Hit Samsunga: Galaxy A54 z taryfą 12 GB w okazyjnej cenie

Hit Samsunga: Galaxy A54 z taryfą 12 GB w okazyjnej cenie

Szukasz taniej taryfy na telefon komórkowy w zestawie ze smartfonem najwyższej klasy? Następnie spójrz na kolor niebieski. Wysokiej jakości Samsung Galaxy A54 z 12 GB miejsca na dane, zryczałtowaną opłatą za Allnet i SMS-y możesz kupić już od 22,99 euro miesięcznie. Powiemy Ci, dlaczego warto skorzystać z tej oferty.

Niebieski: smartfon Samsunga z taryfą jeszcze tańszą

Galaxy A54 został wprowadzony na rynek dopiero około pół roku temu, a teraz jest już spora promocja na nowy smartfon. Kolor niebieski oznacza smartfon ze średniej półki 12 GB danych LTE oraz ryczałt Allnet i SMS obecnie w absolutnie okazyjnej cenie (zobacz ofertę na niebiesko). Pakiet kosztuje tylko Ciebie 22,99 euro miesięcznie oraz jednorazową opłatę w wysokości 5,99 EUR za dodatkową płatność i wysyłkę. Cena połączenia nie obowiązuje. Jest to absolutnie najlepsza oferta, jak pokazuje nasza poniższa kalkulacja.

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Sieć Allnet XL: o2
12 GB Ilość danych LTE (maks. 50 Mbit/s) Allnet i SMS – ryczałtowa stawka w roamingu UE obejmująca minimalny okres 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc

Galaxy A54 z umową z Blau: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
22,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie (jednorazowo na początku umowy) bezpłatnie

Wysyłka (jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy po upływie minimalnego okresu umowy,
doliczane koszty miesięczne i jednorazowe)
557,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 359,10 euro

efektywna taryfa kosztowa
(całkowity koszt minus wartość urządzenia)
198,65 euro

Efektywna stawka kosztowa miesięcznie
8,28 euro

Do oferty w Blue

Według porównania cen Idealo, Galaxy A54 ze 128 GB kosztuje obecnie co najmniej 359 euro. Jeśli odejmiesz tę wartość od całkowitego kosztu taryfy, płacisz faktycznie tylko 8,28 euro miesięcznie za taryfę. To dobra cena za 12 GB danych w ramach ryczałtu Allnet i SMS.

Nie zapomnij jednak o odstąpieniu od umowy w odpowiednim czasie po upływie minimalnego okresu obowiązywania, ponieważ tylko w ten sposób możesz uzyskać niską cenę. Jeżeli o tym zapomnimy, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale będzie można ją rozwiązać co miesiąc od początku 2022 roku.

Co oferuje Ci Samsung Galaxy A54?

A54 oferuje kilka innowacji w porównaniu do swojego poprzednika. Na szczególną uwagę zasługuje szlachetne przetwarzanie, ponieważ przód i tył są teraz wykonane ze szkła Gorilla Glass. Dzięki temu smartfon jest nie tylko solidniejszy, ale także wygląda na wyższą jakość. Kolejną innowacją jest Funkcja eSIM, który jest dostępny po raz pierwszy w modelu Galaxy A. Również Aparat został ulepszony i teraz ma zaawansowana optyczna stabilizacja obrazu. The Wyświetlacz tak dobrze jak edytor zmodernizowano również autostradę A54. Samsung obiecuje wzrost wydajności od 20 do 25 procent, co powinno oznaczać zauważalną optymalizację szybkości i czasu reakcji smartfona.

Więcej informacji na temat A54 można znaleźć w naszym praktycznym filmie:

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android