Wszystkie najważniejsze ogłoszenia z Minecraft Live 2023

Wszystkie najważniejsze ogłoszenia z Minecraft Live 2023

W niedzielę 15 października odbyło się wielkie wydarzenie Minecraft Live, które dostarczyło kilku ważnych wiadomości na temat przyszłości popularnej gry typu sandbox. Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Sprzedaż za 300 milionów

Liczba sprzedanych gier Minecraft przekroczyła już 300 milionów egzemplarzy, co według Microsoftu czyni ją najlepiej sprzedającą się grą wideo wszechczasów. To więcej niż 238 milionów w 2021 roku. Tetris może mieć coś do powiedzenia na temat twierdzenia Microsoftu, że Minecraft jest najlepiej sprzedającą się grą, biorąc pod uwagę, że Tetris sprzedał się w ponad 500 milionach egzemplarzy. Jednak 300 milionów sprzedanych egzemplarzy gry Minecraft to wciąż ogromna liczba. Zbliżając się do 15. rocznicy, Minecraft pozostaje jedną z najlepiej sprzedających się gier wszechczasów, sprzedając ponad 300 milionów egzemplarzy, co jest kamieniem milowym, o jakim nikt nie mógł marzyć, kiedy wszyscy kładliśmy pierwsze klocki” – powiedziała Helen Chiang, CVP Minecrafta. „Nasza niesamowita społeczność sprawiła, że ​​Minecraft jest taki, jaki jest dzisiaj i jaki będzie w przyszłości. Nie możemy się doczekać, aż w nadchodzących latach będziemy mogli dzielić się nową zawartością i doświadczeniami z Minecrafta”.

DLC „Gwiezdne Wojny”.

Już 7 listopada na rynku Minecraft pojawi się dodatek DLC Star Wars: Path of the Jedi. Zwiastun wydany podczas wydarzenia pokazał walkę na miecze świetlne i moce. W DLC pojawią się także niektóre kultowe postacie z Gwiezdnych Wojen.Path of the Jedi pojawi się w Minecrafcie w listopadzie

DLC Planeta Ziemia III

Nowy serial telewizyjny Planet Earth III zadebiutuje tej jesieni i aby to uczcić, Minecraft Education współpracuje z BBC nad DLC dla Minecraft Marketplace w 2024 roku. Firmy współpracowały już wcześniej nad DLC Frozen Planet II do gry Minecraft. Przesłanie nowego DLC Planet Earth do gry Minecraft jest takie, że wszyscy jesteśmy połączeni i musimy współpracować, aby dbać o planetę.Rekin z DLC Planet Earth IIIRekin z DLC Planet Earth III

Legendy Minecrafta

Podczas Minecraft Live główny dyrektor projektu Minecraft Legends, Craig Leigh, przejrzał niektóre zmiany w grze, o które prosiła społeczność. Należą do nich „możliwość głaskania zwierząt, niestandardowe kampanie i tryby PvP, sterowanie i interfejs użytkownika wyświetlane na ekranie, słupy świetlne punktów orientacyjnych i ulepszone wyszukiwanie ścieżek”. Ponadto nadchodzi kolejna gra Lost Legend for Legends, „Creeper Clash”. na mecz 19 października z okazji Halloween. Kolejny, „Snow vs. Snout”, ukaże się w grudniu. Co więcej, w grudniu do Legends przybędą żaby, więc to świetnie. „To był pracowity rok dla zespołu Minecraft Legends! Po udanej premierze w kwietniu zwróciliśmy się do naszej fantastycznej społeczności, aby dowiedzieć się, co im się podobało, co należy poprawić i co możemy dodać, aby ulepszyć grę.” – powiedziała Leigh. „W ciągu ostatnich 6 miesięcy zespół skupił się na znacznym ulepszeniu kluczowych systemów i dodaniu zupełnie nowych funkcji. Jesteśmy podekscytowani reakcją społeczności na nową zawartość ogłoszoną na Minecraft Live”.

Plany na 15. rocznicę

W 2024 roku Minecraft będzie obchodził 15. rocznicę swojego powstania, a Lydia Winters z Mojang ogłosiła, że ​​w przygotowaniu będą „ekscytujące” plany związane z tą okazją. Zaglądaj tu częściej, aby uzyskać więcej informacji. „Obchodząc 15. rocznicę istnienia firmy Minecraft, chcemy wyrazić naszą wdzięczność naszej pełnej pasji społeczności Minecraft” – powiedziała Kayleen Walters z Mojang. „To kreatywność i poświęcenie naszej społeczności pomogły ukształtować ten świat w coś niezwykłego. Rozpoczynając ten przełomowy rok, z niecierpliwością czekamy na uhonorowanie i świętowanie Waszego wkładu, historii i przygód. Dziękujemy za 15 niesamowitych lat rzemiosła, wspólnie budujemy i odkrywamy. Czekajcie na więcej aktualizacji i niespodzianek w 2024 roku!”

Aktualizacja waniliowa Minecrafta 1.21

W połowie 2024 r. w OG Minecraft pojawi się wiele funkcji, w tym „The Crafter”. Pozwala to graczom na automatyczne wytwarzanie, po raz pierwszy w waniliowej wersji Minecrafta. Nowością w wersji Minecraft na rok 2024 będą także komory próbne, czyli generowane proceduralnie podziemne struktury, z którymi gracze mogą się zmierzyć, a także świecące bloki zwane miedzianymi żarówkami. Co więcej, waniliowy Minecraft dodaje „The Breeze”, czyli najnowszego wrogiego moba w grze. „Breeze porusza się, skacząc i strzelając pociskami energii wiatru, które eksplodują przy uderzeniu, tak jak Blazes strzela kulami ognia” – powiedział Mojang. Jeśli zderzy się z graczem lub istotą, natychmiast eksploduje. Eksplozje te pokrywają promień wybuchu kilku bloków sześciennych, zadają niewielką ilość obrażeń i odrzucają wszystkie istoty na obszarze.Uważaj na BryzęBeware of The Breeze”Jesteśmy podekscytowani reakcją naszej społeczności na nowe funkcje ogłoszone na Minecraft Live. Ta aktualizacja to cenne połączenie ekscytujących przygód, prób bojowych i majsterkowania — wierzymy, że dodaje coś zachwycającego do wielu różnych rodzajów stylów gry! Długoterminowo chcemy rozwijać Minecraft pod kątem każdego stylu gry i nie możemy się doczekać, aby kontynuować tworzenie aktualizacji 1.21 razem z naszą społecznością” – powiedziała dyrektor gry Agnes Larsson. Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz cokolwiek prezentowanego na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games