Umowa na telefon komórkowy za mniej niż 6 euro: otrzymujesz dużą wydajność za niewielkie pieniądze

Umowa na telefon komórkowy za mniej niż 6 euro: otrzymujesz dużą wydajność za niewielkie pieniądze

Umowy na telefony komórkowe z wystarczającą ilością danych LTE oraz możliwością nielimitowanych rozmów i SMS-ów są teraz dostępne za niecałe 6 euro miesięcznie. Przyjrzeliśmy się wszystkim dostępnym ofertom i podsumowaliśmy najlepszą dla Ciebie.

Umowa na telefon komórkowy poniżej 6 euro: najlepsze oferty w sieci Telekom, Vodafone i o2

Masz już smartfona i potrzebujesz tylko odpowiedniej taryfy na niego? Szukanie taniej umowy na telefon komórkowy poniżej 6 euro może być dość denerwujące, ponieważ istnieje niezliczona ilość ofert z różnymi warunkami. Oprócz ceny, przy wyborze najlepszych ofert kluczową rolę odgrywa wielkość wolumenu danych oraz sieć. Przyjrzeliśmy się wszystkim taryfom w sieciach Telekom, Vodafone i o2 i w poniższym zestawieniu przedstawiamy jedynie taryfy na telefony komórkowe poniżej 6 euro, które obecnie oferują najlepszy stosunek ceny do wydajności.

handvertrag.de Allnet Flat 5 + 2 GB Handvertrag.de Allnet Flat 5 + 2 GB (1 miesiąc) niebieski Mobile Allnet L Flex Cena (miesięczna) 5,99 € 5,99 € 5,99 Cena połączenia (jednorazowa) 9, 99 € 19,99 € 29,99 € Sieć 1&1 1&1 O2/Telefónica LTE 7 GB, maks. 50 MBit/s 7 GB, maks. 50 MBit/s 5 GB, maks. 50 MBit/s Automatyczna transmisja danych tak, można dezaktywować tak, można dezaktywować nie Czas trwania 24 miesiące 1 miesiąc 1 miesiąc Do oferty poręczny.de Allnet Flat 5 + 2 GB poręczny.de Allnet Flat 5 + 2 GB (1 miesiąc) niebieski Komunikacja mobilna Allnet L Flex

Dane na dzień 13 stycznia 2024 r., godz. 23:15

Jak znaleźć dobrą umowę na telefon komórkowy za mniej niż 6 euro?

Rozważ następujące punkty, aby znaleźć umowę na telefon komórkowy w cenie poniżej 6 euro idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb:

Na Wybór sieci komórkowej – Telekom, Vodafone czy o2 – przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, która sieć oferuje najlepszy zasięg tam, gdzie mieszkamy. W miastach sieci są prawie na równi, poza nimi prym wiodą Telekom, a za nimi Vodafone i o2. Dla pewności możesz zapytać sąsiadów, przyjaciół i krewnych o ich doświadczenia Ilość danych odgrywa kluczową rolę w ustalaniu ceny umowy na telefon komórkowy. Dobra oferta oferuje jak najwięcej gigabajtów za niecałe 6 euro miesięcznie. Po wyczerpaniu zawartej w pakiecie taryfy często zostaje ona dławiona do bardzo niskiej prędkości, co praktycznie uniemożliwia surfowanie na urządzeniach mobilnych prędkość podawana jest w megabitach na sekundę. Im więcej Mbit/s, tym lepiej, nawet jeśli rzadko osiągana jest maksymalna prędkość. Prawie wszystkich niezbędnych aplikacji można używać już od 21,6 MBit/s. Większość taryf poniżej 6 euro oferuje prędkości LTE do 50 Mbit/s. Taryfy bez LTE Na szczęście już ich prawie nie ma. Każdy, kto nadal tkwi w starej umowie bez LTE, powinien pilnie zrezygnować, ponieważ stare standardy komunikacji mobilnej wkrótce zostaną wyłączone. 5G nie odgrywa roli w przypadku taryf na telefony komórkowe poniżej 6 euro, ponieważ nowy standard jest oferowany wyłącznie w drogich taryfach Telekom, Vodafone i o2. Obecnie tylko mniejszość posiada smartfon obsługujący 5G. Prawie wszystkie umowy na telefony komórkowe poniżej 6 euro obejmują taki smartfon Stawka ryczałtowa za telefon i przede wszystkim także dla SMS-em. Jednak coraz częściej wykorzystywane są komunikatory takie jak WhatsApp i Co., dlatego ważniejsza jest ilość danych.Klasyczna umowa na telefon komórkowy ma jedną Minimalny okres 24 miesięcy z okresem wypowiedzenia wynoszącym 1 miesiąc. Jednak tanie umowy na telefony komórkowe zawierające tylko kartę SIM poniżej 6 euro mogą często bez terminu można rezerwować z okresem wypowiedzenia od 1 do 3 miesięcy Automatyzacja danych automatycznie dodaje kilkaset megabajtów po wyczerpaniu się wolumenu danych. Jest to jednak kosztowne, dlatego należy od razu zarezerwować taryfę obejmującą wystarczającą ilość danych i wyłączyć automatyczną transmisję danych.

Przenoszenie numeru telefonu: porady dotyczące bezstresowej zmiany operatora telefonii komórkowej

Wielu z nas przy zmianie umowy chce zachować numer telefonu. Operatorzy telefonii komórkowej są teraz zobowiązani do zwolnienia numeru telefonu w przypadku rezygnacji i przeniesienia go do nowego operatora. Przeniesienie numeru telefonu jest bezpłatne, a nawet ma tę zaletę, że często operator zapewnia premię.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech