5 ważnych faktów na temat Ethereum

5 ważnych faktów na temat Ethereum

Porozmawiaj o cyfrowych monetach, a Bitcoin i ETH wejdą na najwyższe miejsce. Powoli i systematycznie Ethereum zyskało solidną reputację i stało się drugą co do wielkości kryptowalutą na świecie zarówno pod względem kapitalizacji rynkowej, jak i dziennego wolumenu obrotu. Ostatnio widzieliśmy, że ta moneta trafiła na nagłówki mediów, zapewniając dobry wzrost, który najwyraźniej przyniósł znaczne przychody. Kiedy handlujesz ETH, wiele platform może ci w tym pomóc; Zanim to jednak trzeba znać kilka kluczowych faktów o ETH, natomiast z powrotem na szczycie z jeszcze bardziej na portalach takich jak Bitcoin, można dowiedzieć się więcej.

5 ważnych faktów na temat Ethereum

Źródło obrazu: Pexels

1). Kim jest ten człowiek – Vitalik Buterin?

Jest pomysłowym programem komputerowym z Rosji, który ma około dwudziestu lat i jest człowiekiem, który wraz ze swoim partnerem opracował tę monetę. Podczas swojego życia studenckiego zainteresował się cyfrową walutą, a później zaczął pracować jako redaktor naczelny magazynu opartego na Bitcoinie. Wkrótce zaczął badać pomysł alternatywy dla BTC. Zawsze uważał, że blockchain to technologia niewykorzystana i ma większy potencjał, by wyjść poza transfery pieniężne. Uważał również, że twórcy Bitcoina nie byli w stanie stworzyć innowacji ani wizji. Następnie pracował ze swoim zespołem, takim jak Joseph Lubin, Charles Hoskinson, Anthony Di Iorio i Gavin Wood.

2). Czym różni się Ethereum od Bitcoina?

Nie martwiąc się zbytnio o szczegóły techniczne, twórcy Bitcoina zaprojektowali go jako zdecentralizowaną opcję dla tradycyjnego systemu bankowego, który wydawał się bezpieczniejszy i wolniejszy niż skomplikowany. Bitcoin został opracowany szybko, bezpieczniej i globalnie. W ten sposób BTC pojawił się jako zdecentralizowana wersja USD lub Euro. Z drugiej strony, ETH wspierany przez blockchain może działać jak token, który można wymienić na określoną kwotę pieniędzy, podobnie jak aktywa będące własnością praw autorskich. Możesz używać ETH do przeprowadzania różnych transakcji za pośrednictwem dowolnej platformy ETH, co oznacza po prostu, że jest to opcja płatności za zakup różnych towarów i usług.

3). Ethereum kontra Bitcoin: który z nich jest lepszy?

Bardzo trudno powiedzieć, który z nich jest inny lub lepszy, ponieważ każdy ma swoje wady i zalety. Bitcoin pozostaje największą walutą cyfrową na świecie i pomimo niedawnego spadku cen stał się jednym z najlepszych aktywnych cyfrowo aktywów na świecie, które można łatwo kupić i sprzedać. Inną wielką zaletą BTC jest to, że wiadomo, że ma maksymalną podaż, która pozostaje bardzo napompowana i odporna. Możesz znaleźć 21 000 000 BTC, a w miarę upływu dnia jest coraz trudniej.

Z drugiej strony, jak wiadomo, ETH ma również swoją maksymalną liczbę ofert, która również nie jest ograniczana przez deweloperów. Jednak Twoja obietnica dostawy wkrótce odmówi. ETH wkrótce przejdzie do znacznie bardziej przyjaznego dla środowiska systemu wydobywczego znanego jako PoS. Może tak nie być w przypadku BTC, ponieważ wciąż mają do czynienia z krytycznymi poglądami krytyków na temat marnowanej energii.

4). Co Ethereum 2.0 oznacza dla konsumentów i inwestorów

ETH 2.0 pozostaje nowym modnym hasłem w niedawnej przeszłości, ponieważ odnosi się do niektórych głównych ulepszeń, które są związane z głównymi zmianami, które można znaleźć w projekcie sieci. Jednak ETH 2.0 może być właściwym rozwiązaniem tego problemu w nadchodzących czasach. Odnosi się to po prostu do znacznej modernizacji widocznej w zakresie projektu sieci. ETH może być najlepszym rozwiązaniem dla wielu wąskich gardeł, jak pokazują różne platformy.

5). Dlaczego ostatnio nagły wzrost ETH?

Kapitalizacja rynkowa ETH z pewnością gwałtownie wzrośnie, przekraczając pół biliona USD. W ciągu ostatnich kilku tygodni widzieliśmy szybkie tempo ceny tej cyfrowej monety i wszystko jest gotowe do osiągnięcia najwyższego poziomu w historii, co jest ekscytujące dla wszystkich, w tym traderów i inwestorów. Głównym powodem jest to, że wypełnia luki tam, gdzie BTC ma luki na rynku.

Post 5 ważnych faktów na temat Ethereum pojawił się po raz pierwszy na Androidmag .

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech