Ujawniono tajemnicę iOS 17: czego mogą spodziewać się użytkownicy iPhone’a

Ujawniono tajemnicę iOS 17: czego mogą spodziewać się użytkownicy iPhone’a

Za mniej niż dwa miesiące będziemy mogli po raz pierwszy doświadczyć iOS 17. Apple wciąż trzyma się mocno i nie ujawnia nic na temat dużej aktualizacji iPhone’a. Teraz jednak z wyprzedzeniem w młynie plotek pojawia się tajna lista z licznymi funkcjami.

Jak dotąd niewiele wiadomo na temat iOS 17. Generalnie branża zakładała jak dotąd drobne zmiany. The Nacisk kładziony jest zatem bardziej na optymalizację wydajności, wydajności i stabilności des iPhone-Systems.

iOS 17: Należy się spodziewać tych funkcji dla iPhone’a

Potwierdzenie tego jest teraz podane tajna lista funkcji iOS 17, który został opublikowany przez anonimowego demaskatora zarówno na forach MacRumors, jak i bezpośrednio na Twitterze. Ważne, aby wiedzieć: źródło miało rację w przeszłości, więc nie powinieneś brać tych informacji tylko za głupie gadanie. Co możemy wziąć z listy dotyczącej aktualizacji do iOS 17?

operacja Centrum Kontroli zostanie zmieniony. Krążyła już wcześniej plotka na ten temat. The Zakres funkcji „Dynamicznej Wyspy” zostanie podniesiony. Spodziewany jest również wzrost sprzedaży zwykłego iPhone’a 15, który jeszcze w tym roku otrzyma wielofunkcyjną alternatywę z wycięciem. Więcej opcji ustawień dla zawsze aktywnego wyświetlacza. Więcej filtrów fokusowych w iOS 17. Zmiany dotyczące powiadomień i zaawansowanych opcji ustawień. Konfigurowalne ustawienia ułatwień dostępu umożliwiają pełną kontrolę nad interfejsem i wyglądem iOS 17 dla osób starszych lub młodszych dzieci. W toku, ale jeszcze nie ostatecznie potwierdzone: Aktywne widżety będzie zawierać przyciski, suwaki i więcej w przyszłości. Widżety mogą stać się naprawdę dynamiczne. Ulepszenia CarKey. Aplikacja Zdrowie doświadcza zmian w sposobie jej używania, zwłaszcza w odniesieniu do „Ulubionych”. Aplikacja aparatu również powinna przejść zmiany, ale prawdopodobnie nie są one przeznaczone dla wszystkich iPhone’ów. Wyszukiwarka lub reflektor powinny zostać znacznie ulepszone.

W zeszłym roku uwagę przykuł konfigurowalny ekran blokady iPhone’a z systemem iOS 16:

Nowy ekran blokady w iOS 16

Jest nadzieja dla starych i nowych iPhone’ów

Źródło potwierdza też nadzieje, że iOS 17 będzie działał na wszystkich iPhone’ach, które są już kompatybilne z iOS 16. Ergo. iPhone 8, iPhone 8 Plus i iPhone X również otrzymają aktualizację wciąż tęskniłem. Będzie to jednak również ostatnia duża aktualizacja, jaką otrzymają te modele.

Jeśli chodzi o iPady, źródło nie jest pewne. Decyzja w tej sprawie prawdopodobnie zapadnie dopiero za trzy do czterech tygodni.

Wbrew najnowszym doniesieniom poufnych informator nadal wierzy w tzw „Solidne przyciski” w iPhone 15 Pro (Max). Apple nie musi więc ponownie uciekać się do klasycznych klawiszy i zainstaluje nowe czujniki z symulowaną haptyką.

Tego ostatniego prawdopodobnie dowiemy się ostatecznie dopiero we wrześniu, kiedy zostaną zaprezentowane nowe iPhone’y, ale poprawność przewidywań dla iOS 17 można już zobaczyć na 5 czerwca sprawdzić. Następnie rozpoczyna się WWDC (konferencja programistów Apple), a Apple oficjalnie zezwala na pierwsze spojrzenie na iOS 17.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech