Xiaomi huk: telefon komórkowy 120 Hz + słuchawki + 10 GB za mniej niż 15 euro miesięcznie

Xiaomi huk: telefon komórkowy 120 Hz + słuchawki + 10 GB za mniej niż 15 euro miesięcznie

Telefony Xiaomi cieszą się ogromną popularnością, ponieważ oferują sporą wydajność za niewielkie pieniądze i nie muszą chować się za smartfonami Samsunga czy Huawei. W Curved Shop można obecnie kupić Redmi Note 10 Pro, w tym pasujące słuchawki Bluetooth, w tanim pakiecie taryfowym. Ujawniamy, dlaczego oferta jest warta zachodu.

Telefon Xiaomi + Redmi Buds 3 + 10 GB w świetnej cenie

Smartfony chińskich firm cieszą się w Europie większym popytem niż kiedykolwiek, zwłaszcza te od Xiaomi. Prawie żaden inny producent nie oferuje tyle sprzętu za tak niewielkie pieniądze, co po raz kolejny udowadnia obecna oferta Curved. Otrzymujesz bardzo dobrze wyposażony telefon komórkowy średniej klasy Uwaga Redmi 10 Pro łącznie z Zryczałtowana stawka Allnet i SMS Jak na przykład 10 GB ilość danych tylko za 14,99 euro miesięcznie. Słuchawki Bluetooth są również dostępne przez krótki czas Redmi Buds 3 za darmo na szczycie.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Sieć Blue Allnet XL: o2
10 GB Wolumen danych (maks. 25 MBit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym w UE z minimalnym okresem 24-miesięcznym, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Xiaomi Redmi Note 10 Pro z umową: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(na miesiąc)
14,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
365,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 250 euro (telefon komórkowy) + 30 euro (buds)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 85,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
3,57 euro

Zobacz ofertę

To Xiaomi Redmi Note 10 Pro Z 128 GB pamięci oraz 6 GB pamięci RAM Według idealo.de kosztuje obecnie około 250 euro, za Redmi Buds 3 trzeba zapłacić około 30 euro. Jeśli odjąć te wartości od całkowitych kosztów przez minimalny okres obowiązywania umowy wynoszący 24 miesiące, to w praktyce pozostaje 85,75 euro na taryfę, czyli ok. 30 tys. 3,57 euro miesięcznie odpowiada. Bardzo niska cena za zryczałtowaną stawkę Allnet i SMS z objętością danych 10 GB.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

Redmi Note 10 Pro: smartfon klasy średniej z wyświetlaczem OLED 120 Hz

Xiaomi Redmi Note 10 Pro oferuje niezwykle dobre jak na ten przedział cenowy OLED-Wyświetlacz mit 120 Hz oraz rozdzielczość 1080 x 2400. Dzięki 6 GB pamięci RAM oraz Procesor Snapdragon 732G Redmi Note 10 Pro nadaje się również do wymagających gier 3D. Nie musisz się martwić o baterię, ponieważ jest w zestawie 5.020 mAh wystarczająco duży, aby z łatwością przetrwać dzień. Z 128 GB dużą pamięć można rozszerzyć za pomocą karty microSD, a także 108-MP-Poczwórny aparat jest bardziej niż przekonujący dla telefonu komórkowego klasy średniej. Przeczytaj naszą recenzję Xiaomi Redmi Note 10 Pro tutaj.

W tym krótkim filmie możesz zobaczyć najważniejsze funkcje Redmi Note 10 Pro:

GIGA poleca

Aktualne najgorętsze oferty

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech