Sytuacja: To właśnie kryje się za fenomenem randkowania

Sytuacja: To właśnie kryje się za fenomenem randkowania

W tej chwili wielokrotnie słyszymy termin „sytuacja”. Ale co dokładnie oznacza ta forma randkowania? Przyjrzeliśmy się im bliżej i wyjaśnimy wszystko, co musisz o nich wiedzieć.

Przypomnij sobie, kiedy pocałowałeś swoją sympatię, a potem – bum! – Byliście już razem? Niestety te czasy już minęły. Zamiast tego musimy stawić czoła pułapkom randkowym, takim jak duchy, bułka tarta i mosting. Od jakiegoś czasu ludzie zastanawiają się nad tym terminem Sytuacja. I wcale nie jest tak mało prawdopodobne, że byłeś już w takiej sytuacji.

Sytuacja: Coś więcej niż flirt, ale jeszcze nie związek

Termin „sytuacja” składa się ze słów „sytuacja” i „relacja”. Innymi słowy, chodzi o bycie z kimś tylko przez określony czas. To coś więcej niż romans, ale tylko tyle Jednak zaangażowanie w związek zostaje pominięte. Chyba najbardziej można to porównać do „przyjaźni plus”, czyli znajomych lub przyjaciół, którzy stają się sobie intymni.

W naszym filmie przedstawiamy różne pułapki randkowe:

W ten sposób rozpoznajesz sytuację

Być może już byłeś w takiej sytuacji: nierzadko zdarza się, że podczas randkowania znajdujesz się w stanie zawieszenia. W ekscytującej początkowej fazie częściej spotykasz jakąś osobę, robisz różne rzeczy i dzielisz się z nią wieloma rzeczami. Ale przedstaw ją swojemu kręgu znajomych jako stałą dziewczynę lub chłopaka – Nie!

Gwiazda opisuje sytuację znajduje się w stagnacji na tym etapie wzajemnego poznawania się: „Spotykacie się co tydzień, nocujecie u siebie w domach, może nawet przytulacie się podczas oglądania filmu, ale taka sytuacja pozostaje. Na etapie poznawania nie ma dalszych postępów.” Powody, dla których nie rozwija się stały związek, mogą być bardzo różne. Dlatego jednej osobie może być trudno zrobić kolejny krok. Lub – problem w dobie aplikacji randkowych – czekasz, aż ktoś lepszy pojawi się za rogiem i dlatego nie chcesz wdawać się w nic poważnego z obecną osobą.

Co robisz, jeśli nie masz już nastroju na sytuacyjne sytuacje?

Nie należy od początku demonizować sytuacji, ponieważ na niektórych ludzi one działają: na przykład, jeśli nie chcesz osiągnąć niczego poważnego, ale szukasz czegoś bardziej zrelaksowanego. Glamour podkreśla również, że sytuacja sytuacyjna może pomóc ci uzyskać jasność co do tego, czego właściwie szukasz. Czy chcesz czegoś poważnego, czy wolisz coś bardziej zrelaksowanego? Również na otwarte relacje Sytuacja może zadziałać – oczywiście pod warunkiem, że wszyscy się na nią zgodzą.

Ale jak zakończyć sytuację, kiedy zdasz sobie sprawę, że to nie działa w twoim przypadku? Pierwszy: Nigdy duchem. Jasne, tak jest najłatwiej. Ale równie lekceważące i krzywdzące. Dlatego po drugie: bądź uczciwy. Spróbuj porozmawiać z drugą osobą o tym, że nie czujesz się już z tym komfortowo. Jeśli rozwinąłeś uczucia do tej osoby, powinieneś również zająć się tym. Właśnie dlatego, że sytuacja może być bardzo intymna i znajoma, nie jest wykluczone, że się zakochasz. Nie da się uniknąć typowej rozmowy typu „Co jest między nami?”. Jeśli znajdziesz się w środku sytuacji, po prostu porozmawiaj o status quo swoich uczuć, zamiast ignorować ten temat. Nie zawsze jest to łatwe, ale to świetny sposób, aby zapobiec zranieniu kogoś.

Więcej na temat randek online mamy dla Ciebie tutaj:

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech