WWDC 2024: Oglądaj innowacje Apple bezpośrednio w transmisji na żywo

WWDC 2024: Oglądaj innowacje Apple bezpośrednio w transmisji na żywo

WWDC Apple rozpocznie się 10 czerwca punktualnie o godzinie 19:00 – tradycyjnie przemówieniem programowym. Powiemy Ci, jak możesz śledzić tę prezentację otwierającą bezpośrednio w transmisji na żywo i nie przegapić żadnych wiadomości na temat iPhone'a, iPada, komputera Mac i Apple Watch.

Aktualizacja z 10 czerwca 2024 r.: Zaraz się zacznie o 19:00 naszego czasu Rozpoczyna się przemówienie przewodnie WWDC 2024. Konferencję programistów Apple najłatwiej śledzić bezpośrednio na YouTube lub bezpośrednio tutaj, w artykule:

Alternatywnie Apple udostępnia transmisję na żywo na swojej własnej stronie internetowej oraz w aplikacji Apple TV. Są one dostępne nie tylko dla wszystkich urządzeń Apple, ale także dla różnych telewizorów Smart TV i urządzeń do przesyłania strumieniowego (na przykład Fire TV Stick od Amazon).

Oryginalny artykuł z 3 czerwca 2024 r. z przewidywaniami WWDC 2024:

Apple po raz ostatni zaprezentował nowego iPada Air i nowego iPada Pro z 2024 roku w maju. Kolejne wydarzenie odbędzie się już za kilka dni. Kto wygłosi przemówienie programowe na WWDC? poniedziałek, 10 czerwca 2025 rJeśli chcesz śledzić dalej, musisz włączyć program dokładnie o 19:00 naszego czasu. Transmisję na żywo można oczywiście ponownie obejrzeć na YouTube lub bezpośrednio na stronie Apple.

WWDC 2024: Apple nie pokaże żadnego nowego sprzętu

Jednak każdy, kto liczył na nowy sprzęt, prawdopodobnie będzie zawiedziony na zakończenie konferencji deweloperów. Znawca Apple i dziennikarz Bloomberg Mark Gurman jest tego całkowicie pewien że producent iPhone'a nie zaprezentuje żadnych nowych urządzeń (Źródło: Bloomberg). Co Apple też powinien pokazać?

iPady już się pojawiły, nowych iPhone'ów spodziewamy się jak zwykle we wrześniu, a aktualizacji komputerów Mac tradycyjnie należy spodziewać się późną jesienią. Pozostały tylko małe rzeczy, takie jak nowy Apple TV. Ale ekspert też nie chce o tym słyszeć. Choć wcześniej informował, że Apple może wprowadzić nową wersję dekodera w pierwszej połowie roku, teraz sprostował to stwierdzenie. Według Gurmana nowy model Apple TV nie jest już bliski.

Dla przypomnienia: ostatnia aktualizacja miała miejsce w październiku 2022 r., wcześniej w kwietniu 2021 r., a wcześniej we wrześniu 2017 r. Dłuższe okresy suszy bez nowych produktów nie są zatem niczym niezwykłym w przypadku Apple TV.

Obecnie dostępne tylko w USA, od lata 2024 r. być może także tutaj:

Co jest w środku: rozpoczęcie międzynarodowej sprzedaży Apple Vision Pro i aktualizacji

A co z Apple Vision Pro? Apple w tym roku nie pokaże niczego nowego. Z drugiej strony należy się tego spodziewać podczas WWDC Ogłoszenie rozpoczęcia sprzedaży międzynarodowej. Apple w końcu mogło wyjść z datą. Zestaw słuchawkowy mógłby prawdopodobnie dotrzeć do nas w Europie pod koniec czerwca lub w lipcu.

Ale czego możesz się spodziewać na WWDC poza nowym sprzętem? Jak co roku skupiono się oczywiście na nowych wersjach systemów operacyjnych Apple. Po raz pierwszy zobaczymy iOS 18, iPadOS 18, tvOS 18, macOS 15, watchOS 11 i VisionOS 2. Przede wszystkim oczekuje się, że temat „sztucznej inteligencji” zajmie wystarczająco dużo miejsca.

Programiści będą następnie mieli dostęp do wersji zapoznawczych wkrótce po przemówieniu przewodnim. Publiczne próby dla wszystkich zaplanowano na lipiec. Jednak aktualizacje będą generalnie gotowe do publikacji dopiero jesienią. Potem pojawi się nowy sprzęt od Apple, który będzie można ponownie zobaczyć.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech