Zamów Sonos Ray w przedsprzedaży w Tink i zaoszczędź ponad 250 € w pakiecie

Zamów Sonos Ray w przedsprzedaży w Tink i zaoszczędź ponad 250 € w pakiecie

01 czerwca 2022 15:31 3 min czas odczytuSonos Ray: Kompaktowy soundbar z potężnym dźwiękiem. (Źródło obrazu: Sonos)


Dzięki Sonos Ray amerykański specjalista ds. dźwięku oferuje niedrogi soundbar do kina domowego. Możesz już zamówić je w przedsprzedaży w Tink i uzyskać przyzwoitą zniżkę przy zakupie odpowiednich rozszerzeń. Ujawniamy, co sprawia, że ​​kompaktowy Sonos Ray jest tak wyjątkowy.

Sonos Ray: Potężny soundbar za mniej niż 300 euro

Znakomity dźwięk, łatwa konfiguracja i stylowy wygląd — producent dźwięku Sonos od wielu lat przekonuje swoją atrakcyjną ofertą rozszerzalnych systemów głośników multiroom, subwooferów i listew dźwiękowych. Jak dobrze wiadomo, jakość ma swoją (wysoką) cenę, a Ray wprowadza Sonos do 7. Czerwiec 2022 jednak jest to najtańszy i najbardziej kompaktowy soundbar na rynku. Już teraz możesz to zrobić tylko za 299 euro w Tink można zamówić w przedsprzedaży. To sprawia, że ​​model jest znacznie tańszy niż Sonos Beam za 499 euro (tutaj w teście GIGA) czy Sonos Arc za 999 euro (tutaj w teście GIGA).

Sonos Ray — Smarte Soundbar

Sonos Ray — Smarte Soundbar

Cena może być teraz wyższa. Cena od 06.01.2022 18:28

Dane techniczne w skrócie:

Przetworniki: 4 (2× tweeter, 2× woofer) Wejście: optyczne Mikrofon: brak Sterowanie głosowe: Sonos Sterowanie głosowe (przez smartfon) Kolory: czarny, biały Cena: 299 euro

Sonos Ray w Tink: Inteligentne oszczędności w zestawie

Urządzenia Sonos są zwykle cenowo stabilne i rzadko tańsze. W Tink możesz skontaktować się z każdym produktem 6 miesięcy Spotify Premium całkowicie za darmo zarezerwować. Możesz oczywiście cieszyć się ulubioną muzyką na Sonos Ray przez Spotify Connect. Oszczędzasz także, jeśli korzystasz z kompaktowego soundbara w zestawie z głośnikami Sonos One lub subwooferami Sonos zamówiony. Ponieważ wszystkie urządzenia można łączyć ze sobą bezprzewodowo i są ze sobą optymalnie skoordynowane, masz możliwość stworzenia własnego, indywidualnego kina domowego. Te oferty kombinacji są obecnie dostępne w Tink w szczególnie niskich cenach:

Sonos Ray + Google Nest Mini

Sonos Ray + Google Nest Mini

Zamiast 358 euro sugerowana cena detaliczna: Oszczędzasz 48,05 euro (13 procent) – najwyższy pakiet, bo Google Nest Mini dostajesz za jedyne 10 euro.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 06.01.2022 18:15

Sonos Ray + Sonos One 2er-zestaw

Sonos Ray + Sonos One 2er-zestaw

Zamiast 757 euro sugerowana cena detaliczna: oszczędzasz 87,05 euro (11 procent)

Cena może być teraz wyższa. Cena od 06.01.2022 18:26

Sonos Ray + Sonos Sub (3. generacja)

Sonos Ray + Sonos Sub (3. generacja)

Zamiast 1148 euro sugerowanej ceny detalicznej: oszczędzasz 168,05 euro (15 procent)

Cena może być teraz wyższa. Cena od 06.01.2022 18:28

Zestaw Sonos One Ray 5.1 Heimkino

Zestaw Sonos One Ray 5.1 Heimkino

Zamiast 1606 euro sugerowana cena detaliczna: oszczędzasz 256,05 euro (16 procent) — stylowe kino domowe, nastawione na wysokie wymagania.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 06.01.2022 18:16

Zobacz wszystkie zestawy Sonos na Tink

Sonos Ray: mały soundbar z doskonałym dźwiękiem

Sonos Ray jest dostępny w kolorze czarnym lub białym i przyciąga wzrok dzięki matowej powierzchni i ponadczasowemu wzornictwu Sonos. Dźwięk można również zobaczyć lub usłyszeć. Dzięki akustyce skierowanej do przodu, Ray doskonale nadaje się do pomieszczeń zamkniętych, takich jak szafka RTV. W razie potrzeby system Sonos można elastycznie rozbudować o dodatkowe głośniki w celu uzyskania dźwięku przestrzennego lub obsługi wielu pomieszczeń. Dwa głośniki wysokotonowe, ustawione pod kątem na zewnątrz, wraz z głośnikami niskotonowymi pośrodku zapewniają dźwięk stereo wypełniający pomieszczenie. Ponadto możesz użyć funkcji TruePlay w aplikacji Sonos na iOS, aby dostosować dźwięk indywidualnie do akustyki pomieszczenia.

Sonos Ray jest obsługiwany za pomocą smartfona i obsługiwanych jest wiele usług przesyłania strumieniowego, takich jak Spotify Connect i Amazon Music. Możliwe jest również odtwarzanie treści audio przez Apple AirPlay 2.

Zobacz wszystkie zestawy Sonos na Tink

Sonos Ray to kompaktowy, mocny soundbar ograniczony do podstawowych funkcji. Musisz więc zrezygnować z Dolby Atmos i interfejsu HDMI eArc. Telewizor można podłączyć tylko za pomocą kabla optycznego. Jednak soundbar, który ma prawie 56 cm wysokości i tylko około 7 cm szerokości, i tak jest bardziej odpowiedni do małych pomieszczeń i telewizorów.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech