MediaMarkt sprzedaje Samsunga Galaxy S23 z taryfą 15 GB w okazyjnej cenie

MediaMarkt sprzedaje Samsunga Galaxy S23 z taryfą 15 GB w okazyjnej cenie

Szukasz dobrej taryfy na telefon komórkowy z nowym Galaxy S23? W takim razie MediaMarkt ma dla Ciebie odpowiednią ofertę. Flagowca Samsunga razem z taryfą 15 GB w sieci Vodafone dostajesz w okazyjnej cenie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i zdradziliśmy, dlaczego warto skorzystać z oferty.

MediaMarkt: Samsung Galaxy S23 z taryfą 40 GB w super cenie

Galaxy S23 został wydany dopiero w dniu Przedstawiono 1 lutego 2023 r a tymczasem jest kilka dobrych ofert taryfowych na nowy flagowiec Samsunga. W MediaMarkt smartfon w wariancie 128 GB z taryfą „Green LTE” w sieci Vodafone kupisz za jedyne 29,99 Euro Opłata podstawowa miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Ponadto istnieje jednorazowa opłata w wysokości 168,99 euro za dodatkową płatność, cenę połączenia i wysyłkę. są uwzględnione 15 GB ilość danych, jak również jeden Mieszkanie Allnet. Nasze obliczenia poniżej pokazują, dlaczego ta oferta jest świetną okazją.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: zielona sieć LTE: Vodafone
15 GB Wolumen danych LTE (maks. 50 MBit/s) ryczałtowa opłata w całej sieci, koszt SMS-a 0,19 EUR Roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
50 euro premii za przeniesienie numeru telefonu

Samsung Galaxy S23 z umową z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
29,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 129 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) za darmo

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
888,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 759 euro

Premia
50 euro, jeśli zabierzesz ze sobą swój numer telefonu

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia i bonusy) 79,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
3,32 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Galaxy S23 z 128 GB pamięci i 8 GB RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie co najmniej 759 euro od renomowanych dealerów. Jeśli odliczymy tę wartość i premię 50 EUR za przenoszenie numeru od całkowitego kosztu taryfy w okresie 24 miesięcy, stanie się jasne, że tu jesteś faktycznie tylko 3,32 euro miesięcznie płaci. Otrzymujesz więc bardzo silną taryfę w absolutnie najwyższej cenie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie mogła zostać rozwiązana co miesiąc.

Dla kogo Samsung Galaxy S23 z umową się opłaca?

To dobra oferta dla każdego, kto chciałby posiadać wysokiej klasy smartfon z S23 i może korzystać z umowy z dużym wolumenem danych.

S23 wypada szczególnie dobrze dzięki jasnemu wyświetlaczowi 120 Hz i ulepszonemu procesorowi z 8 rdzeniami CPU i częstotliwością taktowania 3,36 GHz oraz 8 GB pamięci RAM. Rozdzielczość wyświetlacza sprawia, że ​​serca graczy mobilnych biją szybciej, a nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K dopełnia całości.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Możesz dowiedzieć się więcej o Samsungu Galaxy S23 w naszym praktycznym filmie:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android