Teufel sprzedaje soundbary 2.1 z subwooferami po bezkonkurencyjnych cenach

Teufel sprzedaje soundbary 2.1 z subwooferami po bezkonkurencyjnych cenach

Obecnie możesz kupić kompaktowy soundbar do telewizora firmy Teufel, który jest oferowany w bezkonkurencyjnej cenie z pierwszorzędnym dźwiękiem i mocnym subwooferem. Nawet eksperci z Stiftung Warentest byli pod wrażeniem tego modelu. Oto szczegóły.

Teufel: Zwycięzca testu soundbar z kuponem w okazyjnej cenie

Nie ma znaczenia, co twierdzą producenci telewizorów: zdecydowana większość telewizorów z płaskim ekranem nie zapewnia dobrego dźwięku ze względu na ich wąską konstrukcję. Jeśli chcesz zaznać odpowiedniej atmosfery podczas filmów lub po prostu chcesz lepiej zrozumieć, co się mówi, zdecydowanie powinieneś zaopatrzyć się w zewnętrzne wzmocnienie w postaci soundbara. Wysokiej jakości soundbar 2.1 firmy Teufel możesz kupić u producenta w okazyjnej cenie 254,98 euro z wysyłką (Zobacz ofertę w Teufel). Aby to zrobić, użyj kodu kuponu TFL-S2CU4C6Zaby uzyskać 20-procentową zniżkę. U innych sprzedawców płacisz co najmniej 325 euro, więc tutaj masz bardzo dobrą ofertę.

Teufel Cinebar 11

Teufel Cinebar 11

Zamiast 449,99 euro: zestaw soundbar 2.1 z Bluetooth, HDMI, 8 głośnikami o długim rzucie i sterowanym bezprzewodowo subwooferem T6.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 22.02.2024 04:57

Teufel Cinebar 11Teufel Cinebar 11

Teufel Cinebar 11

Zamiast 449,99 euro: zestaw soundbar 2.1 z Bluetooth, HDMI, 8 głośnikami o długim rzucie i sterowanym bezprzewodowo subwooferem T6.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 22 lutego 2024 r., godzina 7:07

Do czego przyda się soundbar Teufel Cinebar 11 z subwooferem?

Soundbar ma wystarczającą moc, aby naprawdę urozmaicić dźwięk telewizora. To również to potwierdza Stiftung Warentest: W teście z numeru 08/2021 Cinebar 11 uzyskał ocenę 2,4 („dobry”) Testowe zwycięstwo osiągnąć. Klienci Amazona również są zadowoleni i przyznają mu 4,7 na 5 gwiazdek na podstawie ponad 170 recenzji.

Ten dostarczony Głośnik niskotonowy jest (oprócz kabla zasilającego) bezprzewodowy i może zrobić jedno i drugie organizować coś a także niewielka wysokość wynosząca zaledwie 12 cm leżeć Można go na przykład obsługiwać pod sofą. Szczególnie praktyczne: subwoofer włącza się wraz z soundbarem automatycznie włączane i wyłączane.

W tej klasie cenowej nie należy się jednak spodziewać cudów technicznych. To również przyjdzie Dolby Digital Obsługiwany jest wirtualny dźwięk przestrzenny, który oczywiście nie może się równać z systemem 5.1 lub 7.1 ze względu na brak tylnych głośników. Nie ma też możliwości pracy w sieci WLAN (np. AirPlay), ponieważ transmisja bezprzewodowa odbywa się poprzez Bluetooth. Cinebar 11 to rozwiązanie średniej klasy, skupiające się na Dźwięk stereo. Cechą szczególną w tym przedziale cenowym jest jednak dołączony pilot zdalnego sterowania.

Co warto wiedzieć o soundbarach, możesz zobaczyć w poniższym filmie:

Soundbary: Co powinieneś wiedzieć przed zakupem

Soundbar jest zatem opłacalny dla każdego, kto bez większego wysiłku chce poprawić dźwięk swojego telewizora. Prawie nic nie stoi na przeszkodzie wspaniałemu streamingowi i przyjemności oglądania telewizji.

Teufel Cinebar 11 teraz od 254,98 € w Teufel

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 22.02.2024 04:57

Szczegóły techniczne w skrócie

Rodzaje transmisji: bezprzewodowa, przewodowa Transmisja radiowa: Bluetooth 5.0 Wejście analogowe: Gniazdo AUX 3,5 mm (Line In) Wejścia cyfrowe: optyczne (Toslink), Wyjście cyfrowe HDMI: HDMI Formaty surround: Dolby Digital, DTS, Dolby Pro Logic II Funkcje komfortowe: HDMI-CEC, automatyczne wyłączanie, HDMI-ARC (Audio Return Channel), automatyczne włączanie Moc wyjściowa soundbara (RMS): 150 W Wymiary soundbara (szer. x wys. x gł.): 948 × 60 × 83 mm Pojemność subwoofera: 60 W Wymiary subwoofera (szer. x wys. x głęb.): 120 × 420 × 420 mm

Więcej świetnych ofert Teufel znajdziesz w naszym artykule przeglądowym:

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech