Zapierające dech w piersiach wrażenia z oglądania telewizji na Dzień Singla z Nokia QLED Smart TV

Zapierające dech w piersiach wrażenia z oglądania telewizji na Dzień Singla z Nokia QLED Smart TV

11 listopada nie jest już tylko początkiem sezonu karnawałowego czy Dnia Św. Odpowiednik Walentynek jest szczególnie popularny wśród łowców okazji i od kilku lat staje się dla klientów w Niemczech dniem coraz częściej zakupów. Termin na dzień singla został wybrany bardzo starannie, bo cyfra 1 w dacie 11.11. powinien symbolizować singiel. Nie należy zniechęcać się nazwą, ponieważ w tym dniu każdy może robić zakupy i polować na okazje, nie tylko single. Dla wszystkich, którzy chcą uczcić ten dzień, doskonałym prezentem będzie zupełnie nowy telewizor Nokia QLED Smart TV 65. Niezależnie od tego, czy w pojedynkę, czy w firmie – Nokia Smart TV oferuje każdemu ostrą jak brzytwa rozrywkę w dużym formacie.

Nokia_Smart_TV

Telewizor Nokia QLED Smart TV od oficjalnego licencjobiorcy StreamView zapewnia realistyczny obraz o wysokim kontraście w jakości 4K oraz, dzięki technologii QLED, w doskonałych kolorach i bogatych odcieniach czerni. Wbudowany subwoofer zapewnia wyjątkowe wrażenia dźwiękowe, dzięki którym domowy salon w mgnieniu oka zamieni się w salę kinową.

Fani streamingu zyskują wartość i mają dostęp do usług takich jak Netflix, YouTube, Disney + i Co., a także ponad 7000 innych aplikacji za pośrednictwem Android TV i Google Play Store. Wbudowany czterordzeniowy procesor z 1,5 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci ROM zapewnia płynne odtwarzanie wszystkich treści – czy to gier, filmów czy treści internetowych. Za pomocą Chromecasta treści ze smartfonów można również błyskawicznie przenieść na ekran telewizora. Oddzielny tryb gry z takimi funkcjami, jak dynamiczny kontrast, skalowanie w górę UHD i czas reakcji wynoszący zaledwie 8 milisekund zapewnia również doskonałe wrażenia z gry i z pewnością zadowoli każdego gracza.

Sterowany głosem pilot Bluetooth ma ergonomiczny kształt i bardzo dobrze leży w dłoni. Podświetlenie klawiszy jest również szczególnie praktyczne, dzięki czemu odpowiedni klucz można zawsze znaleźć nawet w ciemnych pomieszczeniach.

Telewizor Nokia QLED Smart TV 65-calowy 4K UHD jest dostępny w niewiążącej cenie detalicznej 1199,90 euro w sklepie StreamView i wybranych sklepach specjalistycznych.

Telewizor Nokia QLED Smart TV po raz pierwszy pojawił się w Androidmag .

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech