Tania modernizacja inteligentnego domu: gadżety Google Nest w Tink zmniejszone

Tania modernizacja inteligentnego domu: gadżety Google Nest w Tink zmniejszone

Aby zmodernizować swój dom w inteligentny sposób, możesz skorzystać z licznych rabatów do 56% w Tink: sprzedawca obniża ceny na gadżety, takie jak Google Nest Hub, Nest Mini, termostaty AVM Fritz!Dect i inteligentne dzwonki do drzwi firmy Ring na krótki czas czas . Pokażemy Ci trzy oferty inteligentnego domu, które są szczególnie warte zachodu.

Zniżka na Google Nest Hub + Google Nest Mini

Jeśli chcesz inteligentnie sterować i doposażać swój dom w kilku miejscach, powinieneś rzucić okiem na Google Nest Hub i Nest Mini. Dwaj inteligentni asystenci domowi są teraz dostępni w pakiecie po obniżonej cenie 69,95 euro zamiast 158,99 euro. Dzięki ofercie Tink oszczędzasz więc aż 56%.

Dzięki Google Nest Hub możesz wygodnie sterować swoim inteligentnym domem oraz innymi inteligentnymi urządzeniami i gadżetami w domu – centralnie w centrum wyświetlania . Należą do nich kompatybilne lampy, aparaty, telewizory i głośniki, ale także inne urządzenia Google Home czy znane inteligentne urządzenia domowe.

Google Nest Mini to inteligentny głośnik z Asystentem Google, którym możesz sterować za pomocą głosu. Google Nest Hub (ocena GIGA: 80%) obsługuje również obsługę głosową, ale dzięki ekranowi dotykowemu pełni również funkcję inteligentnego centrum domowego i cyfrowej ramki na zdjęcia. Z obecnie obniżonym pakietem bliźniaczym Nest Hub i Nest Mini (zobacz w Tink) otrzymujesz też trzy miesiące YouTube Premium za darmo .

Funkcje obejmują:

Odtwarzanie muzyki i wideo Centralne sterowanie kilkoma pomieszczeniami, kompatybilność z urządzeniami Bluetooth, obsługa Netflix, Spotify Connect, sterowanie głosowe Google Cast, analiza snu przez czujnik snu

AVM Fritz!Dect 301 3-pak w przystępnej cenie

Dlaczego tylko smartfony, a nie inteligentne domy? Dzięki termostatom AVM Fritz!Dect 301 otrzymujesz inteligentny sterownik grzejnikowy, którym można wygodnie sterować za pośrednictwem domowej sieci – czy to za pomocą smartfona, tabletu czy komputera. W porównaniu z konwencjonalnym regulatorem grzejnikowym masz tutaj inteligentniejszą wersję, dzięki której możesz zaoszczędzić dodatkowe koszty ogrzewania i energii. Sam dokładnie określasz, w jakich godzinach, ile należy ogrzać i jaka temperatura w pomieszczeniu jest dla Ciebie najbardziej komfortowa.

Termostaty AVM Fritz!Dect 301 są instalowane w ciągu kilku minut i integrowane z siecią domową (poprzez DECT ULE, radiowy standard bezprzewodowej wymiany danych). Możesz go łatwo skonfigurować za pomocą interfejsu użytkownika Fritz!Box.

Inne funkcje obejmują:

Przechowywane dane o zużyciu kontrolowane przez aplikację, kompatybilne z Home Connect Plus, kompatybilne z czujnikami drzwi i okien, miernik temperatury otoczenia z wyświetlaczem

Dzwonek wideo Ring 4 + dzwonek na wyprzedaży

Tink obniża również cenę inteligentnego dzwonka wideo Ring Video Doorbell 4 + Chime do 199,95 euro (zamiast 234 euro). W przeciwieństwie do prostych dzwonków do drzwi oferuje nie tylko funkcje bezpieczeństwa dla własnych drzwi wejściowych, ale jest szczególnie praktyczny dzięki obsłudze Wi-Fi i transmisji na żywo.

Ring Video Doorbell 4 powiadomi Cię w czasie rzeczywistym na smartfonie, tablecie lub pulpicie o osobach stojących przed drzwiami Twojego domu lub mieszkania – możesz opcjonalnie komunikować się z nimi bezpośrednio za pomocą wbudowanej funkcji mowy. Dołączony jest również skojarzony dzwonek do drzwi, za pomocą którego można indywidualnie ustawić dzwonki.

Dokładne wyposażenie obejmuje:

Kamera Full HD (1080p) Komunikacja dwukierunkowa kontrolowana za pomocą aplikacji (Android i iOS) Kompatybilny z Amazon Alexa Powiadomienia push w czasie rzeczywistym Konfigurowalne czujniki ruchu Szybka wymiana baterii Połączenie Wi-Fi Dzwonek do drzwi z

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech