Umowa na telefon komórkowy z konsolą: PS5, Switch i Xbox – przegląd ofert

Umowa na telefon komórkowy z konsolą: PS5, Switch i Xbox – przegląd ofert

Pakiety taryfowe ze smartfonami to bez liku, ale telefon komórkowy nie zawsze musi być w taryfie. Ci, którzy wolą szukać konsoli do umowy na telefon komórkowy, znajdą to, czego szukają u wielu dużych dostawców. GIGA wymienia obecnie najlepsze oferty na temat taryf na telefony komórkowe z PS5, Xbox i Nintendo Switch.

PS5 oraz Xbox Series X całkowicie wyprzedane? Przełącznik OLED wszędzie za drogo? Brak surowców jest również zauważalny na rynku konsol. Ale nie musisz się rozpaczać, ponieważ jeśli szukasz taryfy na telefon komórkowy w tym samym czasie, możesz uzyskać ją od wielu dostawców Konsola jako bonus do umowy na telefon komórkowy w sieci Telekom, Vodafone Jak o2 zdobądź to i jednocześnie zaoszczędź pieniądze. Bardzo dokładnie przyjrzeliśmy się ofertom, obliczyliśmy wszystkie koszty i poniżej przedstawiamy to, co uważamy za najlepsze. Należy jednak pamiętać, że pakiety taryfowe na konsole mogą również szybko się wyprzedać.

PlayStation 5 z umową na telefon komórkowy

Pożądana konsola jest obecnie wyprzedana prawie wszędzie (sprawdź dostępność tutaj) i jest regularnie wyprzedana, nawet jako dodatek do taryfy. Te oferty są nadal dostępne:

PS5 z umową na telefon komórkowy w sieci Vodafone

Jeśli wolisz sieć Vodafone, możesz zamówić konsolę w przedsprzedaży z umową na telefon komórkowy w wersji Disc Edition na flymobile.de. Jest jednak Nieznany termin dostawy:

PS5 Disc Edition + Vodafone Smart XL

Wskaźnik: 40 GB LTE/5G (maks. 500 Mbit/s) i Allnet-/SMS-Flat w sieci Vodafone koszt: 49,99 euro miesięcznie + jednorazowa dopłata 49 euro = 1.248,76 Euro Całkowity koszt po 24 miesiącach
100 euro kredytu startowegoMożesz odzyskać cenę połączenia Aktualna najlepsza cena online dla PS5 Disc Edition według idealo.de: 730 euro Obowiązujące koszty taryfy: Całkowite koszty minus cena idealo i bonus = 418,76 euro (odpowiada 17,45 Euro w miesiącu)

PS5 z „E jak w prostej” umowie na prąd

Ponadto masz obecnie możliwość skontaktowania się z dostawcą energii elektrycznej „E wie SIMPLIFIED”, spółką zależną E.on zajmującą się zniżkami na energię elektryczną PlayStation 5 (Disc Edition) plus drugi kontroler i 2 lata PlayStation Plus jako dodatek do taryfy energii elektrycznej. Oprócz stałych kosztów taryfy (miesięczna cena podstawowa + cena za zużytą kWh) doliczana jest jednorazowa dopłata w wysokości 349 euro.

Dokładnie wyjaśniamy, jak wygląda transakcja:

Obecnie wyprzedane:

Xbox Series X z umową na telefon komórkowy

Również Xbox Series X to pożądana konsola i często wyprzedana (sprawdź aktualną dostępność tutaj). Jeśli szukasz nie tylko flagowca Microsoftu, ale również potrzebujesz taryfy na telefon komórkowy, powinieneś znać te oferty. Czas dostawy to tylko kilka dni.

Xbox Series X z umową na telefon komórkowy w sieci Vodafone

Microsoft Xbox Series X + Vodafone Smart XL

Wskaźnik: 40 GB LTE/5G (maks. 500 Mbit/s) i Allnet-/SMS-Flat w sieci Vodafone koszt: 39,99 euro miesięcznie + jednorazowa dopłata 3,99 euro = 963,75 euro Całkowity koszt po 24 miesiącach
100 euro kredytu startowegoMożesz odzyskać cenę połączenia Aktualna najlepsza cena online według idealo.de dla Xbox Series X: 600 euro Obowiązujące koszty taryfy: Całkowite koszty minus cena idealo i premia = 263,75 euro (odpowiada 10,99 euro w miesiącu)

Obecnie wyprzedane:

Która konsola jest lepsza: Xbox Series X czy PS5? Dowiedz się w tym krótkim Wideo:

Nintendo Switch OLED z umową na telefon komórkowy

Nowy Nintendo Switch OLED również był wszędzie wyprzedany i jest dostępny tanio w połączeniu z umową na telefon komórkowy:

Nintendo Switch OLED z umową na telefon komórkowy w sieci Vodafone

Nintendo Switch OLED + o2 za darmo M

Wskaźnik: 20 GB LTE / 5G (maks. 300 Mbit/s) i Allnet-/SMS-Flat w sieci o2 koszt: 39,99 euro miesięcznie + jednorazowa dopłata 7 euro + 4,99 opłaty pocztowej = 971,71 euro Całkowity koszt po 24 miesiącach Brak ceny połączenia (płatność 4 tygodnie po aktywacji) 100 euro cashbacku Aktualna najlepsza cena online według idealo.de dla Switch OLED: 360 euro Koszty efektywnej taryfy: 971,71 euro – 360 euro – 100 euro = 511,71 euro ( jest równa 21,32 Euro w miesiącu)

ogłoszenie: Obliczenia z niskimi cenami opłacają się tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech