Smartfony dla początkujących

Smartfony dla początkujących

Niezliczone smartfony wielu producentów można dziś znaleźć na rynku smartfonów. Dla wielu użytkowników smartfonów śledzenie dostępnych na rynku urządzeń jest obecnie prawie niemożliwe. Rozpoczęliśmy dla Ciebie poszukiwania i na kolejnych stronach przedstawimy Ci siedem urządzeń, które bardzo dobrze sprawdzają się w codziennym użytkowaniu.

BLU G70: model podstawowy

z przodu

Na pierwszy rzut oka, oprócz doskonałego wykonania, wzrok przyciąga lśniący, niebieskawy tył G70. Ten ostatni jest bardzo podatny na odciski palców. Podwójny aparat, który składa się z 13-megapikselowego obiektywu i czujnika głębi, zapewnia nieco zbyt blade ujęcia. W złych warunkach oświetleniowych na zdjęciach widać również szum obrazu.
Wyświetlacz o przekątnej 6,4 cala ma rozdzielczość 1560 x 720 pikseli i pokazuje zawartość ostrą jak brzytwa, natomiast pamięć RAM nie jest zbyt bogata i ma 2 GB. W końcu pamięć 32 GB można rozszerzyć do 128 GB. G70 ujawnia swoją największą słabość podczas ładowania: prawie pięć godzin pełnego naładowania baterii to po prostu zbyt długo.

z przodu test


ZTE Axon 20: Innowacyjna kamera przednia

Wraz z Axonem 20 chiński producent ZTE wprowadził na rynek smartfon z nietypowym ustawieniem przedniej kamery. Nie został zainstalowany w wycięciu ani wysuwanym module, ale znajduje się pod wyświetlaczem. Tylko mały pikselowany kwadrat na górnej krawędzi wyświetlacza ujawnia jego pozycję. Nie ma to jednak nic wspólnego z tym, że niektóre obrazy z przedniego aparatu wydają się nieco prześwietlone i charakteryzują się szumem obrazu.

zte

Wyświetlacz o przekątnej 6,92 cala i rozdzielczości 2460 x 1080 pikseli ma również częstotliwość odświeżania 90 Hz i zachwyca wyrazistymi kolorami i ostrą jak brzytwa prezentacją treści. Wewnątrz znajduje się 6 GB pamięci RAM, która zapewnia wystarczającą moc dla wymagających aplikacji do gier. Pamięć wewnętrzna 128 GB zapewnia wystarczająco dużo miejsca na zdjęcia, aplikacje i filmy, a w razie potrzeby można ją rozszerzyć za pomocą karty micro SD.

Zte-test


Wiko View 5: Mocna bateria

View 5 francuskiego producenta Wiko należy do kategorii smartfonów klasy podstawowej w cenie poniżej 150 euro. Choć urządzenie wyposażone jest w poczwórny aparat, trzeba pogodzić się z kompromisami ze względu na niską cenę. Wykonane zdjęcia są rozmyte, zwłaszcza na krawędziach, i naznaczone szumem obrazu w słabych warunkach oświetleniowych.

wiko5

Pozycjonowanie przycisków również wymaga dużo przyzwyczajenia: włącznik/wyłącznik, regulacja głośności i przycisk Asystenta Google są zainstalowane po prawej stronie obudowy. W naszym teście często nieumyślnie aktywowaliśmy Asystenta Google. Ekran o przekątnej 6,55 cala o rozdzielczości 1660 x 720 pikseli można czytać pod niemal każdym kątem, nawet przy bardzo jasnym oświetleniu. Czytelność jest ograniczona tylko w bezpośrednim świetle słonecznym. Szczególnie wytrzymała jest bateria o pojemności 5000 mAh, która zasila urządzenie energią nawet przez trzy dni przed ponownym podłączeniem.

test wiko5

Wpis Smartfony dla początkujących pojawił się po raz pierwszy w Androidmag .

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech