Ukryj zdjęcia: W Androidzie, iPhonie i PC – tak to działa

Ukryj zdjęcia: W Androidzie, iPhonie i PC – tak to działa

Nie każdy musi widzieć każde zdjęcie, które ma na swoim telefonie lub komputerze. GIGA wyjaśnia, w jaki sposób można ukryć zdjęcia w Androidzie i na PC – czasami nawet bardzo skutecznie. Dzięki tym sztuczkom nikt nie może dostać się do twoich ukrytych zdjęć!

Wersja: kompilacja 21H2

Języki: niemiecki, angielski

Licencja: pełna wersja

Platformy: Windows, Windows 9x

Jeśli chcesz ukryć zdjęcia na komputerze lub telefonie komórkowym, możesz to zrobić na różne sposoby. Niektóre są łatwe, ale nie zniechęcaj ekspertów. Inne są bardzo skuteczne i zapewniają, że nikt nie zobaczy Twoich ukrytych zdjęć. Tak czy inaczej, musisz pamiętać, że jeśli zapomnisz hasła, znikną one na zawsze!

Możesz więc ukryć swoje zdjęcia w Androidzie

Podczas gdy smartfony Samsung oferują „Bezpieczne foldery”, w których można ukryć zdjęcia, wszelkiego rodzaju pliki, a nawet aplikacje, większość innych telefonów z Androidem wymaga innych środków.

Aplikacja “Zdjęcia: galeria, zdjęcia i filmy„ to nie tylko bardzo przydatna aplikacja do galerii z dobrymi funkcjami, ale zawiera również „Tajny dysk”, gdzie możesz ukryć swoje zdjęcia i filmy oraz zabezpieczyć je hasłem.

Zdjęcia: galeria, zdjęcia i filmyZdjęcia: galeria, zdjęcia i filmy

Deweloper: DIUNE

Kiedy używasz tego tajnego folderu ze zdjęciami po raz pierwszy, musisz przypisać czterocyfrowy kod PIN i wprowadzić adres e-mail. Służy do przywracania ukrytych obrazów, jeśli zapomniałeś kodu PIN.

Zdjęcia nie są ukryte w chmurze, ale zaszyfrowane w pamięci smartfona. Nikt oprócz Ciebie nie ma dostępu do zdjęć, a do tego potrzebny jest również kod PIN lub odcisk palca. Jeśli ukryjesz obrazy w zabezpieczonym folderze, zostaną one utworzone jako kopia. Więc nie zapomnij usunąć oryginału, jeśli to konieczne!

Ukryj zdjęcia na komputerze – tak to działa

Jeśli chcesz ukryć zdjęcia lub filmy na komputerze, możesz to zrobić na kilka sposobów.

Uwaga: kilka skanerów antywirusowych zgłosiło wcześniejsze wersje „Folder Hidden” jako zainfekowane wirusami. Możesz pobrać od nas starszą, dobrze działającą wersję, którą sprawdziliśmy online kilkoma skanerami i która jest czysta.

Ukryj zdjęcia i filmy w systemie Windows z ukrytym folderem WinMend:

Pobierz i zainstaluj program Folder ukryty.
Przy pierwszym uruchomieniu musisz podać hasło, za pomocą którego narzędzie musi zostać otwarte w przyszłości. Teraz możesz kliknąć „ukryj folder” lub “ukryj plik‘, aby ukryć cały folder lub pojedyncze pliki. ten wybór będzie tak ukrytyTo ty z normalnymi narzędziami na dysku twardym nie do znalezienia

Aby ponownie otworzyć dane w późniejszym czasie, musisz zaznaczyć je w „Folder ukryty”, a następnie kliknąć „WykazaćKliknij. Następnie zostaną ponownie wyświetlone w pierwotnej pozycji.

Jakie masz doświadczenia z systemem Windows 10?

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech