Samsung trafił na MediaMarkt: Galaxy Z Flip 3 z 20 GB 5G za 1 €

Samsung trafił na MediaMarkt: Galaxy Z Flip 3 z 20 GB 5G za 1 €

Jeśli celujesz w Galaxy Z Flip 3, powinieneś spojrzeć na MediaMarkt. Sklep z elektroniką użytkową ma na start 256 GB wersję smartfona Samsunga z wyjątkowo tanią taryfą 5G. Powiemy Ci, dlaczego oferta jest tego warta.

Samsung Galaxy Z Flip 3: składany telefon z planem 20 GB 5G

Obecnie możesz to zrobić w MediaMarkt Samsung Galaxy Z Flip 3 5G (256 GB) w tym taryfa z 20 GB LTE/5G– Bezpieczna ilość danych, ryczałt Allnet i SMS w sieci o2 za 29,99 euro miesięcznie. Ponadto obowiązuje tylko jednorazowa opłata w wysokości 9 euro, pominięto cenę połączenia i koszty wysyłki. Jeśli flirtujesz z kompaktowym, składanym smartfonem Samsunga, możesz dostać tutaj naprawdę dobrą ofertę, jak pokazuje nasza kalkulacja kosztów poniżej.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Samsung Galaxy Z Flip 3 ma po rozłożeniu ekran o przekątnej 6,7 cala. Posiada również przeprojektowany przedni wyświetlacz o przekątnej 1,9 cala, który jest teraz czterokrotnie większy niż jego poprzednik. Z jego 8 GB pamięci RAM128 GB pamięci wewnętrznej i Procesor Snapdragon 888 Dzięki 8 rdzeniom i częstotliwości do 2,84 GHz Flip 3 zapewnia więcej niż wystarczającą moc do wymagających zastosowań wszelkiego rodzaju.Wykazało to również nasz test Flip 3. Dodatkowo urządzenie można wybrać w 4 różnych kolorach.

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Tarifa: Bezpłatna M Netz: o2
20 GB LTE/5G (do 300 Mbit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym w UE z 24-miesięcznym okresem obowiązywania umowy, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Samsung Galaxy Z Flip 3 z umową o2: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
29,99 euro

dodatkowa opłata (jednorazowo, na początku umowy) 9 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka (jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
728,76 Euro

wartość urządzenia
(Najlepsza cena online według idealo.de) 699 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 29,76 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
1,24 Euro

Zobacz ofertę

Zgodnie z porównaniem cenowym idealo, Samsung Galaxy Z Flip 3 (256 GB) kosztuje obecnie co najmniej 699 euro. Jeśli odejmiesz tę wartość od całkowitego kosztu pakietu taryfowego, na taryfę pozostanie 29,76 euro. Jeśli podzielisz to przez okres 24 miesięcy, płacisz tylko 1,24 euro miesięcznie dla taryfy. Dzięki pojemności 20 GB z obsługą 5G to prawdziwy hit! Jedyną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że pakiet jest dostępny tylko online i prawdopodobnie nie będzie dostępny przez długi czas.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

O tym, jak Samsung Galaxy Z Flip 3 czuje się w dłoni, można przeczytać w naszym teście oraz w dalszej części Wideo zobaczyć:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android