Środowa seria w strumieniu: Wszystkie informacje i oczekiwanie na sezon 2

Serial o dojrzewaniu „Środa” przedstawia dziwaczne i surrealistyczne życie szkolne tytułowej córki Addamsa. Gdzie obejrzeć serial, dlaczego oczekiwanie na drugi sezon będzie trwało dłużej i o wszystkim innym dowiecie się tutaj.

Oglądaj strumieniowo w Überblick

Pierwszy sezon Środy Tima Burtona okazał się ogromnym sukcesem. Córka Wednesday (Jenna Ortega) osławionej rodziny Addamsów ma wbrew swojej woli przenieść się ze zwykłej szkoły do ​​Akademii Nevermore – szkoły dla nadprzyrodzonych ludzi. Jednak wkrótce po przybyciu na miejsce dopada ich historia rodzinna, a w mieście wybucha seria morderstw.

Kiedy będzie sezon 2?

Drugi sezon został oficjalnie ogłoszony zaledwie kilka tygodni po jego rozpoczęciu. Właściwie można było spodziewać się premiery najpóźniej na początku 2024 roku.

Jednak ze względu na trwający strajk scenarzystów, który zmusza Hollywood do zastoju, wiele seriali zostanie znacznie przesuniętych. Ma to również wpływ na produkcje Netflixa, dlatego obecnie z niego korzystamy Premiera pod koniec 2024 lub na początku 2025 Oblicz.

Jak dowiedzieli się koledzy z Deadline, zdjęcia do drugiego sezonu będą miały miejsce w Irlandii, a nie jak dotychczas w Rumunii. Rozpoczęcie produkcji zaplanowano na kwiecień 2024 roku (źródło: Deadline).

Więcej informacji na temat strajku Writes Guild of America (WGA) można przeczytać tutaj:

Środowy zwiastun

Środa – zwiastun niemiecki

Środa – zwiastun niemiecki

Środa Stream (niemiecki)

Środa jest jedna Oryginalny serial Netflixa i był tymczasowo dostępny wyłącznie w serwisie streamingowym, ale ze względu na posiadacza licencji można go teraz kupić także w wersji cyfrowej od innych dostawców.

Tutaj możesz obejrzeć środę w abonamencie:

Oglądaj w środę na Netfliksie

Środa można kupić cyfrowo tutaj:

Wydanie DVD i Blu-ray?

Ogólnie rzecz biorąc, Netflix rzadko wydaje swoje seriale i filmy w formie fizycznej. Większość serii pojawia się w formie wydań kolekcjonerskich wyłącznie na rynku amerykańskim, a często nie w Europie, nie mówiąc już o Niemczech, jak np. „Stranger Things” (widok na Amazon).

Wydaje się jednak, że w przypadku „środy” posiadacz licencji MGM ma inne plany. Przynajmniej jest wydanie pierwszego sezonu na Blu-ray i DVD Obszar anglojęzyczny oficjalnie za Koniec marca 2024 r ogłoszony. Jest to również dostępne w Wielkiej Brytanii (sprawdź Amazon UK). Nie jest jeszcze jasne, czy w tym kraju pierwszy sezon będzie także oferowany z niemiecką ścieżką dźwiękową na dyskach fizycznych.

Środa w telewizji?

Obecnie nie ma planów emisji „Środy” w niemieckiej telewizji. Ekskluzywne seriale serwisu streamingowego rzadko trafiają do regularnych programów niemieckich kanałów telewizyjnych.

Skoro prawa do „Orange is the new Black”, „BoJack Horseman” czy „Dark” nie należą wyłącznie do Netflixa, nie jest to niemożliwe.

Lista odcinków

Konsekwencja
Tytuł niemiecki
Oryginalny tytuł
Premiera

sezon 1

1 (1) Środowe dziecko znosi wielkie cierpienie Środowe dziecko jest pełne nieszczęścia 23.11.22 2 (2) Słodki dom, cierpiący samotnie Biada jest najbardziej samotną liczbą 23.11.22 3 (3) Przyjaciel i cierpienie są blisko siebie Przyjaciel lub biada 23.11.22 4 (4) Ze smutkiem i piciem Biada, co za noc 22.11.22 5 (5) Kto sieje smutek… Zbierzesz to, czego biada 23.11.22 6 (6) Cierpienie pro quo Quid Pro Woe 23.11.22 7 (7) Kiedy przychodzi smutek, przychodzi rada Jeśli nie będziesz mnie już biadać 23.11.22 8 (8) Smutek rzadko przychodzi sam Morderstwo nieszczęść 23/11/22

Sezon 2

1 (9) TBA TBA Vsl. 2025…

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Jak oglądasz filmy i seriale?

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech