Sprzedaż netto ekspresów do kawy De’Longhi w okazyjnej cenie + 100 € kupon do oddziału gratis

Sprzedaż netto ekspresów do kawy De’Longhi w okazyjnej cenie + 100 € kupon do oddziału gratis

Pyszna kawa w najlepszej cenie: W sklepie internetowym Netto dostępny jest obecnie wysokiej jakości w pełni automatyczny ekspres do kawy w połączeniu z kuponem zakupowym o wartości 100 euro w wyjątkowo korzystnej cenie. Podsumowaliśmy dla Ciebie szczegóły i wyjaśniliśmy, dla kogo ta oferta jest szczególnie opłacalna.

Netto: Ekspres De’Longhi skutecznie w najlepszej cenie z bonem zakupowym jako dodatek

Netto ma atrakcyjną ofertę dla wszystkich miłośników kawy. Sklep spożywczy oferuje w swoim sklepie internetowym De’Longhi ECAM 22.105.B W pełni automatyczne ekspresy do kawy za jedyne 322,94 euro z wysyłką do (zobacz ofertę w Netto). Z tym jest jeden Kupon na zakupy o wartości 100 euro do wszystkich oddziałów Netto MD, którego możesz również użyć do normalnych zakupów. Więc możesz zobaczyć ten kupon jako gotówkę i daje to szczególnie dobry Efektywna cena 222,94 euro dla urządzenia. Markowe urządzenie De’Longhi nigdy nie było tańsze. Obecnie najtańsza cena u innych sprzedawców wynosi 289,90 euro.

De’Longhi ECAM 22.105.B + kupon do sklepu o wartości 100 EUR

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 499 euro: W pełni automatyczny ekspres do kawy ze spieniaczem do mleka do cappuccino, przyciskami bezpośredniego wyboru espresso i kawy, funkcją 2 filiżanek, zbiornikiem na wodę o pojemności 1,8 litra.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 20.12.2022 11:34

Kupon oddziału zostanie wysłany e-mailem 4 tygodnie po dostarczeniu towaru i można go zrealizować bez minimalnej wartości zakupu do 31 marca 2023 r.

Co oferuje ekspres do kawy De’Longhi?

Obsługa ekspresu odbywa się za pomocą kilku przycisków na urządzeniu oraz pokrętła. On ma jeden dysza do spieniania mlekakto z jednym Zasady Vario wyposażony w możliwość dostosowania konsystencji mlecznej pianki do własnych upodobań. Zbiornik na wodę ma pojemność 1,8 litra, a pojemnik na ziarna kawy mieści 250 gramów. Jest sprytny pokrywka chroniąca aromatktóry ma za zadanie zachować świeżość ziaren przez długi czas.

To główna zaleta w pełni automatycznego ekspresu do kawy De’Longhi ECAM 22.105.B 13-stopniowy młynek stożkowy, który według producenta powinien być szczególnie cichy. z Stopień zmielenia jest indywidualnie regulowany. Ciśnienie pompy to przyzwoite 15 barów, co powinno wydobyć pełnię smaku z ziaren.

Zobacz ofertę w sieci

Co powinieneś wiedzieć przed zakupem w pełni automatycznego ekspresu do kawy:

Dla kogo warto skorzystać z ekspresu do kawy De’Longhi?

Urządzenie jest dostępne tutaj w cenie 222,94 euro skutecznie po poprzedniej najlepszej cenie – ale tylko wtedy, gdy możesz zrealizować bon zakupowy o wartości 100 euro w oddziale Netto MD. Świadomi ceny miłośnicy kawy, którzy również lubią robić zakupy w Netto, mogą śmiało uderzyć.

Niestety, w pełni automatyczny ekspres do kawy nie może automatycznie przygotować cappuccino lub latte macchiato, ponieważ mleko musi zostać najpierw spienione za pomocą zintegrowanej dyszy do mleka. Jeśli nie chcesz z tym żyć, musisz kupić droższe urządzenie. Obecnie w Lidlu i MediaMarkt można znaleźć dobre alternatywy od firm Philips i Saeco:

Philipsa EP0824/00

Philipsa EP0824/00

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 329 euro: W pełni automatyczny ekspres do kawy z funkcją jednego przycisku, ceramicznym młynkiem, systemem spieniania mleka z filtrem wody, gorącą wodą i funkcją 2 filiżanek.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 20.12.2022 12:08

Saeco SM6580/00 ​​GranAroma

Saeco SM6580/00 ​​GranAroma

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 749,99 euro: w pełni automatyczny ekspres do kawy z indywidualną personalizacją: CoffeeMaestro i 14 specjałów kawowych.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 20.12.2022 12:18

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech