Xbox Series S w ofercie: konsola nowej generacji poniżej 270 euro

Xbox Series S w ofercie: konsola nowej generacji poniżej 270 euro

Xbox Series S jest obecnie dostępny w serwisie eBay w bardzo dobrej cenie 269,10 euro . Obecnie nie ma tańszej konsoli nowej generacji. Aby jednak zabezpieczyć urządzenie w okazyjnej cenie, musisz użyć kodu z kuponu.

Aktualizacja 9 grudnia 2022: Tuż przed świętami eBay ma na start kolejną dobrą ofertę na Xbox Series S – tutaj konsola kosztuje tylko 269,10 euro , z darmową wysyłką. Użyj kodu kuponu LAMETTA w ostatnim kroku płatności w koszyku (przewiń w dół!), aby uzyskać obniżoną cenę.

Oryginalny artykuł:

Xbox Series S: Nowa konsola w sprzedaży w Amazon

Nowa konsola Microsoftu, Xbox Series S, powinna być faktycznie oferowana 10 listopada w cenie 299,99 euro – ale jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży gigant żeglugowy Amazon podcina cenę producenta. Zamiast 299,99 euro, Xbox Series S dostaniecie tutaj za jedyne 290,99 euro – to nowa najlepsza cena, jak pokazuje nam trend cenowy:

Każdy, kto myśli, że w ten sposób może dostać swoją konsolę nie tylko taniej, ale też wcześniej dostarczoną do domu, będzie musiał się zawieść. Oczekuje się, że konsola Xbox Series S zostanie dostarczona na czas przed rozpoczęciem sprzedaży 10 listopada 2020 r.

Xbox Series S: Dla kogo warto kupić konsolę?

Gracze oszczędzają około 200 euro przy zakupie Xbox Series S w porównaniu z mocniejszym Xbox Series X lub wersją płytową PS5. Czyli idealna konsola promocyjna nowej generacji? Jeśli nie masz nic przeciwko, że konsola ma maksymalną rozdzielczość natywną 1440p zamiast 4K lub 8K i oferuje tylko dysk SSD o pojemności 512 GB jako miejsce do przechowywania, możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy dzięki Series S.

Należy jednak zauważyć, że w Series S brakuje napędu optycznego Series X. W sklepie gry można kupować wyłącznie cyfrowo. Pamięć konsoli można bez problemu rozbudować. Microsoft nie oszczędzał na częstotliwości odświeżania. Xbox Series S obsługuje również zmienną częstotliwość odświeżania i do 120 FPS w grach. Ponadto konsola jest znacznie bardziej kompaktowa niż jej starszy brat i dlatego powinna z łatwością znaleźć miejsce w Twoim salonie.

Możesz dowiedzieć się więcej o serii Xbox i różnicach między tymi dwoma modelami w filmie :

Dla wielu graczy jako dodatek do zakupu Xbox Series S odpowiedni jest zakup „Xbox Game Pass Ultimate” za 12,99 euro miesięcznie. W ten sposób masz duży wybór ponad 100 gier zaraz po dostarczeniu swojej konsoli, która jest stale rozbudowywana. Dodatkowo kupując w Amazon otrzymujesz kupon rabatowy, który obniża cenę 3-miesięcznego członkostwa o 40 procent. W efekcie płacisz tylko 7,79 euro miesięcznie za subskrypcję gry z dołączonym członkostwem „Xbox Live Gold”.

Dla każdego, kto szuka niedrogiego wejścia w świat nowych konsol, Xbox Series S jest zdecydowanie wart obejrzenia – zwłaszcza teraz, gdy Amazon ponownie obniżył cenę.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech