Niektóre z naszych ulubionych odkurzaczy iRobot Roomba są tańsze nawet o 200 USD

Niektóre z naszych ulubionych odkurzaczy iRobot Roomba są tańsze nawet o 200 USD

Jeśli spóźnisz się na wiosenne porządki, teraz jest idealny czas, aby nadrobić zaległości i zaoszczędzić trochę pieniędzy. Istnieje kilka świetnych rabatów na inteligentne odkurzacze Roomba od iRobot. Oferty te obejmują kilka naszych ulubionych modeli, takich jak Roomba j7 i Roomba i3 EVO, zarówno jako samodzielne boty, jak i z odpowiednimi stacjami automatycznego opróżniania. Rabaty wahają się od 100 do 200 USD u różnych sprzedawców detalicznych, a także bezpośrednio na stronie iRobot, gdzie producent wskazuje, że wyprzedaż trwa do 18 czerwca. Dla tych, którzy chcą uzyskać największe oszczędności na najlepszym bocie, iRobot Roomba j7 i Roomba j7 Plus są tańsze o 200 USD. Samodzielna próżnia zwykle kosztuje 599 USD, ale teraz kosztuje 399 USD w Amazon, Best Buy, Wellbots i iRobot. J7 jest naszym najbardziej polecanym odkurzaczem robota, uznanym za najlepszy w naszym przewodniku zakupów ze względu na unikanie przeszkód i inteligentną sztuczną inteligencję do mapowania układu domu. Dodając do jego wszechstronności, jeśli zdecydujesz się na model Roomba j7 Plus, otrzymasz wraz z nim automatycznie opróżniającą się stację dokującą — co pozwala na nawet 60 dni między czyszczeniem. Konfiguracja j7 Plus zwykle kosztuje 799 USD, ale możesz ją teraz kupić za 599 USD w Amazon, Best Buy, Wellbots i iRobot. W efekcie ta zniżka w wysokości 200 USD sprawia, że ​​stacja automatycznego opróżniania jest bezpłatna. Przeczytaj naszą recenzję.

iRobot Roomba j7

Ten robovac umożliwia unikanie przeszkód, co pozwala mu poruszać się po meblach, a nawet mniejszych przedmiotach, które uważa za niebezpieczne. Oprócz sprzątania według ustalonego harmonogramu, j7 może również przeskoczyć do pracy za pomocą poleceń głosowych lub aplikacji Roomba.

iRobot Roomba j7 Plus

J7 Plus jest dobry w unikaniu przeszkód i ma dobrą żywotność baterii. Ponadto iRobot wymieni odkurzacz za darmo, jeśli w ciągu pierwszego roku użytkowania znajdzie się on na odpadach domowych. Jeśli masz mniejszy budżet, tańsza Roomba i3 EVO oferuje bardzo atrakcyjną propozycję wartości dla robota odkurzającego, który zdecydowanie nie jest do niczego. Właściwie to jest do dupy, ale… wiesz o co mi chodzi. i3 EVO to tańsza odkurzacz od iRobot, ale czyści równie dobrze jak droższy j7. Brakuje mu tylko niektórych dodatkowych zalet, które ma j7, takich jak unikanie przeszkód. Wciąż ma gumowe szczotki, które zmniejszają ryzyko splątanych włosów, i otrzymuje sprawiedliwy udział w godnych uwagi aktualizacjach oprogramowania od iRobot, które dodają nowe funkcje. Samodzielny robot Roomba i3 EVO zwykle kosztuje 349 USD, ale teraz kosztuje tylko 249 USD w Amazon, Wellbots, Best Buy i iRobot. To 100 dolarów zniżki jest tak dobre, jak to tylko możliwe. Jeśli chcesz przejść do i3 Plus EVO, dostajesz tego samego bota, ale z jego automatycznie opróżniającą się stacją za 399 USD (150 USD zniżki) w Amazon, Best Buy, Wellbots i iRobot. Nie jest to do końca oferta j7 Plus, ponieważ nie płaci w pełni za stację automatycznego opróżniania, ale 399 USD to świetna wartość za tę próżnię i jej stację dokującą. Przeczytaj o i3 EVO w naszym poradniku zakupowym.

iRobot Roomba i3 EVO

Podobnie jak jego droższy odpowiednik j7, bardziej spartański iRobot Roomba i3 EVO wykorzystuje do czyszczenia dwie gumowe szczotki i szczotkę boczną. Nadrabia szczuplejszymi funkcjami niższą ceną i doskonałymi aktualizacjami oprogramowania, które mają dodatkową funkcjonalność.

iRobot Roomba i3 Plus EVO

Najlepszy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki, jeśli chcesz samoopróżniającego się robota, Roomba i3 Plus czyści równie dobrze jak j7. Po prostu nie uniknie bałaganu i nie ma stref czystych ani stref zamkniętych z obsługą aplikacji. Jeśli możesz bez nich żyć, będziesz bardzo zadowolony z tego bota.

Subskrybuj, aby otrzymywać najlepsze oferty technologiczne tygodnia zatwierdzone przez Verge.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android