Tańsze niż jakikolwiek mandat za przekroczenie prędkości: Amazon sprzedaje czujniki fotoradarów po okazyjnej cenie

Tańsze niż jakikolwiek mandat za przekroczenie prędkości: Amazon sprzedaje czujniki fotoradarów po okazyjnej cenie

Najlepsi współkierowcy to ci, którzy nie przeszkadzają podczas jazdy. Ale są też elektroniczni współkierowcy, których chciałbyś mieć obok siebie, ponieważ informują Cię o niebezpieczeństwach i mogą zaoszczędzić Ci jednego lub drugiego mandatu drogowego.

Detektory fotoradarów dostępne tanio na Amazon

Aktualizacja z 6 września 2023 r.: Można go kupić w Amazonie Alarm drogowy Saphe One+ z funkcją fotoradaru obecnie za jedyne 18,95 euro (zobacz na Amazonie).

Saphe One+ Traffic Alarm — dane z Blitzer.de — ostrzega w całej Europie o radarach, fotoradarach, wypadkach i zagrożeniach drogowych

Teraz cena może być wyższa. Cena od 06.09.2023 09:38

Oryginalny przedmiot:

Jeśli dużo jeździsz i lubisz prowadzić, jesteś regularnie narażony na niebezpieczeństwa. Czy to zakłócenia na drodze, wypadki, czy po prostu fotoradary. Jeśli chcesz być lepiej poinformowany o tym, co dzieje się na Twojej trasie, możesz obecnie nabyć Ooono Co-Driver No 1, elektronicznego pilota, który faktycznie oferuje ogromną wartość dodaną. Jest to dostępne na Amazon w ramach Prime Day za jedyne 37,95 euro (zobacz na Amazonie).

OOONO CO-Driver NO1: Ostrzega w czasie rzeczywistym o fotoradarach i zagrożeniach na drodze, włączając się automatycznie

OOONO CO-Driver NO1: Ostrzega w czasie rzeczywistym o fotoradarach i zagrożeniach na drodze, włączając się automatycznie

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 06.09.2023 09:36

Cena Ooono Co-Driver No 1 prawie nigdy nie została obniżona i nadal cieszy się niesamowitą popularnością. W Amazonie jest 4,2 gwiazdki z ponad 37 000 pozytywnych recenzji. Dzięki temu gadżetowi nie tylko zostaniesz ostrzeżony, ale możesz także ostrzec innych kierowców. Wszystko jest udostępniane w społeczności, więc każdy jest zawsze na bieżąco. System jest objaśniony na filmie:

Wprowadzono współkierowcę nr 1 Ooono

Jak działa współkierowca Ooono nr 1?

Co-Driver Ooono nr 1 pobiera dane ze smartfona, który z kolei łączy się z bazą danych blitzer.de. Po uruchomieniu aplikacji należy ją skonfigurować i nawiązać połączenie Bluetooth między telefonem komórkowym a gadżetem. Następnie przyczepiasz pilota w miejscu w samochodzie, do którego będziesz mieć łatwy dostęp – na Oonoo znajduje się samoprzylepny pasek. Zaraz po rozpoczęciu jazdy, na krótko przed dotarciem do niebezpiecznego miejsca, zostaniesz ostrzeżony za pomocą sygnałów optycznych i akustycznych. Za pomocą aplikacji możesz ustawić, czy dźwięki mają pochodzić z urządzenia i/lub telefonu komórkowego, a także ustawić głośność dla obu urządzeń osobno. Jeżeli chcesz zgłosić coś samodzielnie, możesz to zrobić jednym naciśnięciem przycisku. Pojedyncze naciśnięcie zgłasza fotoradar, podwójne naciśnięcie oznacza wypadek lub niebezpieczne miejsce. Bardzo łatwe.

Nawiasem mówiąc, Oonoo nie potrzebuje żadnego zewnętrznego zasilania. Urządzenie zawiera wymienną baterię guzikową, która wytrzymuje wiele miesięcy. Dzieje się tak, ponieważ urządzenie przechodzi w tryb gotowości, gdy samochód stoi i budzi się ponownie dopiero po wykryciu ruchu.

Uwaga: Korzystanie odbywa się na własne ryzyko, ponieważ wykrywacze fotoradarów nie są dozwolone w Niemczech. Ale nawet jeśli będziesz używać tylko ostrzeżeń o niebezpiecznych miejscach, będzie to bardzo pomocne. Ponieważ w przeciwnym razie cena nigdy nie zostanie obniżona, powinieneś uderzyć.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech