5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

Witamy w 440. edycji tygodnika Android Apps Weekly. Oto wielkie nagłówki z ostatniego tygodnia: Diablo Immortal zyskuje na popularności. Jeśli chcesz wypróbować grę, zapoznaj się z naszymi poradami i poradami dla początkujących. Powinno to pomóc ci przejść przez pierwsze kilka godzin i zapoznać z niektórymi żargonami gry. Pisarz Dhruv Bhutani jest zagorzałym użytkownikiem Plex i jest niezadowolony z pełzania funkcji usługi. Według Dhruv usługa odchodzi od swoich korzeni i ma wiele dodatków, których hardkorowi, oldschoolowi fani Plex po prostu nie chcą. Zapytaliśmy naszych odbiorców i wielu z nich używa Plexa lub jest nim zainteresowanych. Około 50% naszych czytelników jest zadowolonych z Plexa takiego, jaki jest teraz, ale to trochę mniej niż oczekiwaliśmy dla usługi. Uderz w różne linki, aby je sprawdzić. Netflix jest w dziwnej przestrzeni. Otrzymała ostatnio dużo witriolu, ale nadal pozostaje numerem jeden wśród usług streamingowych na świecie. Podejrzewamy, że dzieje się tak dlatego, że jest to przestarzała opcja i ludzie po prostu czują się z nią komfortowo. Poza tym niektóre programy, takie jak Stranger Things, są całkiem dobre. Mimo to jest to ciekawostka, gdy istnieją inne usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Disney + i Hulu, a ludzie wydają się być z nich znacznie mniej niezadowoleni. WhatsApp może wkrótce dodać nową funkcję. Nowa funkcja pozwala ujawnić (lub ukryć) swój status online. Inne usługi mają tę funkcję i mają ją od bardzo dawna. WhatsApp nadrabiał zaległości. Mimo to znaleźliśmy kilka zrzutów ekranu funkcji. W tej chwili jest coś podobnego, ale zrzut ekranu pokazuje drugą część, która w szczególności pozwala pokazać swój status online określonym osobom. Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej. Google Pixel Pass ma wiele obietnic. Daje Ci ścieżkę uaktualnienia telefonu co dwa lata, 200 GB miejsca w Google One, YouTube Premium, YouTube Music Premium i Google Play Pass. To naprawdę nie jest zły interes. Niestety nie jest dobrze się na to zapisać. Osoby z istniejącymi kontami muszą je zamknąć przed zarejestrowaniem się. Ponadto osoby posiadające konta rodzinne nie mają możliwości udostępniania swoich kont rodzinom. Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej, ale mamy nadzieję, że z czasem Google zaktualizuje Pixel Pass.


Głos

Cena £: BezpłatnyZrzut ekranu WoiceWoice to interesująca aplikacja do przesyłania wiadomości. Umożliwia wysyłanie wiadomości głosowych do znajomych lub współpracowników. Jest asynchroniczny, co oznacza, że ​​wyśle ​​wiadomość i zobaczą ją, gdy sprawdzą aplikację. Nie tylko śledzi twoje rozmowy, ale także zapewnia transkrypcje twoich wiadomości. Oznacza to, że będą mogli czytać Twoje wiadomości, a także ich słuchać. Nie wiemy, czy ten pomysł wystarczy, aby stać się wielkim wydarzeniem i wydaje się, że jest przeznaczony głównie do użytku profesjonalnego. Jednak ogólnie jest to fajny pomysł.


Bohaterowie Korony

Cena £: Darmowa gra Heroes of Crown to bezczynna mobilna gra RPG z elementami gacha. To całkiem niezły kęs, ale w zasadzie oznacza to, że gra jest zdolna do samodzielnego grania i jedyne, co musisz zrobić, to podejmować decyzje. W grze zmierzysz się z potworami, bossami i innymi złymi ludźmi. Pozwala grindować w tle jako bezczynną grę, dzięki czemu możesz robić poprzednie rzeczy bez konieczności spędzania zbyt wiele czasu na grindowaniu ręcznie. Gra może pochwalić się również trybem PvP, choć prawdopodobnie nie jest to najfajniejsza rzecz w grze. Bezczynne elementy sprawiają, że czujesz, że powinieneś bardziej oglądać grę niż w nią grać, ale jest to przyzwoite zwykłe doświadczenie dla tych, którzy nie chcą zbytnio się starać.


Capsll

Cena £: Bezpłatnie / 7,99 USD miesięcznie / 79,99 USD rocznieZrzut ekranu CapsllCapsll to inny rodzaj aplikacji. Chce, abyś przechowywał wspomnienia ze swojego życia, ale zamiast dzielić się nimi ze wszystkimi publicznie, wszystko jest prywatne, dopóki nie zdecydujesz się nimi podzielić. Film, który zaczyna się po otwarciu aplikacji, jest miłym akcentem. Interfejs użytkownika jest całkiem przyzwoity i prosty. Przesyłasz rzeczy, organizujesz je we wspomnienia, a później możesz je udostępnić. Oznacza to swego rodzaju skarbiec, którego celem jest udostępnianie treści Twoim dzieciom lub wnukom, a nie przypadkowym znajomym. Darmowa wersja zapewnia 1 GB pamięci i kilka innych rzeczy. Subskrypcja pozwala wybrać najbliższych krewnych, dzięki czemu Twoje rzeczy mogą zostać im przekazane po zdaniu. To trochę drogie, ale pomysł jest fajny.


Opowieści Noir

Cena £: Darmowa graTales Noir zrzut ekranu 2022Tales Noir to kolejna nowa gra typu gacha z ponad 100 postaciami do zebrania. To gra z otwartym światem, w której gracze odkrywają świat gry i odkrywają różne rzeczy. Walka to dość prosta gra RPG typu hack-and-slash. Do rozegrania jest również opowieść fantasy. W grze są też inne rzeczy do zrobienia. Różne księżniczki, które przywołasz, mają różne umiejętności, dzięki czemu możesz w większości dostosować swoją drużynę do swoich potrzeb. Głosy są trochę suche i jest kilka wczesnych błędów, ale jest to dość typowe dla nowszej gry. Ma duży potencjał.
Zrzut ekranu głośnościVolume to aplikacja służąca do odkrywania wiadomości. Zajmuje wiele tematów i sprawia, że ​​są one wielkości kęsa, dzięki czemu można je szybko skonsumować. Dodatkowo całe doświadczenie kręci się wokół słuchania, a nie czytania. Aplikacja zawiera wyselekcjonowane treści oparte na algorytmie i edytorach, dzięki czemu zobaczysz, co aplikacja chce, abyś zobaczył. Czas pokaże, czy to dobry pomysł, czy nie. Możesz sprawdzić różne kategorie, aby dowiedzieć się nowych rzeczy, dołączyć do społeczności i zobaczyć statystyki dotyczące tego, co konsumujesz, dzięki czemu możesz zobaczyć, dlaczego algorytm wybrał to, co wybrał. Nie ma w tym nic złego, więc mamy nadzieję, że programiści będą kontynuować dobrą pracę nad tym.


Jeśli przegapiliśmy jakieś duże nowości, aktualizacje lub wydania dotyczące aplikacji lub gier na Androida, powiedz nam o tym w komentarzach lub napisz do mnie na Twitterze @Thatjoehindy.
Dziękuję za przeczytanie. Wypróbuj też te:

Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android