YouTube (Music) Premium kosztuje 2024: zalety i ceny usługi przesyłania strumieniowego

YouTube (Music) Premium kosztuje 2024: zalety i ceny usługi przesyłania strumieniowego

Dzięki „YouTube Premium” usługa strumieniowego przesyłania wideo zyskuje dodatkowe funkcje i treści. Jeśli chcesz, możesz także oddzielnie subskrybować dołączoną usługę strumieniowego przesyłania muzyki „YouTube Music Premium”. Tutaj znajdziesz podsumowanie kosztów i korzyści członkostwa premium.

Wersja: różna

Języki Niemiecki

Koszty i zalety YouTube (muzyka) Premium

Podobnie jak platforma wideo, YouTube Music również jest finansowana z reklam, dlatego można z niej korzystać bezpłatnie. Jeśli jednak chcesz korzystać z takich zalet, jak odtwarzanie offline, odtwarzanie bez reklam i odtwarzanie w tle, musisz wykupić płatne członkostwo premium. W poniższej tabeli podsumowaliśmy, ile kosztują YouTube Premium i YouTube Music Premium oraz jakie funkcje oferują w porównaniu z nową „Premium Lite”:

YouTube Premium Lite
YouTube Premium
YouTube Music Premium

Miesięczna subskrypcja
5,99 euro 12,99 euro 10,99 euro

Roczny abonament
– 129,99 euro 99,99 euro

Subskrypcja rodzinna (miesięczna)
– 23,99 euro 16,99 euro

Abonament studencki (miesięczny)
– 7,49 euro 5,49 euro

Odtwarzanie muzyki bez reklam
Nie, tak, tak

Odtwarzanie wideo bez reklam
Tak (w większości) Tak Nie

Słuchaj muzyki w tle
Nie, tak, tak

Uruchamiaj filmy w tle
Nie, tak, nie

Słuchaj muzyki offline (funkcja pobierania)
Nie, tak, tak

Oglądaj wideo offline (funkcja pobierania)
Nie, tak, nie

Za niecałe 11 euro miesięcznie YouTube Music Premium czyli usługa strumieniowego przesyłania muzyki o porównywalnym stosunku ceny do wydajności do konkurentów Spotify, Apple Music czy Tidal.

Dostanie go każdy, kto będzie skłonny zapłacić 2 euro więcej miesięcznie YouTube Premium plus platforma wideo bez reklam, funkcja pobierania i zaleta polegająca na możliwości odtwarzania filmów w tle na smartfonie.

Wer po prostu chcę ograniczyć reklamy w YouTube i nie wymaga dodatkowej biblioteki YouTube Music, a funkcje takie jak pobieranie i odtwarzanie w tle można wykonać tanio Premium-Lite-Abo złapać.

Uwaga dla użytkowników Apple: Google pobiera wyższą cenę za subskrypcje na urządzeniach Apple. Google prawdopodobnie próbuje zrekompensować prowizję pobieraną za wszystkie aplikacje i usługi w App Store. Jeśli chcesz wykupić subskrypcję YouTube Premium, lepiej zrobić to za pośrednictwem przeglądarki, zamiast korzystać z aplikacji na iOS.

Będę miał rodzinę

YouTube Premium i YouTube Music Premium są również dostępne bezpośrednio w ramach subskrypcji rodzinnej. Tutaj możesz maksymalnie pięciu dodatkowych członków rodziny zaprosić do tego samego gospodarstwa domowego. W przypadku członków rodziny obowiązują następujące wymagania:

masz ten sam adres domowy, masz ukończone 13 lat, masz własne konto Google

The Będę miał rodzinę Do YouTube Music Premium koszty 16,99 euro miesięcznie, czyli za YouTube Premium 23,99 euro miesięcznie.

Studentenabo

Istnieją oferty zniżkowe na oba abonamenty premium dla studentów studiów stacjonarnych. Jeśli posiadasz status studenta potwierdzone przez SheerID, możesz zaoszczędzić połowę. W przypadku abonamentu studenckiego YouTube Premium kosztuje tyle 7,49 euro miesięcznie i YouTube Music Premium 5,49 Euro. Zniżkowe subskrypcje studenckie muszą być weryfikowane co roku, maksymalnie możesz to zrobić ofertę na okres do czterech lat używać.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android