Madison Winda Mauzoleum Przewodnik po łamigłówkach

Madison Winda Mauzoleum Przewodnik po łamigłówkach

Przygotuj się na dawkę historii. W Madison, po odcięciu zasilania w poszukiwaniu czerwonej żarówki, którą twoje opętane ja narysowało w notatniku, otworzą się frontowe drzwi. Jednak nie znajdziesz za nim wolności; to winda i mauzoleum dla ofiar tytułowego seryjnego mordercy Madison. Każde piętro przedstawia jedną z jej ofiar, odsłaniając ścieżkę jej morderczego szaleństwa. Na piątym piętrze znajduje się lustro, w którym odbija się krzesło i pętla. Ale co to wszystko znaczy? Pozwól, że pomożemy ci rozwiązać jedną z najsłabiej wyjaśnionych zagadek Madison, windę w zagadce mauzoleum. Uwaga: Madison oferuje zmianę zagadek dla różnych przejść, więc specyfika rozwiązania tej zagadki może się zmienić, ale metoda będzie taka sama.

Składanie wskazówek

Aby rozwiązać tę zagadkę, będziesz potrzebować swojego młot. Jeśli wcześniej umieściłeś to w magazynie, będziesz chciał go wcześniej wyciągnąć, ponieważ do szafki na przedmioty jest długi spacer. Każde piętro mauzoleum ma kształt plusa, z windą w jednym punkcie i komora grobowa na wszystkich pozostałych. Głośnik wyjaśni ci, co stało się z ofiarą na każdym piętrze. Na środku każdego piętra znajduje się kolumna z pierścieniem liczb. Na najwyższym piętrze jest kolejna kolumna, ale ta ma tylko okrągłe otwory rozsiane po bokach. Kolumna ma cztery pierścienie i przypomina te pod nią.To nie jest po to, by wsadzać palec.Dzieje się wiele błędnych wskazówek w tej układance. Po pierwsze, komory grobowe należą nie tylko do ofiar, ale także do osób niespokrewnionych. Jeśli chcesz znaleźć odpowiednią osobę, możesz ją rozpoznać, ponieważ zginęli w 1987 roku. Głośnik rzuca również na ciebie pewne nieistotne fakty. Podano wiek ofiary, ale wystarczy tylko jeden, aby potwierdzić jedno z grobów ofiary (choć proces eliminacji również działa tutaj). Mówi również, jak zostały oszpecone i ile kawałków zostały znalezione, ale to tylko makabryczny smak.

Interpretowanie zagadki

Niestety nie znajdziesz tu wielu wskazówek. Ogólnym celem łamigłówki jest umieszczenie wszystkich metalowych pierścieni na najwyższym piętrze, aby skierować ich okrągłą ćwiartkę w lustro. Na szczęście można to osiągnąć metodą prób i błędów, ale w tym szaleństwie jest metoda. Pierścionek na każdym z pięter poniżej górnego można obrócić, robiąc zdjęcie jednej z ich stron. Po raz kolejny możesz wrócić na najwyższe piętro, aby zobaczyć, czy kropka jest we właściwym miejscu, a jeśli nie, to jeszcze raz zejdź, aby obrócić pierścień, aż wyląduje we właściwym miejscu. Jeśli jednak chcesz to zrobić, nie przestraszony przez Madison kilkanaście razy, będziesz musiał spojrzeć na kolejność zabijania ofiar i położenie ich trumien.Mam nadzieję, że nauczyłeś się rzymskich cyfr w szkole.Mam nadzieję, że nauczyłeś się swoich rzymskich cyfr w szkole. Musisz dopasować cyfrę rzymską, która odpowiada kolejnemu umieszczaniu ofiary w trumnie. Oznacza to, że jeśli Lynn Jamie jest pochowana na prawo od windy i jest czwartą ofiarą, musisz wskazać rzymską cyfrę IV po prawej stronie pomieszczenia.

Rozwiązanie

Ofiarami są Robert Hale, Judith Hale, Drake Fletcher i Lynn Jamie. Idą w górę pięter, więc Robert jest na pierwszym piętrze, a Lynn na czwartym. Robert jest pochowany na prawo od windy, więc musisz wskazać rzymską cyfrę I w tym kierunku. Judith jest pochowana po lewej stronie, więc na drugim piętrze rzymska cyfra II musi być zwrócona w lewą stronę pokoju. Aby znaleźć Drake’a, musisz wybić dziurę w tylnej ścianie. Następnie przesuwasz rzymską cyfrę III, aby zmierzyć się z nim. Wreszcie, na piętrze Lynn, jest pochowana na prawo od windy, więc cyfra IV musi być skierowana w tamtą stronę. Istnieje jednak prostszy sposób na ustawienie pierścieni. Jeśli spojrzysz na słup z windy, podłogi będą wyglądały tak, wznoszące się od dołu: II, I, I, I. Gdy kropki zostaną wyrównane, pozostaje tylko zrobić zdjęcie lustro na najwyższym piętrze. Odsłoń zdjęcie, aby uzyskać następną wskazówkę w zagadce z kłódką, a następnie zabierz klucz do warsztatu dziadka. Po rozwiązaniu tej zagadki wkrótce znajdziesz się w zagadce z zegarem. GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych. Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
games