólnej skrzynce pocztowej.

Ponadto możesz w kilku krokach zaszyfrować swoje wiadomości e-mail za pomocą protokołu PGP i w ten sposób komunikować się za pomocą kompleksowego szyfrowania.

Poczta K-9 2022 Wyprowadzacze psów K-9Źródło obrazu: Wyprowadzacze psów K-9
Poczta K-9

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android