Skontaktuj się z infolinią Otto – telefon, e-mail, WhatsApp i czat

Skontaktuj się z infolinią Otto – telefon, e-mail, WhatsApp i czat

Możesz nie tylko dotrzeć do Otto Support na wiele sposobów, ale również działa przez całą dobę – przez cały rok. Sprzedaż wysyłkowa w Hamburgu bardzo się stara, jeśli chodzi o kontakt z klientem. Jeśli chcesz zgłosić zażalenia do Otto lub masz pytania, możesz się z kimś skontaktować.

Bezpośredni kontakt telefoniczny za pośrednictwem numeru zbiorczego jest faktycznie możliwy 24 godziny na dobę, także w dni wolne od pracy i weekendy. Infolinia Otto oferuje również bezpłatną usługę oddzwaniania. Aby to zrobić, możesz wysłać prośbę o oddzwonienie przez Internet i tam masz zupełnie inne możliwości skontaktowania się z Otto – nawet przez WhatsApp!

W firmie Otto przedmioty są renderowane w wysokiej rozdzielczości w 3D, aby zaoferować klientowi lepsze wrażenia z zakupów:

Możliwości kontaktu na infolinii Otto – przez całą dobę

Firma wysyłkowa stworzyła obszerną stronę serwisową, aby znaleźć odpowiednią pomoc w przypadku problemów lub reklamacji dotyczących dostaw Otto. Tutaj znajdziesz nie tylko wszystkie informacje na tematy takie jak zwroty i zwroty, płatności, montaż czy gwarancja. Możesz również natychmiast skontaktować się z „ Chatbot Clara ”, który może odpowiedzieć na proste pytania i na bardziej złożone problemy z obsługą klienta Otto.

Bezpośredni kontakt z działem wsparcia Otto Informacje o opcjach

Otto infolinia 24/7

Infolinia Otto: 040 – 3603 3603

Infolinia Otto Support jest czynna przez całą dobę, każdego dnia w roku.

Wsparcie e-mailowe Otto: [email protected] Zazwyczaj jest to szybka odpowiedź. Wysyłając wiadomość e-mail należy pamiętać o podaniu wszystkich ważnych danych, takich jak numer klienta, numer zamówienia i możliwości kontaktu.

Usługa oddzwaniania Otto Usługa oddzwaniania działa również 24 godziny na dobę i każdego dnia w roku. Możesz wybrać różne tematy, musisz podać kilka podstawowych informacji, a następnie wsparcie Otto zadzwoni do Ciebie w ciągu maksymalnie 30 minut. Czat na żywo Tutaj nie rozmawiasz z chatbotem, ale z pracownikami serwisu Otto, którzy mogą Ci bezpośrednio pomóc.

Infolinia otto

Wsparcie WhatsApp dla Otto: 01806-303030 Możesz wysłać swoje pytanie bezpośrednio przez WhatsApp, a następnie w ten sam sposób otrzymasz odpowiedzi na swoje pytania.

Aplikacja Otto W aplikacji Otto znajduje się również dział wsparcia, który pomoże Ci szybko rozwiązać wszelkie problemy. Oprócz tego na bieżąco będziesz tam również otrzymywać oferty specjalne.

Tutaj możesz pozbyć się konkretnych pytań i zapytać o status zamówienia lub zamówić katalog Otto. Za każdym razem, gdy kontaktujesz się z Otto, powinieneś wcześniej zaplanować kilka rzeczy. Z reguły będziesz również identyfikowany po nazwisku i adresie e-mail, ale na wszelki wypadek powinieneś mieć również przygotowany numer klienta . Możesz to znaleźć na stronie internetowej w obszarze klienta w sekcji „Moje konto / moje dane osobowe” lub na ostatniej fakturze. W przypadku konkretnego zamówienia ważny jest również numer zamówienia . Jednak personel pomocniczy może również znaleźć to na koncie klienta.

Kontakt mailowy do obsługi klienta Otto

Czasami możesz lepiej wyrazić słowami, jeśli nie spiesz się i możesz dodać kilka zdjęć. W takim przypadku wskazane jest skontaktowanie się z Otto przez e-mail. Najbardziej bezpośrednią opcją jest użycie podanego w tym celu adresu e-mail.

Możesz skontaktować się z pomocą e-mailową pod adresem [email protected].

Jeśli podasz tam najważniejsze informacje o problemie, poczta zostanie przekazana do osoby odpowiedzialnej. Możesz również skontaktować się z Otto za pośrednictwem kont na Twitterze i Facebooku. Podczas badania artykułu wypróbowałem go na Facebooku i bardzo szybko otrzymałem odpowiedź.

otto kontakt facebook

Alternatywnie istnieje również bezpośredni kontakt. Prawie w każdym miejscu są tak zwani partnerzy Otto. Są to osoby, które realizują zamówienia w imieniu Otto i mają bezpośredni kontakt z Otto. Nie będą mieli dostępu do danych klientów, ale mają wystarczające doświadczenie, aby pomóc w wielu typowych problemach. Możesz dowiedzieć się, gdzie taki partner jest w pobliżu na stronie internetowej. Ten link można również znaleźć na stronie kontaktowej Otto.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech